Vrátil se z dovolené a nestačil se divit, když jeho nemovitost zabralo 40 migrantů
24. srpna 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 16861 0
Podnikatel z Amsterdamu po návratu z dovolené zjistil, že jeho nemovitost obsadilo čtyřicet, povětšinou odmítnutých, žadatelů o azyl, kteří mu přikázali, aby odešel. (Foto: Youtube)
 

Loading...
 
 
 
loading...

Podle zprávy AT5 byl podnikatel Salih Ozcan „vyhoštěn ze svých vlastních prostor“ squatterskými migranty po návratu z dovolené. Poté, co Ozcan získal svůj majetek zpět od špatného nájemce, který jej používal v lednu jako pěstírnu marihuany, Ozcan toto místo zrekonstruoval a plánoval jej využít pro svou automobilovou společnost.

Ozcan se před televizním štábem zmínil o hromadě odpadků u vchodu a řekl, že díky tomu do jeho nemovitosti lezou krysy. Reportáž dále ukazuje skupinu rozzlobených afrických migrantů, kteří jsou agresivní jak vůči majiteli, tak vůči televiznímu štábu. Migranti hrozili, že zavolají policii, pokud majitel okamžitě neopustí budovu.

„Musím opustit svou vlastní budovu?“ ptal se rozzlobený Ozcan. Muž se poté rozhodl místo opustit, aby konflikt dále neeskaloval. Policie se k případu výslovně nevyjádřila a uvedla, že k této záležitosti nebude přistupovat jako k naléhavé, na odchod mají squatteři šest týdnů.

Zdroj: mz.czsummit.news

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor