Video malého medvíděte šplhajícího na svah, naštvalo uživatele internetu
7. listopadu 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 129787 0
Na internetu se stává stále populárnější video, na kterém se malé medvídě snaží vyšplhat po zasněženém svahu za svou matkou. Na video, které bylo pořízen dronem v létě v Magadanské oblasti, se na začátku listopadu objevily různé názory. Stalo se tak poté, co se video dostalo na portál ViralHog.

Na záběrech můžeme vidět, že medvědí mládě dlouho nemohlo překonat svah a neustále tak po sněhu klouzalo dolů. Jeden z jeho pokusů byl málem úspěšný. Medvěd ho téměř zachytil tlapou, ale na posledním metru medvídě opět sklouzlo do rokle.

Malé medvídě se ale nevzdalo a na svah nakonec vyšplhalo. Poté spolu s matkou uteklo ze záběrů dronu.

V komentářích pod videem však uživatelé hojně kritizovali kameramana, který video pořídil. Zejména hovořili o tom, že medvídě nemohlo na svah vylézt kvůli panice, kterou v něm vzbudil létající dron. „Medvěd, který ztratí spoustu energie, může za pár dní zemřít," napsal jeden z uživatelů na internetu. „Toto video by mělo být důkazem zneužívání zvířat," vyjádřil se k situaci další z nich. „Tohle je ten důvod, proč jsou ve většině národních parků ve světě zakázány drony," poznamenal další z komentátorů. V současné době tak „počet nepřátel" videa výrazně převyšuje počet těch, kterým se toto video líbilo.

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor