Více než podivné. Firma renovující střechu Notre-Dame popřela odpovědnost za požár
18. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 9734 3
Stavební společnost Le Bras Freres, která měla krátce před požárem na starosti renovaci střechy pařížské katedrály Notre-Dame, vyloučila jakoukoliv odpovědnost za požár. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Mluvčí firmy přiblížil, že v inkriminovaném čase neprobíhaly na střeše svářečské práce ani jiné úpravy, při kterých se využívá tepelné zpracování.

Tato informace je v rozporu se spekulacemi, jaké se objevily v některých francouzských médiích a podle nichž mohli požár zapříčinit právě takové práce.

Na internetu se mezitím objevilo pozoruhodné video osoby v místě neštěstí.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
18. dubna 2019

Tak že je veľmi pravdepodobné že to niekto podpálil úmyselne. Toto vyhovovalo práve Makrónovy odpútať pozornosť od protestov ktoré sa proti nemu konajú nepretržite už pol roka

https://aragonit11.blogspot.com/2018/05/flajsova-priepast-zosuv-v-lome.html


10
JJ
Jiri Jiri
18. dubna 2019
00
RK
Rudolf Kavan
18. dubna 2019

Francouzska prokuratura uz vysetrila, ze to neudelali muslimsti teroriste. Ted se zjistilo, ze to nebyli ani ti restauratori. Kdo to tedy udelal? Odpoved je nasnade:

“Všechno to vidím teď,“ zamumlal. „Měl jsem to odhadnout dřív. Není pochyb o tom, koho je to práce. “       „Kdo je to?“ Zeptal jsem se.       „Modrý Edward,“ oznámil tiše.       „Modrý Edward!“ Zvolal jsem.       „Modrý Edward,“ opakoval.       „Modrý Edward!“ Zopakoval jsem, „ale kdo pak je Modrý Edward?“ '

„Skutečnost, že jste o Blue Edwardovi nikdy neslyšel, ukazuje jen svět, ve kterém jste žil. Ve skutečnosti je Modrý Edward postrachem čtyř kontinentů. Sledovali jsme ho v Šanghaji, jen abychom ho našli na Madagaskaru. Byl to on, kdo zorganizoval strašnou loupež v Irkutsku, ve které bylo vyhozeno deset muziků s lahví solí Epsom."       „Byl to Modrý Edward, který celé roky držel celou Philadelphii ve strašlivém teroru a držel Oshkosh, Wisconsin, na skok ještě déle. V čele gangu zločinců, kteří se šíří po celém známém světě, vybaveném vědeckým vzděláním, které mu umožňuje číst a psát a používat psací stroj s největší lehkostí, Modrý Edward prakticky cele roky držel policii světa na uzdě."       „Od začátku jsem měl podezření na jeho ruku. Některé důkazy poukazovaly na práci Modrého Edwarda."

[Preklad Googlem. Original zde.]  

Dnes Modrý Edward ovlada americke volby, evropske volby, Brexit, Trumpa, Le Penovou, zlute vesty, Zemana, Venezuelu, Syrii, internet, ceske skolstvi, rozklda NATO, EU, vyslal kurovce.


00