Velvyslanectví RF v Londýně okomentovalo vyslání britských vojáků na Ukrajinu
6. prosince 2018 Redakce AC24 Ze světa 10318 2
Na ruském velvyslanectví ve Velké Británii odpověděli na zprávy o vyslání vojáků britské tajné 77. brigády na Ukrajinu. Tuto informaci uveřejnila BBC.

 
 
loading...
 

„Tyto informace BBC, pokud odpovídají skutečnosti, znamenají nový prvek rozsáhlé vojenské přítomnosti na Ukrajině," prohlásili na velvyslanectví.

„Diplomaté dodali, že už dříve věděli, že britští vojenští odborníci byli vysíláni na Ukrajinu s cílem naučit vojáky Ozbrojených sil Ukrajiny provádět zvláštní operace proti civilnímu obyvatelstvu Doněcka a Luhanska.

Na velvyslanectví se domnívají, že Velká Británie se teď rozhodla přistoupit i k „psychologickému nátlaku" a vedení „informačních operací".

„Vidíme, že se to vše děje před blížícími se prezidentskými volbami na Ukrajině," uvádí se v prohlášení.

Na velvyslanectví také připomněli, že Velká Británie podpořila převrat v Kyjevě a schválila nástup k moci takzvané „vlády vítězů" nehledě na to, že to porušilo ústavní řád na Ukrajině.

Jak již uvedl Sputnik, britské ministerstvo obrany rozeslalo na všechny vojenské základy osobní údaje reportérů Prvního kanálu, kteří byli údajně viděni u štábu 77. brigády.

Ministerstvo uvedlo i novinářskou kartu korespondenta Timura Sirazijeva a také foto automobilu, kterým v Londýně jezdil.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
6. prosince 2018
jo, jo britové...namočeni v každé špíně po světě
30
PA
Piovarči Aragonit
7. prosince 2018

Sú to všetko len ľudské hnidy a fašistická svoloč. Len rozpútavať nepokoje chaos a vojny a špinavstvá všetkého druhu. To oni robia s maniackým uspokojením. Bažiť po cudzom, vraždiť a kradnúť sa im na Ukrajine i v Rusku zachcelo. Skončia napokon zalezení vo svojich bunkroch ako Hitler.

Večná nenávisť to je sila ktorá ich poháňa a napokon aj zabije.

Je to len otázka času, kedy ich slovanský svet poženie a nakope do zadníc.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/10/pieskova-sonda-7.html


30
V2
Vaclav 2
6. prosince 2018
jo, jo britové...namočeni v každé špíně po světě
+ 3