Ve snaze vytlačit Rusko z trhu, dostali Američané „smrtelnou ránu“. Izraelský politolog promluvil
4. května 2018 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 130623 10

 

 

Rusko zasadilo USA smrtelnou ekonomickou ránu. Tento názor vyslovil známý izraelský politolog Jakov Kedmi v rozhovoru s BM24. Globální oteplování vedlo ke změně klimatických podmínek i v arktické oblasti Ruské federace, což umožnilo realizovat takové projekty, jako je Severní mořská cesta (SMC). Nyní se region Dálného východu, podobně jako Čína, stává podstatně bližší Evropě, což otevírá Pro Rusko další možnosti.

Vývoz a dovoz zboží do Číny a dalších zemí asijského regionu bude o 40% levnější, což se z dlouhodobého hlediska pozitivně projeví na hospodářské stabilitě Ruska. Kedmi poznamenal, že prováděné vědecké expedice potvrzují, že Rusko disponuje čtvrtinou všech energetických zdrojů na světě. Velká část z nich je na šelfu Severního ledového oceánu. To je pro USA smrtelná rána... 

Podle vyjádření experta disponuje Rusko velmi širokými možnostmi, pokud jde o vytváření výhodných ekonomických výsledků rozvoje. Perspektivní výhody Ruské federace se projevují jak na východě, tak na severu. Kedmi vysvětlil, že více než 50% území ruského státu se dlouho nacházelo ve velmi obtížných přírodních podmínkách věčně zmrzlé půdy. To komplikovalo rozvoj dopravní infrastruktury, která je nezbytná pro realizaci obrovských možností, pokud jde o dodávky prospěšných zdrojů. 

Nyní se situace zásadně změnila. Globální oteplování vedlo ke změně klimatických podmínek i v arktické oblasti Ruské federace, což umožnilo realizovat takové projekty, jako je Severní mořská cesta (SMC). Nyní se region Dálného východu, podobně jako Čína, stává podstatně bližší Evropě, což otevírá Pro Rusko další možnosti. Vývoz a dovoz zboží do Číny a dalších zemí asijského regionu bude o 40% levnější, což se z dlouhodobého hlediska pozitivně projeví na hospodářské stabilitě Ruska. 

Kedmi poznamenal, že prováděné vědecké expedice potvrzují, že Rusko disponuje čtvrtinou všech energetických zdrojů na světě. Velká část z nich je na šelfu Severního ledového oceánu. To je pro USA smrtelná rána, konstatoval Kedmi. Vždyť plán vyhnat Rusko z trhu s energií zkrachoval a není možnost, aby byl realizován. Ruská federace pouze rozvíjí své dopravní a ekonomické možnosti a vykazuje ohromující výsledky práce. V budoucnu se situace pro Státy může dále zhoršovat, neboť Čína se může zřeknout americké ropy a plynu a upřednostňovat získání veškerého potřebného množství zdrojů energie z Ruska. Bude to pro ČLR mnohem levnější a spolehlivější, shrnul Kedmi.

Arťom Kolčin
Zdroj: politexpert.net

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


--
.lak *
4. května 2018

Kvalitní a měli by se amíci učit ten šílený evropský model práce bez surovin a energií. Ovšem tak blbí tedy asi nebudou aby cinkali třeba mexičanům slonovinovou věží spěváčků s podlokajníky plechových bubínků jako tady afrosemitům z heploid kalergi.

Půl hodiny dávám do kupy zkušenost s lotry aby se ztratilo, Pio fuč a dydlace.

Obávám se ztracené generce snů hippies květiny mír a sny žel z drog barbaři v pindostanu tupí úžeři "elegantně zařízli nebo teď většinoví plodiví afrošpanělé v euálu semiti + s kupčíky a penězoměnci fed a jestli ecb je evropská a fed soukromý co je to za idiotismus swapovkou $ = €?

https://www.youtube.com/watch?v=mXg3RHGXBeI

Kreténi rasistický jedou válku s nedovzdělanými podlokajníky, protože ta takřka neměná scéna u nás od 89. je prostě odpad intelektu s výsledkem zcela neoddiskutovatelně rozvojové země za mrzké mzdy již dva roky, šmejdi.

Amerika nebyla vždy o tupanech jak se jeví teď.

 

https://ulozto.cz/!fHvarJbdQszD/vlasy-hair-1979-eng-s-cz-titulky-avi-avi


51
cawess .
4. května 2018

Pio niečo pre teba

Izraelčania v dodávke v deň detonácie WTC, aj s obrázkom z budúcnosti

https://cont.ws/uploads/pic/2018/5/9-11-mural-van.jpg

 

a izraelský študenti z 9/11 montujúci nálože v obchodnom centre

https://cont.ws/uploads/pic/2018/5/DcKMoWqWsAAT2E9.jpg

 

https://cont.ws/@skuratoff/933904

 


50
--
.lak *
4. května 2018
Nedávno jsem zahlédl že do základů wtc byli prý integrované AT na autodestrukci podle tvrzení jednoho co byl při stavbě i viděl plány. Určitě to bouchlo zároveň a tedy pozoruhodně dlouho odolávali kavernám pod baráky.
61
PA
Piovarči Aragonit
4. května 2018

cawes odkiaľ to máš.. Viem že tam nejakí izraelskí agenti boli s nejakou dodávkou a tancovali a radovali sa keď dvojičky padli. Je toto ich auto? Lebo ľudia ich udali polícii a tá ich zaistila, ale napokon pustila. Bula to nejaká izraelská bunka ktorá potom stíhala ubziknúť.

Pre Buzza Aldrina ako to vypadá v Damašku.

 Štvrť po štvrti padá. Buzz z toho bude nešťastný.


60
--
.lak *
4. května 2018
Také jsem to viděl a v pozadí "hulící věže ale už jsem to video nenašel.
40
cawess .
4. května 2018

Áno to je ono a celá akcia Izraela v článku        

https://cont.ws/@skuratoff/933904

 


40
PE
Pátý Element
4. května 2018

00
ZZ
Zahradník Zahradník
4. května 2018
Je smutné, že země s takovým přírodním bohatstvím je tak málo rozvinutá a chudá
05
Dedouch11 *
5. května 2018
Sám jsi chudý. Mentálně.
70
MI
Monika Ikema
5. května 2018
Nastane doba kdy každý stát bude chtít nakupovat od Ruska hlavně jeho BIO potraviny a obilniny a né ten šrot co se dnes prodává a ji ! 
70
Dedouch11 *
5. května 2018
Sám jsi chudý. Mentálně.
+ 7

ZZ
Zahradník Zahradník
4. května 2018
Je smutné, že země s takovým přírodním bohatstvím je tak málo rozvinutá a chudá
- 5