Varování o chystaném zákoně z EU: Řekněte NE cenzuře! Může to mít dopad na nás všechny!
12. června 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 26649 8
Liberties říkají ne pro návrh zákona EU o autorských právech. Žádáme ty, kteří o tom rozhodují, aby volili proti Článku o cenzuře v zákoně o autorských právech. Přidejte se ke kampani a pošlete otevřený email, vyzývá Dr. Eva Simon.

Odkaz na webové stránky zabývající se touto problematikou ZDE.

Ahoj příteli, zatím je níže uvedené video online, nebylo cenzurováno - zatím. To se však může změnit, pokud projde nový evropský návrh pro filtrování obsahu. Poté budou rozhodovat roboti, co můžete sdílet a sledovat na Internetu.

Konečné hlasování se blíží. Nedovolte politikům, aby vám vzali svobodu projevu! Sdílejte tento článek, dejte vědět svému volenému zástupci v Evropském parlamentu! Postavte se za svobodu projevu v Evropě!

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
12. června 2018

DA SE ZA 90 MILIONU EURO  V EUROJACKPOTU ZNICIT DEMOOKRACIE ?


11
J*
Janinna *
12. června 2018
Špatný vtip?.....od vás to sedí moralizovat o cenzuře. Se zametáním před vlastním prahem by se mohlo začít.
41
Dědouch11 *
12. června 2018

30
Satan Atan Henoch
12. června 2018

Cenzurovat nikdo nebude moct z prostého důvodu. Nyní dojde k větším změnám zemského reliéfu, než dosud vlivem náhlých sesuvů půdy nebo náhlému se objevení děr na dálnicích a jinde. Jedná se vzkříšení neviditelných, kteří byli ve skále na odpočinku. Další se k odpočinku připravují, proto zkamení a budou tak určovat nový relief Země. Proto nyní buďte opatrní, držte se svých andělů strážných, aby se vám při náhle se oběvivší díře nebo naopak hoře, nic nestalo. Je to důležité a jenom ti, kteří se nebudou vysmívat tomuto varování, mohou přežít tuto dobu. Berte tyto změny vážně. Byl dokončen galaktický oběh, a proto se  nyní vše velmi rychle bude měnit. Řekl jsem vám některým podrobnosti, které jste odmítali sdělit dál. Nemohu za to. Odmítáte vše, co je spojené s vaší záchranou. Budiž tedy. Pokud přežije Duše, nikoli tělo, můžete se znovu narodit, ale již to nebudete vy, protože vaše Duše bude změněná. Věky věků, čili jeden galaktický oběh je u konce a nová epocha začíná. Co se na této cestě stane, to nevím a nehodlám prorokovat. Doufám ale, že vás po čase zase uvidím alespoň při vašem narození. Doufám, že na Mne nezapomenete.

 

Ježíš


21
FD
fabulist detergent
13. června 2018
ty si davas riadne.. potis sracky jak na paase :D , tvoj galakticky obeh :D :D omg. S takymi recami by si uspel pred 5-imi storociami. Is this guy allright? ,, yes ,,cause he's missing his left hand,, left leg,, and left hemisphere :D :D
11
FD
fabulist detergent
14. června 2018
silne prasky beres... si myslis ze vies daco co mi nie?, hovna vies, cele zle, mas pokrucene mozgove vlny, asi sa povazujes za dakoho co vidi do vecii za smrtou a rozumies sa. ale skor podla toho co pises, si bajkar z karcmy koho nikto nepocuva tak si tu prisiel zdelit ako to s celym svetom je. Kamo daj sa dokopy,, zabudni ze si hrdina, prestan zrat ten durman, abo co to beres, a nesyp sem tote svoje intergalaticko multidimenzionalne akoze  duchovnou podstatou presrate myslienky... robis zo seba blbca. a to ze ti to hovorim takto narovinu a bez okolkov ci barier slusnosti, je pen preto, lebo kym ti lopatou dakto neda po hlave, furt budes hucat tie mudrosti o dusi, kde jak sa inkarnuje a co s nami bude. Hovno vies o seckom, tak skus aspon tych viac naivnych neojebo_at, a nechaj ich zit icj zivot. 
10
J*
Janinna *
12. června 2018
Špatný vtip?.....od vás to sedí moralizovat o cenzuře. Se zametáním před vlastním prahem by se mohlo začít.
+ 4

PE
Pátý Element
12. června 2018

DA SE ZA 90 MILIONU EURO  V EUROJACKPOTU ZNICIT DEMOOKRACIE ?

- 1