Václav Havel o Václavu Klausovi a Češích (1994)
1. září 2018 Redakce AC24 Z domova 810799 10
Záznam z filmu Občan Havel.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

JN
Jaromír Novák
1. září 2018

Už i za protektorátu si hrál co by malý chlapec na hrdinného vojáka třetí říše ,tak jak měla zapsáno jeho matka v deníčku.

Svůj pohrdavý vztah k Českému národu dokazoval poměrně často a jako židozednář se netajil k obdivu vśeho chazaržidovského i k jejich plánům NWO.

,,Vlastenec'' jako když vyšiješ , jeden ze strůjců salámové metody k genocídě Českého ale i Slovenského národa.

Dnes 1. Září historicky významný den kdy Hitler za podpory chazarbangsterské kliky napadl Polsko ,za rok 80 .výročí počátku 2. světové ,která byla pouze vyústěním a pokračováním té první.


71
Jarin G.
1. září 2018

Píši ti 1******************

Zajímavé je, že tohle výročí "téměř" nikoho nezajímá. Zatím jsem neviděl ani jeden článek k tomuto výročí!

Jo já zapomněl, ti agresoři to byli Němci, a na ty nelze házet kolektivní vinu za pár nezodpovědných nacistických politiků! Vždyť to jsou naši největší přátelé a páníčkové. Ten z uSSa je přeci jen moc daleko a má v čele Trumpa a toho naše pražská kavárna moc nemusí!


60
JN
Jaromír Novák
1. září 2018

Směřování týhle země je za každou cenu nach osten , na Rusa .To je cesta do pekla a zámêr prochazarských slizských vlastizrádců .

To co dokážou nadělat z 68 roku to je taková propaganda , že i fanatik Goebels by rudnul zàvistí.

Tady prší ale bude to pořád málo ,měj se dobře Jari.


50
Dědouch11 *
1. září 2018

Tak. +++

Doplním jen, že existují fotografie zachycující říšského protektora, houpajícího malého Vašíka lahvoňovic na koleni...

P. S. Fotka, se mi sem nechce vložit...)


60
JN
Jaromír Novák
1. září 2018
Zdar zřejmě zakázaná fakta , jsme svědky nastolení nové cenzury a ty nejodpornější totality.
60
JJ
Jiri Jiri
1. září 2018
70
Satan Atan Henoch
7. září 2018

Pravda o někom, kdo věří tomu, co kdo napíše a dotyčného osobně ani pořádně nezná, je ošemetná věc. Předně všechno to, co píšete o V. Havlovi jsou při nejmenším nesmysly. On a další ztratili rodiče a ocitli se v sirotčinci. S malými dětmi do sedmi, osmi let jsou rodiče jejich Duší. Pak si hledají vlastní protějšky. Proto vím, že Havel místo aby nějak zradil národ, tak naopak ho povznesl. Nebyli jste s ním, nevíte nic, ale soudíte. To, co Havel vlastně udělal, bylo zdokumentování činnosti těch, se kterými se jako prezident musel stýkat. Poznal, že nikdo z těch lidí není opravdovým voleným politikem. On měl jednu zvláštnost, a to je obrovská odvaha, se kterou šel do boje proti mafii nwo. Dělal to tak, aby přežil. Přesto mu usilovali o život, pokud si vzpomínáte. Po smrti první ženy za ním stála druhá. To mu zachránilo mnohokrát život, protože mafie nemá slitování. Srdcem poznalo mnoho Čechů, že je jejich, ne nastrčenou figurkou. Proto ho šli vyprovodit na poslední cestu naprosto spontáně, podobně jako Masaryka. O těchto dvou prezidentech se dodnes tvrdí lži o tom, ze byli zednáři, ale opak byl pravdou. Místo toho aby zazdívali Duše, zachránili jich tolik, že nyní zednářstvo na internetu zuří, protože je zmátl tak dokonale, jak Nebe potřebovalo. Nyní do něj naštvaně kopou a jejich eu členové si povytahují kalhoty, aby se dočkali velké vody. Jinak už mu ublížit nemohou. Vedli jsme oba tyto prezidenty a byli posledními, kteří se vést nechali.

Otec


12
SC
su cha
2. října 2018

More information provided to me. Thank you for sharing this great article.

vex 3


00
PP
00