V USA zachytili radioamatéři rozkaz o odpálení jaderných raket
29. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 12380 6
Američtí radioamatéři zachytili zprávy pozemního velení USA o akcích mimořádné situace, píše portál Drive.

 

 
 
 
 

Podotýká se, že signál byl zachycen v noci na 27. června na západním pobřeží. Byl adresován mezikontinentálnímu strategickému raketovému bombardéru B-52 Stratofortress.

Podle informace portálu se vysílají podobné zprávy v době války v případě zahájení plánovaného rozsáhlého útoku za použití jaderných zbraní.

Vojáci, kteří dostanou podobnou zprávu, musejí odpálit na zadané cíle 20 okřídlených raket AGM-86 ALCM vybavených termonukleárními bojovými hlavicemi.

Drive píše, že zachycený signál byl předán v rámci cvičení, kterých se zúčastnily bombardéry B-52 Stratofortress, B-2 Spirit a E-6 Mercury.

Novináři zdůrazňují, že podobné akce se podnikají, aby byla nepřátelům USA ukázána připravenost bombardérů na přepravu jaderných bojových hlavic po celém světě.

Zdroj: drive.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
29. června 2018
Tyhle hračky neměly spatřit světlo světa
30
Satan Atan Henoch
29. června 2018

Drak útočí protože ví, že nyní končí. Je to samozřejmě provokace, která by se mohla vymstít, pokud by na to bylo reagováno. Za pár měsíců tito lidé skončí a bude klid.

 

Otec


20
V2
Vaclav 2
15. prosince 2018

za pár...za kolik?

Podle mne přibližně 10 měsíců... 

ale klid nebude nikdy, ovšem pokud nerupne některému zdrogovanému marhsalovic v kouli. Ta samá situace, když jsem vyslovil obavy, že z ukrajiny už nikdo nikdy nedostane amíky pryč, naplánované to mají přesně... bylo mi odpovězeno, že nemáme mít obavy, oni odejdou sami...


10
MK
Milan Klusák
16. prosince 2018
ale kdepák, to je jen Výroba kachen .s.r.o AC24.
00
VM
Vladimír Molík
17. prosince 2018
Pane Nováku, pochopitelně s Vámi souhlasím, ale Váš nesouhlas tomu NIKDY, NIKDY nezabrání a termonukleární válka stejně bude. Věřím tomu, jako že je Země kulatá... Lidé na Zemi jsou stvořeni, aby planetu zničili. Uvidíte! Bohužel...
00
JN
Jaromír Novák
29. června 2018
Tyhle hračky neměly spatřit světlo světa
+ 3