V USA uvedli země, které ve zbrojení dosáhly „čtvrté dimenze“
11. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 122745 8
Rusko a Čína už dosáhly „čtvrté dimenze“ v obranné sféře – poukazují na to nadzvukové zbraně, píše bývalý velitel Severního velení USA, generálmajor ve výslužbě Howard Thompson ve svém článku pro The Hill. (Foto: TheHill)
 

 
Loading...

Zdůrazňuje, že američtí politici si snad neuvědomují, že pomocí nadzvukových zbraní Rusko a Čína už značně rozšířily své bojové možnosti, USA by také měly podle názoru generála aktivně vyvíjet tyto zbraně.

Podotýká se, že podle zprávy Mitchellova ústavu aerokosmických výzkumů by hypersonické zbraně Spojeným státům umožnily zasahovat v celém světě cíle obrovskou rychlostí, přitom se existující prostředky protivzdušné obrany stanou automaticky zastaralými. Kromě toho nadzvukové prostředky poskytují jejich majitelům takzvaný efekt čtvrté dimenze, který značně omezuje nepříteli čas na přijetí rozhodnutí.

Thompson připomenul, že úspěšné zkoušky ruského Avangardu v prosinci názorně ukázaly, že USA nemají analogické možnosti a že protivzdušná obrana země není schopna čelit podobným hrozbám.

Zdroj: thehill.com

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
11. ledna 2019
aldrine buzziku...máš nějak dlouho dovolenou?
30
JP
jaja paja
11. ledna 2019
Zdá se že vyschnul zrdoj a ani Aldribuzzna zadarmo neprudí...
30
PA
Piovarči Aragonit
11. ledna 2019

Zasahovať v celom svete to je to pravé orechové pre nadutých Američanov. Ale Rusáci ich dostali vyvinuli nové kompozitné materiály ktoré umožňujú tieto rýchlosti. Rusku od roku 2017 pomáhajú vo vývoji najsilnejšie Kvantové počítače. Aj tu sú Rusi na špičke. IBM dodáva na Americký trh kvantový počítač až teraz aj to o menšom výkone. Tak že sa dá očakávať že Ruské technológie budú aj naďalej rýchlo napredovať. Američania nemajú šancu ich zastaviť iba ak by rozvrátili Rusko zvnútra. Ale to tiež tak ľahko nepôjde.

Keď Rusi vidia ako biedne dopadla v obajtí západu Ukrajina iste ich prešla chuť pchať sa USA do prdele.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/12/ladova-revolucia-ladova-sprcha-z.html


50
AH
Acacia hary
12. ledna 2019
Russia and China have reached the "fourth dimension" in defense, but the United States. I wonder when America will ever do it.   fnaf world
00
PJ
Premek J
12. ledna 2019
Čím méně se v RF chlubí svých m technologickým pokrokem, tím zásadnější a průlomovější je. Velký rozdíl oproti reklamně nabubřelého vývoje v USA...
00
DN
00