Útočník z London Bridge byl identifikován. Byl znám policii. Video z místa útoku
30. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 12272 1
Londýnská policie identifikovala muže, který v pátek zaútočil nožem na London Bridge. Během zásahu jeden z policejních důstojníků vystřelil na podezřelého muže, který na místě zemřel. Incident je hodnocen jako teroristický útok. Informuje se na oficiálním webu městské policii Londýna. (Foto: Twitter)

 
 
loading...
 

„Nyní můžeme potvrdit totožnost podezřelého, je to 28letý Usman Khan (10.03.1991), který pobýval v hrabství Staffordshire,“ sdělil policejní mluvčí Neil Basu s tím, že se provádějí prohlídky na jeho adrese ve Staffordshire.

Basu potvrdil, že útočník byl agenturám činným v trestním řízení dlouho znám. V roce 2012 byl odsouzen z účasti na teroristické činnosti a podmínečně propuštěn v prosinci 2018.

Policejní mluvčí také dodal, že policisté nehledají další podezřelé, ale také prověřují, zda se na přípravě útoku podíleli i další osobnosti.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RR
Rohir Rohir
30. listopadu 2019
To je jen náhoda, že to byl zase muslim. Byl asi duševně nemocný a slyšel hlasy. Největší nebezpečí ale je a navždycky zůstane pravicový extrémismus a islamofóbie! Multikultorní Evropu si nějakými nácky rozracet nedáme!
00