USA odmítly odpovědět na otázku o datech svých satelitů k MH17!
24. června 2019 Redakce AC24 Ze světa 56103 9
Americké ministerstvo spravedlnosti se k otázce RIA Novosti odmítlo vyjádřit k problematice poskytnutí Nizozemsku satelitních snímků místa pádu letu Boeingu letu MH17 v roce 2014 na východní Ukrajině. (Foto: РИА Новости)

 

 
 
 
 

Ačkoliv americké ministerstvo tvrdí, že spolupracuje s orgány Nizozemska.

„V souladu s pravidly se ministerstvo spravedlnosti veřejně nevyjadřuje ke svým kontaktům se zahraničními vládami na vyšetřování, včetně potvrzování nebo popírání samotné existence takových kontaktů. Co vám mohu říci, je, že spolupracujeme s nizozemskými úřady," uvedla mluvčí v odpovědi agentuře RIA Novosti.

Ovšem předtím vedoucí vyšetřovacího oddělení národní policie Nizozemska, Wilbert Paulissen, řekl, že Nizozemsko nedisponuje satelitními daty USA a údaji z ukrajinských radarů z roku 2014 na východní Ukrajině ohledně Boeingu letu MH17, aniž by vysvětlil důvody jejich absence.

Na americkém ministerstvu zahraničí RIA Novosti rovněž neodpověděli na otázku, zda se nizozemská strana obrátila na Američany ohledně těchto snímků a zda jsou ochotni je poskytnout.

Podle ruských orgánů společný vyšetřovací tým (JIT), který pod dohledem Úřadu generálního prokurátora Nizozemska, bez účasti Ruské federace, vyšetřuje okolnosti havárie, by se měl zabývat získáváním údajů z amerických satelitů, stejně jako ukrajinských radarů, údajů ukrajinských vojenských dispečerů, údajů o arzenálu Ukrajiny v době katastrofy.

A pokud tyto údaje nejsou k dispozici, pak otázka, proč nejsou požadovány od Kyjeva a Washingtonu, by měly klást orgány Nizozemska. A pokud nejsou tyto údaje k dispozici, pak samotná Ruská federace by chtěla obdržet odpověď, proč je Nizozemsko nezveřejňuje.

Ruská strana, v reakci na průběžné výsledky JIT, ve kterých vyšetřování tvrdilo, že Boeing byl sestřelen systémem protivzdušné obrany Buk, který patřil k 53. protiletadlové raketové brigádě ruských ozbrojených sil v Kursku, uvedla, že už dříve předala Nizozemsku nejen ruská data radaru, ale také dokumentaci, dokazující, že raketový systém Buk, který sestřelil Boeing, patřil k Ukrajině, ale tyto informace byly vyšetřovateli ignorovány.

Minulou středu JIT oznámila jména čtyř podezřelých v případě zřícení MH17. Podle prohlášení, mezi podezřelými jsou Rusové Igor Girkin, Sergej Dubinskij a Oleg Pulatov, a Ukrajinec Leonid Charčenko. Šetření se domnívá, že se podílejí na dodávce systému Buk na pozici v Donbasu a na útoku na malajský Boeing, a jak řekl mluvčí JIT, budou obviněni z vraždy a bude vydáno mezinárodní příkaz k jejich zatčení.

JIT také uvedl, že soudní řízení v případě MH17 se bude konat v Nizozemsku a začne 9. března 2020. Členy JIT jsou zástupci Austrálie, Belgie, Malajsie, Ukrajiny a Nizozemska (Je přitom zajímavé, že premiér Malajsie k vyšetřování JIT prohlásil, že nepředložil žádný důkaz, že za pádem Boeingu stojí Rusko - pozn.red.).

Ruské ministerstvo zahraničních věcí, které komentovalo nová prohlášení mezinárodního vyšetřování, znovu označilo obvinění proti Rusku za nepodložená a zdůraznilo, že JIT neposkytl konkrétní důkazy o protiprávním jednání Moskvy.

Ruské ministerstvo zahraničí rovněž odmítlo prohlášení o ruském odmítnutí spolupracovat s vyšetřováním MN17 a uvedlo, že Moskva napomůže vyšetřování s cílem zjistit pravdu o zničení letadla a aby skuteční viníci incidentu byli potrestáni. Současně ruské ministerstvo konstatovalo, že Rusko i nadále vznáší oprávněné otázky týkající se kvality práce společného vyšetřovacího týmu.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že Rusko se nikdy nevyhýbalo odpovědnosti, pokud leží na jeho ramenou, ale v situaci se zničením malajského Boeingu neexistuje žádný důkaz.

Malajský Boeing, letící z Amsterdamu do Kuala Lumpur letu MH17 se zřítil 17. července 2014 u Doněcka. Na palubě bylo 298 lidí, všichni zemřeli. Kyjev obvinil z úádu opolčence. Podle Ruské federace byl letoun sestřelen ukrajinskou raketou. 

Zdroj: pz.czria.ru

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
24. června 2019

Oddělení národní policie Nizozemska, Wilbert Paulissen, řekl, že Nizozemsko nedisponuje satelitními daty USA a údaji z ukrajinských radarů z roku 2014 na východní Ukrajině ohledně Boeingu letu MH17, aniž by vysvětlil důvody jejich absence.

čo potom a na základe čoho títo vyšetrovatelia vôbec vyšetrujú?

Ruská strana uvedla, že už dříve předala Nizozemsku nejen ruská data radaru, ale také dokumentaci, dokazující, že raketový systém Buk, který sestřelil Boeing, patřil k Ukrajině, ale tyto informace byly vyšetřovateli ignorovány.

Tak americké dôkazy neexistujú a Ruské sú ignorované tak ako potom môžu vyšetrovatelia dôjsť k nejakým záverom? Od začiatku je jasné že je to len politická hra a vyšetrovanie je len fraškou za každú cenu obviniť zo zostrelenia letu Rusko.

A slniečkári u nás sú samozrejme na strane tých čo priame dôkazy nechcú súdnym orgánom vydať a ruské ignorujú.

Kam sme sa to teda posunuli? Do päťdesiatych rokov minulého storočia? Keď komunistické súdy súdili bez dôkazov?

https://aragonit11.blogspot.com/2019/05/4-7-8-maj-na-jazere-priestor-tu-bude.html

 


30
JM
John Maxwell *
24. června 2019

Zdravím Pio ... Kam sme sa to teda posunuli?

Řekl bych na začátek století politicky tak právně do 50 let m.s.

V kontextu když ani premiér Malajsie důkazům nevěří a označil vyšetřování sestřelení letu MH17 Boeingu za politické viz.

Vyšetřování MH 17

Co bylo cílem sesřelení ?! ...

Ale ovce nevěří a „ Za vše může Putin a militantní doktrína RF“ že ?! jó Rusko klidne si po celé planetě lítá bombardovat koho se jí zlíbí ,dosazuje vlády a barevné revoluce .... asi to je blbost co ?! komu by prospěla válka v Evropě a nejenom v Evropě ?! na válce se vydělat nedá pokud jsi jednou ze stran konfliktu a tudíž v dnešní době kdy jsou peníze až na prvním místě na ní nikdo v Evropě nevydělá ...

V Evropě ne, ale za "louží" tam je situace a khow - how na to jako stavěná ...

To přeci nejde aby UssA něco takového dělali , jsou přeci mírotvůrci a demokraté ,kde můžou pomůžou však je to na Ukrajině vidět během těch pěti let ten blahobyt co tam mají , nechápu teda proč se z toho zavedeného blahobytu stěhují do RF a Evropy ,když mají doma tak dobré bydlo ...?

 


20
EP
Eduard Piovarči
24. června 2019

Ahoj Maxwel

No je to strašný šrumec. V USA panuje už totalita.

Pravdu má len STRANA A VLÁDA a čokoľvek oni v kongrese vydajú za pravdu musí byť pravda aj keby to pravda nebola ako že ani neni.

Skratka bežným mediálnym nástrojom politiky USA je LOŽ a PRETVÁRKA

Z Ukrajiny už zdrhlo po Amarickom majdane 10 miliónov ľudí,

ale to nie je žiadna humanitárna kríza.

Z Venezuely ušlo 3 milióny ľudí a to už je humanitárna kríza pre ktorú by USA neváhali aj bombardovať.

Vo Venezuele teraz prepukol škandál Guaidovi chlapci spreneverili more peňazí na chlast a prostitútky a zrejme si nakradli koľko sa dalo z toho čo Amerika first venovala Guaidovej opozícii.

Slniečkári visia na ceckoch USA nadácií ktoré ich živia a platia preto že sú to strašné prachy budú donekonečna dobrorečiť USA a zlorečiť Rusku. Skrátka teraz sa nosí z USA na večné časy veď za tie často bezpracne zarobené prachy to stojí nie?

 

Předmět: Fwd: jak to chodí v Americe Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda Elišky Haškové - Coolidge, na kterou jsem se šel podívat. 

   Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu.  V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat protimuslimské, protiuprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání. Je tam trestné kritizovat negry a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný.   A kdo volil Trumpa ( ona ano ), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo.   Trump de facto jde proti celé Americe.   Obama při odchodu z funkce si z Bílého domu na svoje farmy odnesl-ukradl historický nábytek asi za 1/4 mil. dolarů a nikdo mu nic neřekl kvůli rasismu.  Clinton tam zase ložnici Abrahama Lincolna, (kam nikdo nevstupoval), pronajímal pro kamarády na nocleh  za 10.000 dolarů za noc do své kapsy.

   Dcera Elišky Coolidge dělala přijímací pohovor na Oxford a profesor se jí zeptal:   "Vaši rodiče kdesi v Evropě (!) zrestituovali statek. Řekněte mi, proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA ?"   Dcera řekla, že nemohli nic restituovat, protože nic neměli. Tím pádem skončila a od zkoušky vyletěla......    Spisovatelka teď žije v tom restituovaném statku na jihu Čech a závěrem nám řekla :  "Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice !  Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat, psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv,  číst cokoliv....a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje !!!" 

   Až z toho mrazí! Neuvěřitelné! A proto ve stáří (77 ) žije TADY.  Ta knížka se jmenuje "Pět amerických prezidentů, česká babička a já".

    Přikládám fotku Elišky Haškové-Coolidge, jak jsem si ji na autogramiádě vyfotil.    M. Neveselý, ex-dopravní policista ČR.

 A já jen dodávám, že tato distinguovaná dáma, plná elegance a šarmu, s vybraným chováním volila prezidenta Zemana


20
EP
Eduard Piovarči
24. června 2019

Čaputovie Marketingová Bárbí

Subject: Fwd: Fwd: Fwd: Prezidentka?

Čaputka je fejkový mediální produkt. Vsetko okolo jej osoby je  vymyslene od A až po Z. Naleteli ste profesionalnej podvodničke.

Čaputová nikdy podanie vo veci Pezinskej skládky na Európsky súdny dvor nepripravovala !!!" Dievča, ktoré sa nebálo”, nikdy nebolo súčasťou podania a konania vo veci skládky v Novej jame na Európskomsúdnom dvore v Luxemburgu. Podkladom pre konanie na ESD bol veľmi precízne vypracovaný  materiál, ktorý pripravili pracovníčky Mestského úradu Ing. Eva Popluhárová,  Ľubica Mezeiová a Martina Gaalová v spolupráci so zástupcami právnickej kancelárie G. Lehnert. Pravne zastupovanie pezinskej sklady vykonavala v rozpore so zakonom. V case zastupovania nebola v advokatskej komore, co je trestne.

Za celu mnohoročnu pravnicku prax zinkasovala 1.285,84 Eur za 6 zastupovani.  Jej koncipientská prax je podvod. Jej advokácia je podvod. Jej pravnicka cinnost je podvod. Titul JUDr nikdy neziskala. Jej volebna kampan je podvod / vynalozila 499.438,72 eura. /, kedy Mistrik, ktory na kampan vynalozil viac ako 454.161,51 eura sa nezucastnil ani prveho kola a vzdal sa v prospech Caputovej. Tym padom sa jej naklady vysplhali na skoro 1 milion EUR. Mala neprimeranu podporu v mainstreamovych mediach ako je Markiza, JOJ, TA3, RTVS . Caputova je mediami  z vecera do rana vyrobena marketingova celebrita, co sa cely zivot preprdela za sorosove peniaze. To co sa udialo na Slovensku, kedy za prezidentku SR bola marketingovym podvodom zvolena vymyslena, nastrcena, podpriemerne inteligentna osoba neovladajuca ziaden svetovy jazyk, 2 x rozvedena zena, čo cely život len bezprizorne poflakuje a parazituje z penazi mimovladok a milodarov zo zahranicia je svetovy precedens a unikat, ktory v modernych dejinach EUROPY nema obdobu.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/normal-0-21-false-false-false.html


20
RK
Rudolf Kavan
24. června 2019

Neslo samozrejme o zadne vysetrovani, ale o vytvoreni nametu na protiruskou medualni kampan. Spolehaji, ze bezny obcan si neoveri na internetu, co se deje.

http://theduran.com/serial-numbers-of-missile-that-downed-mh17-show-it-was-produced-in-1986-owned-by-ukraine-russia/

https://voxpopuliblog.cz/unikly-dokument-organizace-pro-zakaz-chemickych-zbrani-o-dume/

 


20
RK
20
EP
Eduard Piovarči
26. června 2019

Politolog označil vyšetřovací skupinu pro MH17 za falšovatele a zločince

Alexej Atrejanov 19. června 2019

Společná vyšetřovací skupina ve věci havárie malajského Boeingu v roce 2014 oznámila úmysl uvěznit čtyři podezřelé z účasti na katastrofě. Politolog Sergej Markov je přesvědčen, že obvinění jsou vylhaná.

Vyšetřovatelé mají v plánu obvinit ty, které podezírají z vraždy. Podle západních specialistů se tito lidé účastnili nasazení systému Buk k útoku a zasažení letadla. Skupina vyšetřuje, ale bez účasti Ruska. Její členové jsou z Austrálie, Nizozemska, Belgie a Ukrajiny.

Stále dál od spravedlnosti

Generální ředitel Istitutu politických studií Sergěj Markov uvedl, že se vyšetřovatelé snaží obvinit ruské vedení z válečného zločinu, aby později využilo zčásti metody, které se uplatňují proti teroristům. Řekl: „Jsou všechny důvody k podezření, že vyšetřovací skupina je skupinou zločinců, kteří se snaží zakrýt ty skutečně odpovědné za havárii a svést vinu na nevinné, čímž falšují vyšetřování.“

Připomněl, že ruské orgány byly odříznuty od účasti na vyšetřování a rovněž k němu nebyli připuštěni specialisté z Malajsie. Byla to jediná země, která není závislá na tajných službách USA a Nizozemska. Malajsijský premiér Mahathir Mohamad přímo řekl, že se vyšetřování vedlo utajeně před všemi, kteří by mohli o falšování promluvit. Důkazy nejsou.

Markov zdůraznil, že ruská strana předala důkazy o tom, že raketa použitá k sestřelení letadla byla ve výzbroji Ukrajiny od roku 1986. V Ruské federaci se po patnáctiletém používání může ještě dvakrát prodloužit provoz hlavic o pět let a potom dojde k likvidaci. K tomu řekl: „Rusko dalo vyšetřovací skupině možnost skutečného vyšetřování s důkazy. Ta to ale ignoruje a ke všemu se snaží skrýt takové potenciální důkazy, jako jsou hovory dispečera Dněpropetrovského letiště.“

Markov počítá s tím, že malajsijský Boeing nebyl sestřelen v důsledku chyby, ale speciálně s cílem označit LNR a DNR za teroristické organizace a získat masivní vojenskou podporu. Čili havárie byla výsledkem spiknutí.

Doněcký politik Andrej Purgin řekl, že všechny obviněné osoby sloužily v dobrovolnické armádě v různé době, na různých místech a dělaly každá něco zcela jiného.

Převzato z Politexpert.net


00
EP
Eduard Piovarči
26. června 2019

Clintonovci opäť zametajú stopy a vraždia. Toto treba vedieť.

Vraj Slovensko nie je právny štát a čo je potomAmerika peleš lotrovská....

Jednou v Americe – série podivných úmrtí

Vladimir Prochvatilov 18. června 2019

„Stát ve státě“ zametá stopy

V době kdy Trump s Melánií cestují po světě na státní návštěvy, dochází v Americe k událostem, které mohou vážně ovlivnit osud Clintonové.

Dne 5. června byl nalezen ve svém autě zástupce náčelníka policie New Yorku Stephen Silks s prostřelenou hlavou. Údajně se sám střelil. Přitom v první zprávě policejního oddělení New Yorku nebyla o sebevraždě ani zmínka: „Byl nalezen vsedě v autě se střelnou ranou v hlavě a policejním autem byl odvezen do nemocnice. Později byl prohlášen za mrtvého.“

Je o něm známo, že to byl optimista, maratonec a horolezec. Verze o sebevraždě jednoho z nejlepších policejních důstojníků New Yorku zní nepřesvědčivě už proto, že se po třiceti osmi letech služby chystal do penze. Stihl předat svoje dokumenty potřebné pro stanovení penze policii New Yorku večer před svou smrtí.

Stejně podivně vypadá i předčasný odchod ze života policejního důstojníka Joe Calabreseho, který měl vyšetřovat smrt svého náčelníka. Ztratil se následující den po smrti Silkse. Jeho tělo bylo nalezeno u pláže Plumb. U policie sloužil 37 let. Podle úřední verze se zastřelil. Je otázka, proč se po rozhodnutí se zastřelit ploužil ve vedru pěšky na pláž.

Dřívější případ. Dne 6. listopadu 2016, v předvečer prezidentských voleb v USA, uvedla řada amerických vydání s odkazem na newyorskou policii případ kongresmana Weinera, manžela Abedinové, osobní asistentky Clintonové. V době, kdy se vyšetřovalo svádění patnáctileté dívky tímto mužem, byl při prohlídce nalezen notebook „s dostatečným množstvím důkazů, které mohly poslat Hillary a její tým na dovolenou na celý život“.

Newyorští policisté a jejich náčelník James P. O’Neil oznámili, že pokud FBI a ministerstvo spravedlnosti neobdrží včasnou obžalobu Clintonové a jejích spolupachatelů, zveřejní newyorská policie obsah notebooku. Náčelník uvedl: „To, co je v emailech, je šokující. Doslova jsem z toho zvracel. Máme vše okopírované. Pošleme to do WikiLeaks, anebo já sám zorganizuji vlastní tiskovou konferenci.“

To může vysvětlit, proč ředitel FBI obnovil vyšetřování neoprávněného využití tajné informace Clintonové, což okamžitě snížilo její rating.

Na amerických pravicových fórech psali o zesnulém Silksovi jako o „náčelníkovi policie, který předal Weinerův notebook FBI a jeho obsah si prohlédl. Uživatelé hovořili v síti o reakci policistů na to, co bylo v notebooku Abedinové: „Někteří z důstojníků plakali, někteří z toho, co viděli, zvraceli.“Dva byli zastřeleni ze zálohy. Silks už nemůže být vyzván k poskytnutí informace.

Dne 7. června 2019 byla ve svém domě nalezena zavražděná bývalá republikánská senátorka za stát Arkansas Linda Collins-Smithová. Podle vyšetřovacího zdroje CD Media chtěla zveřejnit informaci „o současných soudcích v Arkansasu, kteří prostřednictvím útvaru pro ochranu dětí ve státě odebírali chudým ženám děti a prodávali je boháčům“. Collins-Smithová předpokládala, že zločinci využívali nelegální migranty k provádění zločinů, včetně vražd matek ukradených dětí. Měla informace o síti obchodu s dětmi, který řídila arkansaská vláda.

Bývalý tiskový tajemník Collins-Smithové uvedl, že její sousedé slyšeli střelbu (nikoliv jeden výstřel!) v den smrti Silkse 6. června. Bývalá senátorka měla za několik dní svědčit před velkou porotou státu proti Clintonové.

„Další zlověstný zvrat historie byl také 6. června, kdy byl republikánský senátor za Oklahomu Jonathan Nichols vlastnící informace o vysoce postavených pedofilech nalezen zastřelený ve svém domě v Normanu v Oklahomě.“ Existuje domněnka, že obě vraždy mají spojitost. Informuje o tom opět portál CD Media. Collins-Smithová i Nichols patřili mezi autory zákona, který předpokládal trest smrti za opakované zneužívání dětí. Nejvyšší soud zákon zamítl.

Portál Abel Danger Global věnoval těmto zlověstným úmrtím článek s názvem Deep State „Cleaning House?“ v němž píše: „Pozorujeme poslední křeče amerického impéria, jak se s každou novou smrtí kroutí před našima očima.“

Publicistka a uznávaná spisovatelka Diana Westová se zabývá otázkou, je-li spojitost mezi smrtí republikánských senátorů a newyorskými policisty. Píše: „Otázka vede k pochmurnému podezření a několika nepochybným faktům, svědčícím o tom, že jedna či několik z těchto čtyř smrtí mohly mít nějaký vztah k jejich činnosti proti pedofilům a obchodu s lidmi nebo k oficiální korupci … Strach je vyvolán především desetiletími pozorování zločinné činnosti rodiny Clintonových, která kolem sebe šíří auru mnoha neobjasněných vražd, divných smrtí a skandálů, které tuto rodinu obklopovaly. Otřes z toho, že ne jeden, ale hned dva vedoucí policisté údajně spáchali sebevraždu v New Yorku během čtyřiadvaceti hodin, mě donutil přemýšlet … o shnilém, mokvajícím vředu z notebooku Weinera.“ Pokračuje: „Když obrátíme pozornost k vraždě Collins-Smithové a násilné smrti Nicholase, je to víc než podezřelé. Je zde analogie s tragickým osudem senátorky z Georgie Nancy Scheferové, která odhalila zločiny viníků ze Státní služby na ochranu dětí v obchodě s dětmi. V roce 2010 byli nalezeni Scheferová a její manžel zastřeleni. Podle policie šlo o sebevraždu“.

Vyšetřování FBI ohledně Weinerova notebooku bylo sprovozeno ze světa kvůli vyšetřování proti Trumpovi. Když zvláštní prokurátor Mueller proti němu nevznesl obvinění, uvolnily se mu ruce a neskrýval, že chce dovést věc s Clintonovými do konce.

Je možno předpokládat, že smrt dvou senátorů, kteří mohli zveřejnit pro Clintonovy nebezpečnou informaci a neskrývali své zvláštní přání vyšetřit zločiny organizátorů a účastníků „kruhu pedofilů“ odsunuje od známé rodiny hrozbu odhalení. Avšak znechucení americké veřejnosti je velké. Sociální sítě jsou doslova rozžhavené rozhořčením.

Ruská analytička Taťjana Volkova na svém blogu poznamenává: „Otázka je jen v tom, jak jsou tyto podezřelé smrti propojeny s návštěvou Trumpa v Londýně. Když Deep State zůstal bez kontroly, rozhodli se důležití vyšetřovatelé i potenciální svědci z vlastní iniciativy, nebo to bylo učiněno z podnětu Buckinghamského paláce? Jeho podmínka pro jednání s Trumpem – ukončit vyšetřování pedofilního skandálu okolo Demokratické strany?“

Americké impérium se potápí do hluboké politické i morální krize.

Převzato z Fondsk.ru


00