Ukrajinský politik: Žádné území nikomu nedáme, naopak si vezmeme!
4. prosince 2019 Redakce AC24 Ze světa 7717 5
Předseda ruské státní Dumy Vjačeslav Volodin svým výrokem, že by Ukrajina mohla přijít o území obývané menšinami, které nechce, vyprovokoval místopředsedu ukrajinské vlády, který zveřejnil na Twitteru mapu území, které by naopak chtěla Ukrajina. (Foto: UNIAN)

 
 
loading...
 

„Jsem nucen odpovědět Volodinovi. Nikdo od nás neodchází. Jsme však naopak připraveni přijmout některá území na Východě i Západě. Chcete-li obnovit historickou spravedlnost, demokratickou správu věcí veřejných a evropskou životní úroveň,“ napsal Dmytro Kułeba, místopředseda vlády pro evropskou a euroatlantickou integraci Ukrajiny, na Twitteru a přidal mapu„ ukrajinských zemí “.

Na mapě jsou oblasti, které patří nejen Rusku, ale také Polsku, Bělorusku a dalším zemím, označeny jako „ukrajinské země“.

Na tweet  Kułeby upozornil historik Łukasz Adamski, zástupce vedoucího Střediska polsko- ruského dialogu a porozumění, který napsal, že zveřejnění takových map představuje hrozbu pro vztahy Ukrajiny s jinými zeměmi, na které ukrajinský místopředseda vlády odpověděl, že „žádný jiný stát, kromě Ruska, se nedopustil agresivního aktu proti Ukrajině “.

Podle Kułeby má Ukrajina rovné vztahy s ostatními zeměmi, respektuje územní celistvost.

Volodin předtím zaslal ukrajinskému ministru vnitra Arsenu Avakovovi přesa Facebook kresbu rozbitých růžových brýlí a ten reagoval slovy:

„Další ruský blázen poslal nové brýle pro příznivce přátelství s Ruskem.“

Ukrajinský ministr vnitra dodal, že Volodin by měl mluvit častěji, protože pomáhá Ukrajincům lépe porozumět ruským záměrům. Avakov zmínil, že pokud nedosáhnou příznivé dohody s Ruskem, stále existuje mnoho lidí jako on - „rusky mluvící ukrajinští nacionalisté“.

Vasyl Bodnar, náměstek ministra zahraničních věcí Ukrajiny, také vystoupil proti projevu  předsedy Dumy. Ukrajinský diplomat označil Volodinova slova jako pokus vstoupit do „prodloužení ruské hybridní agrese“.

Podle Bodnara jsou na rozdíl od situace v Rusku na Ukrajině respektována práva národnostních menšin.

„Je nezbytné, aby ukrajinské orgány činné v trestním řízení prostudovaly prohlášení ruského úředníka, pokud jde o porušení ukrajinského práva. Podle mého jde o trestný čin, “napsal Bodnar.

A co řekl Volodin?

Vjačeslav Volodin v sobotu varoval Ukrajinu, že pokud bude pokračovat v politice zaměřené proti národnostním menšinám, může to vést k „odchodu několika okresů z Ukrajiny“.

Jako příklad pronásledování menšin citoval předseda Dumy kontroverzní zákon o ukrajinském jazyce.

Zdroj: pz.czkresy.pl

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
5. prosince 2019

No to je riadny kretén:-)

S ktorej osobitnej školy ho vytiahli?

„Jsem nucen odpovědět Volodinovi. Nikdo od nás neodchází. Jsme však naopak připraveni přijmout některá území na Východě i Západě. Chcete-li obnovit historickou spravedlnost, demokratickou správu věcí veřejných a evropskou životní úroveň,“ napsal Dmytro Kułeba, místopředseda vlády pro evropskou a euroatlantickou integraci Ukrajiny, na Twitteru a přidal mapu„ ukrajinských zemí

Vraj Európsku životnú proveň tú majú u nás vo východnej Európe len papaláši a veľkopodnikatelia a gauneri a to sme už 30 rokov v kapitalistickej Európe!!

Ukrajina bude na tom ešte horšie. Žiadna Európska životná uroveň nebude, ale totálne zbedačenie vás čaká s vašimi papalášmi a olygarchami. Už teraz vás zadĺžili tak že sa z toho nikdy nevysekáte.

To je presne tak ako keby vám nohy zaliali do betónu. A kapitalistická mafia to na východe takto rada robí.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/08/tretia-istrijska-akcia-v-roku-2019-31.html


00
DD
dkekrk dkfek
6. prosince 2019

e na tom ešte horšie. Žiadna Európs

 

<p><a href="https://www.kbgoogle.com" target="_blank" title="구글상위노출">구글상위노출</a></p>


00
DD
dkekrk dkfek
6. prosince 2019

s zadĺžili tak že sa z toho nikdy nevysekáte.

To je presne tak ako keby vám nohy zaliali do betónu. A kapit

 

<p><a href="https://www.firsttoto.com" target="_blank" title="토토사이트">토토사이트</a></p>


00
DD
dkekrk dkfek
6. prosince 2019

az vás zadĺžili tak že sa z toho nikdy nevysekáte.

To je presne tak ako keby vám nohy zaliali do betónu. A kap

 

<p><a href="https://www.firstcasi.com" target="_blank" title="온라인카지노">온라인카지노</a></p>


00
BS
bhangad singh
7. prosince 2019
check out the best apps to get free psn codes .
00