Údaje o prvotní infekci COVID-19: Jeho cílem je Itálie a Jižní Korea? „Řetězec šíření infekce“
29. března 2020 Redakce AC24 Ze světa 51911 18
Vysoce odborný italský virolog Giuseppe Remuzzi publikoval v časopise Lancet přednášky a články, v nichž uvádí dosud neznámá fakta. (Foto: Globalresearch)

 

 
 
 

(ZDE) Dle tohoto experta lékaři v Itálii nyní dosvědčují, že:

„… již v listopadu a prosinci 2019 probíhala zejména u starých lidí velmi podivná a velmi těžká pneumonie. To napovídá, že virus již cirkuloval, přinejmenším v Lombardii, již předtím, než došlo k propuknutí onemocnění v Číně.“ (ZDE)

Čínské lékařské autority konstatují tentýž jev, a to, že virus cirkuloval mezi populací asi dva měsíce předtím, než konečně otevřeně propukl.

A dále, dle Italské státní zdravotní služby (ISS):

„Řetězec přenosu infekce pro všechny pacienty nelze identifikovat. Většina případů v Itálii oznamuje epidemiologické spojení s jinými případy diagnostikovanými v krajích Lombardie, Emilia Romana a Veneto, což jsou epidemií nejpostiženější oblasti.“ (ZDE)

Výše uvedené konstatování má zásadní význam, protože oznamuje větší počet současných clusterů infekce a více „pacientů 0“. V Lombardii jsou případy, které nemohou být ani umístěny do řetězce šíření infekce, a totéž zřejmě platí i pro ostatní oblasti (viz níže). Vzhledem k tomu, že virus propukl odděleně v různých oblastech Itálie, můžeme očekávat i v ostatních oblastech identifikaci nezávislých infekčních clusterů. To by znamenalo, že Itálie byla zasažena nejméně několika individuálními „osevy“ virem.

K propuknutí epidemie v Číně došlo ve městě Wuhan, ale i v tomto městě bylo vícero zdrojů a vícero pacientů 0; menší propuknutí bylo v Guandongu, které bylo snadno zvládnuto. Čína měla ve Wuhanu vícero clusterů. Nebyl žádný jediný zdroj, a stejně jako v Itálii nebyl identifikován žádný pacient 0.

Záhada italského „pacienta č. 4“

Byla epidemie v Itálii způsobena infekcí z Číny? Ano i ne.

Před 20. únorem 2020 byly v Itálii potvrzeny pouze 3 případy koronavirové infekce – dva čínští turisté z Wuhanu, infekce potvrzena 30. ledna, a jeden Ital, který se vrátil z Wuhanu do Říma 6. února. To byly importované případy, a během dalších dvou týdnů nebyly v Itálii žádné další případy infekce.

Pak se náhle objevily nové infekce, které nebyly spjaty s Čínou. 19. února vydala Zdravotní rada Lombardie prohlášení, že koronavirus byl diagnostikován u 38letého Itala. Tento muž nikdy necestoval do Číny a neměl žádný kontakt s potvrzenými čínskými pacienty.

Okamžitě po diagnostikaci tohoto pacienta v Itálii došlo k velkému rozšíření nemoci. Za jeden den se počet potvrzených případů zvýšil na 20, a během tří týdnů měla Itálie 17 660 potvrzených případů.

Italové nelenili a pátrali po pacientu O. Přejmenovali „pacienta č. 4“. na „Itala číslo 1“ a pokusili se zjistit, odkud byl infikován. Hledání bylo zjevně bezvýsledné, jak praví článek “America’s pandemic of the century has become the subject of suspicion by Italians“ (ZDE) („Americká pandemie století se stala Italům podezřelou“).

Záhada jihokorejského „pacienta č. 31“

Jihokorejská zkušenost je velmi podobná italské i čínské. Země měla 30 importovaných případů, které začaly 20. ledna. Myslím, že u všech je vysledovatelné spojení s Hubei a/nebo Wuhanem.

Ale poté Jižní Korea objevila „pacienta č. 31“. 61letou korejskou ženu, u níž byl koronavirus diagnostikován 18. února. Tato „lokální“ pacientka neměla vůbec žádné spojené s Čínou, žádný kontakt s Číňany ani s nakaženými Jihokorejci. Její infekce měla zdroj v Jižní Koreji.

Více v článku More than Just a Virus (Více než virus – článek na Global Research 16. 3. 2020)

Stejně jako v Itálii, epidemie v Jižní Koreji po zjištění „pacienta č. 31“ rychle explodovala. Další den, 19. února, bylo v Koreji 58 potvrzených případů, a za necelý týden 1 000. Po 2 týdnech měla Jižní Korea 8 086 potvrzených případů. Nyní se zdá velmi pravděpodobné, že Jižní Korea a Itálie byly „osety“ virem přibližně ve stejnou dobu.

Stejně jako Italové, i Jihokorejci provedli obrovský hon na zdroj infekce jejich „korejského pacienta č. 1“, a pročesávali celou zemi, aby získali důkazy, ale bez úspěchu. Zjistili, že potvrzené případy v Jižní Koreji jsou koncentrovány zejména ve dvou oddělených clusterech v Daegu a Gyeonsang North Road, z nichž většina – ale ne všechny – by mohly mít vztah k „pacientu č. 31“. Stejně jako v Itálii, i v Jižní Koreji se víceré clustery a víceré simultánní nákazy šíří jako oheň – aniž by tam existoval trh s mořskými plody, prodejem netopýrů a pangolinů.

Mohl bych dodat, že ani v Itálii, ani v Jižní Koreji, není v dosahu infekce žádná předpokládaná „laboratoř na biologické zbraně“ (jak tomu je v Číně), ale nebylo by to zcela přesné. Ve skutečnosti jsou v dosahu postižených oblastí biologické laboratoře jak v Itálii, tak v Koreji, - ale patří armádě USA.

Korea je v tomto obzvláště hodna pozornosti, protože bylo prokázáno jako pravděpodobné, že únikem z americké vojenské základny v Osanu vznikla epidemie MERS . Oficiální západní story pro propuknutí MERS v Jižní Koreji byla, že jeden korejský obchodník se nakazil na Středním východě a pak se vrátil do svého domova v provincii Gyeonggi a rozšířil infekci. Ale nikdy nebyl žádný důkaz ani dokument, který by podpořil toto tvrzení, a dle mého nejlepšího vědomí to nebyly korejskou vládou nikdy ověřeno. 

K této story se vztahuje i to, že podle korejského zpravodajství Korean Yonhap News Service v době vypuknutí MERS bylo náhle 100 lidí z korejského vojenského personálu dáno do karantény na americké letecké základně Osan. Základna Osan je domovem vojenského biologického programu JUPITR ATD, který je úzce spjat s laboratoří ve Fort Detrick, MD; v obou těchto laboratořích probíhá výzkum amerických vojenských biologických zbraní.

V blízkosti existuje rovněž (velice utajený) Mezinárodní institut pro vakcinaci sponzorovaný WHO (Mezinárodní zdravotnická organizace OSN), řízený (nebo aspoň tenkrát) americkým personálem pro vývin biologických zbraní. V oné době, vzhledem ke zmíněné karanténě, sled dějů ukazuje jako nanejvýš pravděpodobné, že šlo o únik z vojenského projektu biologických zbraní JUPITR. (ZDE) (ZDE)

Korejská cesta nákazy je podobná italské. Podíváme-li se na mapu virem postižených oblastí, od obou je co by kamenem dohodil americká vojenská základna. Je to samozřejmě možná jen náhodná okolnost vzbuzující podezření, a vůbec nic to nedokazuje.

Avšak je zde důležitý bod, který nelze přehlížet, a to fakt, že nový virus propukl simultánně ve třech různých zemích, a v žádné z těchto zemí není jasný epidemiologický původ, a nikde nelze identifikovat ani původní zdroj ani pacienta nula.

Mnoho expertů na biologické zbraně se jednomyslně shoduje, že propuknutí onemocnění na nový neobvyklý patogen v lidské populaci v mnohočetných lokacích současně, kdy není jasný původ a případy nejsou jasně propojeny, jsou jednoznačným důkazem, že tento patogen byl záměrně vypuštěn, protože u přirozeného propuknutí onemocnění lze téměř vždy určit lokaci a jediného pacienta 0. Možnost záměrného úniku je stejně silná pro Itálii, Koreu i Čínu, a všechny tyto státy sdílejí totéž podezření.

Poznámky

A. Dodávám, že v Itálii dosahuje mortalita téměř dvojnásobku co ve Wuhanu, ale může v tom být externí faktor. Většina úmrtí v Itálii se týkala starých osob, a jako lék proti bolesti byl široce užíván ibuprofen. Časopis Lancet publikoval článek ukazující, že užití ibuprofenu může významně usnadnit schopnost viru infikovat a tím zvětšuje riziko závažné a fatální infekce. (ZDE)

B. Průměrný věk zemřelých v Itálii byl 81 let, a více než dvě třetiny těchto pacientů měly současně závažný zdravotní stav. Ale je rovněž třeba poznamenat, že měli i akutní respirační syndrom (ARDS) způsobený … pneumonií SARS-CoV2, potřebovali dýchací přístroj, a „jinak by nezemřeli“. (ZDE)

Larry Romanoff

Zdroj: 1, 2

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
29. března 2020

Výše uvedené konstatování má zásadní význam, protože oznamuje větší počet současných clusterů infekce a více „pacientů 0“. V Lombardii jsou případy, které nemohou být ani umístěny do řetězce šíření infekce, a totéž zřejmě platí i pro ostatní oblasti (viz níže). Vzhledem k tomu, že virus propukl odděleně v různých oblastech Itálie, můžeme očekávat i v ostatních oblastech identifikaci nezávislých infekčních clusterů.

To by znamenalo, že Itálie byla zasažena nejméně několika individuálními „osevy“ virem.

Tak je to jasné vír bol zámerne rozsievaní nevyšiel v číne od netopierov.

Rovnako tak sa to stalo aj v USA všetko zámerne vypustené

A tu nás ešte všeliakí parchanti presviedčajú že je to prírodné a sú to stalé tí istí amerikanisti dlhé roky na diskusiách podporujúci USA.

A neustále tu hája ten vraždiaci kapitalizmus.

Škoda že nemáme zbrane tak ako ich majú američania. Bude treba spraviť revolúciu a túto fašistickokapitalistickú pliagu zastaviť.

Kde ste slováci podeli rozum keď ste volili proamerickú vládu.

Už rušia 13 dôchodok ešte aby pokapalo dosť dôchodcov a Sulík si bude pochvalovať. Zbytočne sa otvárajú ďalšie obchody ako železiarstva, stavebniny, farby laky, očné optiky a galantérie napríklad keď by sme mali ešte 2 týždne radšej vydržať aby sme to svinsvo čo najviac zadržali. Bodaj by to dostali práve títo papaláši aby skúsili túto Americkú medicínu aj sami na sebe a na svojich rodinách a rodičoch!!

Potom by robili opatrenia

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html?showComment=1585329931083#c3486804585947409136

 

 


10
AZ
Antonín Zelenka
30. března 2020

K bdelosti

 

Každý z nás si musí sám vo svojom vlastnom živote overiť platnosť a opodstatnenosť samozrejmosti učenia skutočnosti. Až potom sa môže prejaviť jej skutočný význam. Pochopiť samozrejmosť učenia skutočnosti znamená pochopiť základné podmienky existencie ľudskej bytosti.

 

Keď sa budeme snažiť vidieť jasnejšie, stanú sa pre nás určité veci zjavnými. Napríklad uvidíme, ako žijeme naše životy a nevedomky sa riadime pravidlami spoločnosti a našimi vnútornými sklonmi. Topiac sa vo všetkom okolo nás si neuvedomujeme, čo sa deje vnútri nás samotných. Keď sa zameriame viac na to, ako funguje naše vnútro, začneme sa dostávať k tomu, o čom v skutočnosti celý život je.

 

Samozrejme, spočiatku nie je ľahké vnímať alebo si uvedomovať náš vnútorný chod. Jednoducho na to nie sme zvyknutí. Nad riešením sa vždy zamýšľame, len keď máme ťažkosti a len čo problém pominie, vrátime sa do našich starých koľají – nemeníme sa.

 

Učenia samozrejmosti skutočnosti hovoria, aby sme išli viac do hĺbky, keď čelíme ťažkostiam. Aby sme túto skúsenosť využili pre lepšie pochopenie toho, akí sme. Aby sme naše stavy a skúsenosti brali ako príležitosti učiť sa, ako fungujeme. Keď to dokážeme, začneme úplne prirodzene, bez akéhokoľvek silenia či nátlaku cítiť, kým sme. Popritom je možné, že objavíme, ako sa stať inými.

 

Časť prvá – Prielom v medicíne – CORONAVÍRUS ANTISÉRUM s kvantovou dátovou štruktúrou lúča svetla prenášajúceho informácie o DNA / RNA – CORONAVÍRUS FANTÓMOVÝ EFEKT a biokonvertor s vlnou CORONAVÍRUS v Biopočítači


00
EP
Eduard Piovarči
30. března 2020
O čom presne je ten článok daj prosím ťa nejaký stručný preklad a nepíš v hádankách:-)
00
AZ
Antonín Zelenka
30. března 2020

Základnou vlastnosťou chromozómového aparátu je nelokalita genetickej informácie. V rámci konceptov predstavených Einsteinom, Podolským a Rosenom zhrnuté vo vedeckej štúdii EPR mostov, bola experimentálne potvrdená táto nelokalita genetickej informácie – respektíve prenos genetickej informácie.

 

Zameriavanie, umiestňovanie a preprogramovanie v tejto experimentálnej práci je priamo spojené jednak s laserovým žiarením v genetickom materiáli, so schopnosťou genetického materiálu skrývať – prekódovať – modelovať polarizačnú rovinu svojich vlastných vyžarovaní komplementárnych fotónových obvodov, a podozrivej schopnosti genetického materiálu transformovať svoje vlastné radiácie laserového značkovania genetického kódu na širokopásmové rádiové vlny s genetickou príznačnosťou, zameriavanie, umiestňovanie a preprogramovanie v tejto experimentálnej práci je priamo spojené jednak s polarizáciou laserových fotónov genetického materiálu nelokálne a koherentne napojených na polarizáciu rádiových vĺn.

 

Ďalší experimentálny výskum odhalil vysokú biologickú (genetickú) aktivitu takýchto rádiových vĺn, keď sa generuje za správnych podmienok pomocou DNA/RNA. Napríklad pomocou takýchto umelo vyrobených žiarení DNA/RNA, založených na zámene fantómového efektu nekompatibilnej DNA/RNA, bolo možné docieliť vytváranie samo-opravných kódovacích sekvencií genetického materiálu spolu s dramatickými zmenami morfogenézy stavebnej architektúry, ktoré vedú k samočinnej autonómnej tvorbe správneho genetického antiséra.

 

Experimentálne bolo potvrdené viacstupňové a vrstvené rádio-fotonické zameriavanie, umiestňovanie a preprogramovanie konštruovaných alebo základných stavebných genetických vád na kvantovej informačnej úrovni samotnej hmoty priamo v experimentálnom laboratóriu, pri príprave novej medicínskej techniky interaktívneho samočinného výpočtového modelovania hmoty živého organizmu. Zdroj: https://pokroks.wordpress.com/


00
AB
Alexandra Builder
31. března 2020

Začínáme s Googlem doma! Je to zdaleka nejlepší řešení. V první výplatě jsem obdržel 26385 EUR za práci 3 hodiny denně. Začal jsem to před 2 měsíci a okamžitě jsem přinesl domů nejméně 600 EUR za den a výdělky mohou být v průběhu času ještě vyšší

Více zde .............. ➤➤➤➤➤   w­­w­w.D­­o­uC­a­s­h.C­­o­m


00
AB
Alexandra Builder
31. března 2020

Začínáme s Googlem doma! Je to zdaleka nejlepší řešení. V první výplatě jsem obdržel 26385 EUR za práci 3 hodiny denně. Začal jsem to před 2 měsíci a okamžitě jsem přinesl domů nejméně 600 EUR za den a výdělky mohou být v průběhu času ještě vyšší

Více zde ......... ➤➤➤➤   w­­w­w.D­­o­uC­a­s­h.C­­o­m


00
AZ
Antonín Zelenka
1. dubna 2020

Prichádza k najvýraznejšej zmene pravidiel cestnej premávky od roku 2009 v SR, kedy vznikol zákon 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a jeho vykonávacia vyhláška.

 

Zmien je veľa. Niektoré zmeny sú už v zákone 8/2009 Z. z. od minulého roka, ale účinnosť nadobudnú až 1.4.2020. Iné boli zverejnené v zbierke zákonov inokedy a ich účinnosť je tiež od 1.4.2020. Z pohľadu vodiča ide o nové povinnosti, nové maximálne povolené rýchlosti, nové dopravné značenie vrátane nového číslovania dopravných značiek.

 

Zákon môže byť tiež ustálené pravidlo, princíp, postup, najmä v mravnej a spoločenskej oblasti, čiže obyčaj, napr.: Starý zákon, Nový zákon, nepísaný zákon, zákon džungle.

 

Tiež to môže byť nemeniaca sa súvislosť medzi dvoma vecami či javmi či vlastnosťami v prírode; nevyhnutne sa opakujúce podstatné vzťahy; poriadkový princíp vlastný istej veci; napr: prírodný zákon, fyzikálny zákon, matematický zákon, ekonomický zákon, zákon schválnosti.

 

Vo filozofii: vnútorne nutný a stály vzťah medzi javmi, prvkami alebo entitami; abstrakcia poriadku vzťahov skutočnosti alebo myslenia, práca so zákonitosťami vo filozofii.

 

V humanitných vedách: súbor pravidiel či noriem, ktoré platia vo všetkých alebo len v určitých prípadoch; môže byť opísaný sociologicky, filozoficky či sémanticky; v ekonómii a psychológii opisuje pravidlá ľudského správania a interakcie; pozrite si napr. ekonomický zákon, prácu so zákonitosťami v psychológii.

 

V prírodných vedách: výrok, ktorý opisuje pravidelné či všeobecne opísateľné vzťahy medzi pozorovanými javmi (napr. Archimedov zákon), pozrite si napr. prírodný zákon, fyzikálny zákon, zákon logiky, matematický zákon.

 

Aj infekcia a šírenie infekcie má svoje príčiny a následky, má vlastnosti, priebeh, podlieha zákonitostiam.

 

Aj vyliečenie infekcie, alebo zastavenie šírenia infekcie má svoje zákonitosti, stav, dejstvo, vznik a zánik.

 

Je to na svete tak, že všetko je vzájomne previazané, je vo vzájomnej závislosti, všetko má pôvod, ktorý je v závislosti, v zákonitostiach.

 

QIP TECHNOLÓGIA – Interaktívne medicínske modelovanie a inžinierstvo živých organizmov – NÁVOD – Jasanie kvetov – Vytváranie jednoduchého lúča kvantovej dátovej štruktúry svetla prenášajúceho informačné vzory DNA / RNA scény s kvantovým trbletom ožarujúc


00
LF
Larry Fistingfield
1. dubna 2020

Přesně tak, aby se požár dobře rozšířil, je třeba vytvořit ohniska na více místech. Proč myslíte, že do Prahy přicestovala ta infikovaná Afroameričanka z exotických krajin na počátku března, náhody neexistují. Švédi, když nedosáhli výpalného, zapálili města minimálně na 3 místech, kradli ve jménu královny Kristýny vše, co mohli. V roce 1993 přiletěl Havel do Stockholmu a mimo jiné požádal o navrácení ukradených Rudolfinských Sbírek a Jezuitské knihovny v Olomouci a dostalo se mu následující odpovědi: " Co po nás chceš, vždyť to bolí, co jsme si v letech 1642-1650 poctivě nakradli, to nám zůstane!!! " Podobně to bude i s takzvanými "zázračnými vakcínami", zaplatíme to všichni zbylou imunitou, tedy i svými životy, fond náhrad škod způsobených očkováním bude 10 krát doplněn a přesto nebude pro přeživší stačit, i svými úsporami.

Chtěl bych se zmínit o další podivné souhře náhod. V každé novodobé astronomické příručce se v kapitole o kometách dozvíte,že naši předci byli tmáři a hlupáci, a že když se kometa objevila, vždy propadali panice, že přinesla neštěstí, a že dnes víme, že se jedná o zahřáté asteroidy a takové uvažování, jak tenkrát, je nevědecké, že tedy Bůh nikoho netrestá a že prý ani neexistuje.

13. ledna 2007 se kometa McNaught (C/2006 P1) rozzářila natolik, že prý byla "absurdně" jasně vidět na obloze v poledne, v této době mimo jiné oznámily US Banky ohromné odpisy Subprime hypoték i půjček, co následovalo pak, jistě víte.

Dnes 1.4.2020 už víme několik měsíců o další kometě po 13 letech, jmenuje se ATLAS  C/2019 Y4 , přiletěla, "to je zase náhodička", v době, kdy na Zemi řádí Coronavir COVID-19 a nová hospodářská krize na obzoru, skutečně ten Bůh neexistuje, co nám ta neviditelná inteligence chce říci? Je to opravdu náhoda?

V souvislosti s tímto jevem si dovolím vyřknout jedno malé "nevědecké"  proroctví: CORONAVIRUS COVID-19 zmizí tak rychle, jak přišel, stejně jako kometa ATLAS dosáhne Slunce (tedy na konci května a počátku června 2020)!

 


00
EP
Eduard Piovarči
1. dubna 2020

LArry ja si myslím že nemáš celkom pravdu s tou kométou to nebude mať nič spoločné.

Boh Existuje ale problémy si vyrábame len my sami ako ľudstvo aj ako jedinci. Vírus iste zázračne nezmyzne keď dokáže odolávať aj teplotám do 70 stupňov. Toto nie je Božie riadenie ak vírus vyrobili vojenské labolatória ak teda nemá prírodný pôvod

Teraz musíme spraviť len blacout aby sme sa chránili a zachránili tisíce životov i ekonomiku

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
LF
Larry Fistingfield
2. dubna 2020

Eduardo, neříkám, že to způsobil Bůh, něje to riadenie, ale znamenie!

Čiže platí ta slova Sibyly, že aj keď sa zjaví kométa, budú aj problémy nělen nabudúce!

" co nám ta neviditelná inteligence chce říci?"

Ta řečnická otázka byla položena na zamyšlení, vím, co chce říct. Jakmile si lidstvo začne hrát na Boha a ještě hůř, když bude chtít "pokořit a porazit Boha", bude to chvíli vypadat, že dosáhlo svého cíle, ale jen chvíli, VZÁPĚTÍ PŘIJDE KATASTROFA A TOTÁLNÍ ZNIČENÍ LIDSTVA A TO SI PRÁVĚ TEMNÁ STRANA PŘEJE, ABY SE VÝVOJ VŮBEC NEPOHNUL. JE TO STEJNÉ, JAKO KDYŽ NABÍHÁ POČÍTAČ, A INSTALUJEŠ WINDOWS, LINUX, ČI JINÝ ČORT, ZAČNEŠ NĚCO TVOŘIT A NAJEDNOU NĚKDO TVÝMA RUKAMA ZMÁČKNE RESET, PROTOŽE TI, CO SE NICNEDĚLÁNÍM OSTATNÍCH DOSTANOU K MOCI SLOUŽÍ ZLU A ZLO CHCE RESTART, TJ. TOTÁLNÍ ZNIČENÍ. AČKOLIV UBĚHNE HODNĚ ČASU, NIC SE NEZMĚNÍ, VÝVOJ SE NEPOHNE ANI O PÍĎ, IKDYŽ JDE ČAS STÁLE DOPŘEDU!!!


00
EP
Eduard Piovarči
2. dubna 2020

Larry súhlas tu sa zhodujeme.

Ale predstav si že ľudia začínajú tvrdiť že vírus defakto neexistuje že sú to len poplašné správy medií a že to len alarmisti a poplašniaci ako my robíme chaos a znepokojujeme ľudí v ich slobodách kvôli nejakej posratej chrípočke ktorá v Taliansku zabíja 12 percent zachytených nakazených

Oni už odmietajú veriť že v Taliansku umierajú ludia že to sú všetko hoaxi a nehodlajú nákazu zastaviť lebo ekonomika musí žiť a aj naše slobody musia žiť. čo tam po nejakej posratej chrípke však na ňu umierajú ludia každý rok tak načo sa obávať.

Presne to potrebuje ten čo to naplánoval aby ľudia boli pasívny a nič proti nákaze nerobili a mysleli si že všetko bude ok. Ide totiž o to aby sa nakazilo čo najviac ľudí a čo  najviac ich pritom zomrelo aj preto WHO vyhlásila pandémiu už neskoro a teraz dokonca vydali informáciu že nosenie rúšok je zbytočné ak nie sme nakazení a nosiť by ich mali len nakazení.

JE to dezinformácia priamo od WHO alebo konštatovanie že rúšky nám aj tak nepomôžu a nákaza sa bude aj napriek tomu šíriť.

Skrátka zlu ide o to rozpútať chaos a strach vygumovať z matrixu čo najviac ľudí ktorých už svetová olygarchiáda nepotrebnuje a zmocniť sa ďalšieho majetku a väčšej nadvlády nad ľudstvom.

Existujú už predpoklady že sa vírus šíri airobne preto že už neexistuje miesto na zemi kde by vírus nebol

Ak ho ale nezastvíme rozhodne tak ako to urobila Čína vykrvácame ludsky aj ekonomicky tak ako to satanisti chcú


00
LF
Larry Fistingfield
2. dubna 2020
Ale ano Edy, dovedu si představit cokoliv, co pomůže MONSTERS dosáhnout NWO za jakoukoliv cenu, každý prostředek je jim dobrý k dosažení cíle. Dokonce si dovedu představit, že letadla CHEMTRAILS sprejují krize, nekrize 75% světa ve dne v noci, včetně Číny. DOKONCE SI DOVEDU PŘEDSTAVIT, ŽE MÍSTO TĚCH  98 PSYCHOTROPNÍCH LÁTEK LITHIA DÁVAJÍ DO NÁDRŽÍ BIOLOGICKÝ MIX CORONAVIRU COVID-19 A ROZPRAŠUJÍ NÁM TO NAD HLAVAMI VE STÍNU STAVU NOUZE. ROTSCHILD OBELSTIL HITLERA NĚKOLIKRÁT A VYMYSLEL STRATEGIE JAK VYHLADIT 10 MILIONŮ CHUDÝCH ŽIDŮ, JAK UKRÁST Z JEJICH ZUBŮ A MAJETKU HITLEREM UDĚLANÝ POKLAD A UKRYTÝ V NĚMECKÉ REICHSBANK, VŽDY MĚL V ZÁLOZE ALESPOŇ JEDNU VYHRÁVAJÍCÍ STRATEGII PRO VŠECHNY PŘÍPADY, TENKRÁT VSADIL NA AMERIČANY. DNES NA ČÍNU. TEN VIRUS SE NEVZDÁ SÁM, STEJNĚ JAKO ROTSCHILD, JE TŘEBA NEDAT MU POTRAVU A ON PAK SÁM CHCÍPNE !!!
00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

HIUSTNE MÁME PROBLÉM!!

V čínské provincii Hunan propuklo nové ohnisko nákazy Coronavirem, více než 600 000 lidí má jen po pár dnech znovu zákaz vycházení, je vyhlášen stav AQ a oblast mohou opustit jen vybrané osoby nezbytné pro fungování infrastruktury regionu! V oblasti přitom posledních 30 dnů nebyl hlášen ani jeden nový případ, ale nová vlna vypukla po uvolnění karantén minulý týden a po návratu lidí do práce a do továren! Toto je varování pro Igora Matoviče na Slovensku, že ani 30 dní absolutní karantény nezaručuje vymýcení Coronaviru! Italští vědci potvrdili, že Coronavirus se šíří vzduchem pomocí prachových částic v atmosféře!

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html


00
LF
Larry Fistingfield
3. dubna 2020

Jé, už zase??? Další odpisy mobilních uživatelů na obzoru??? A co na to pevné linky??? Tomu viru se přeci musí pomoct, bude tak dlouho nesmrtelný, dokud někdo nebude chtít, aby chcípl. Bill Gates: " No tak ROBTĚ volačo, ako si sa nám to zadrhlo, tých 33 000 000 musí zkapať, a něhovortě, že to nějdě!!! Len ja som ten prorok, musí mi uveriť !!! "

Je vidět, že EU otroci v Bruselu se na tuto situaci připravovali důsledně, jeden malý, nepodstatný detail všem unikl a je toho mnohem víc. VEMTE SI TAKOVÉ EUROŠTĚRBINY, SNAD OD ROKU 2015, JAKÁ NÁHODA, EVROPSKÁ UNIE NAŘIZUJE DO VŠECH NOVOSTAVEB, RESPEKTIVE DO OKEN UDĚLAT TVZ. EUROŠTĚRBINY. JEDNÁ SE O Z VNĚJŠÍ STRANY AERODYNAMICKÝ 30 CM ŠIROKÝ , 1 CM VYSOKÝ, 15 CM DLOUHÝ HUSÍ ZOBÁK, KTERÝ VE DNE V NOCI NASÁVÁ DO VAŠEHO OBYDLÍ OTRÁVENÝ VZDUCH CHEMTRAILS, TEĎ I CORONAVIRUS COVID-19. Z VNITŘNÍ STRANY SE NASADÍ NÁSTAVEC S MANŽETAMI, KTERÝ SMĚŘUJE VZDUCH DO VÝŠE VAŠÍ HLAVY, TJ. CCA 160-175 CM, ŠTĚRBINY JSOU DVĚ, ŠIROKÉ CCA KAŽDÁ 13-14 CM, ÚZKÉ CCA 1 CM. MNOHO STAVEBNÍCH FIREM, CO TO DĚLAJÍ ,SE NA TOM ZVĚRSTVU PĚKNĚ NAPAKOVALO A MŮŽU VÁM ŘÍCT, ŽE INFILTRACE FUNGUJE BEZVADNĚ,

POČTY MRTVÝCH V NOVOSTAVBÁCH S EUROŠTĚRBINAMI  DLE POSLEDNÍHO VÝZKUMU UTĚŠENĚ NARŮSTAJÍ !!!

KROMĚ TOHO NEJSTE SCHOPNI SVŮJ PŘÍBYTEK NIKDY VYTOPIT A VAŠE NÁKLADY STOUPAJÍ, TEPLO SE VÁM ZTRATÍ BĚHEM 1 HODINY, JAKO BYSTE NIKDY NETOPILI. PRÁVĚ TAKOVÉ DETAILY NÁM VYKRESLUJÍ CELKOVÝ OBRAZ, BUĎTE POZORNÍ KE VŠEMU, CO SE VE VAŠEM OKOLÍ DĚJE, JAKÉ "NEPODSTATNÉ ÚPRAVY" SE U VÁS A VE VAŠEM OKOLÍ PROVÁDĚJÍ, JISTĚ BUDETE PŘEŽÍVAT DÉLE A VYHLAZOVACÍ PROGRAM SE VÁS TAK NEDOTKNE. JAK TO VŠECHNO DO SEBE ZAPADÁ!!!


00
AZ
Antonín Zelenka
2. dubna 2020

Protože krátkodobým výpadkům nelze zabránit, jsou důležité a na elektřině silně závislé instituce (například nemocnice) obvykle chráněny zdroji nepřerušovaného napájení včetně záložních generátorů elektrického proudu. V méně důležitých případech se používají alespoň zdroje nepřerušovaného napájení (obsahující akumulátory), které umožní překlenout krátkodobý výpadek proudu a nebo poskytnout dostatek energie pro vypnutí či přechod do nouzového režimu.

 

Topologii lze zvažovat jako určitý tvar či strukturu dané sítě. Tento tvar nemusí nutně korespondovat se skutečným fyzickým rozvržením prvků, zapojených v síti.

 

Ve výpočetní technice a souvisejících technologiích, jako je vytváření sítí, přechází funkce failover na nadbytečný (redundantní) nebo pohotovostní počítačový server, systém, hardwarovou součást nebo síť po selhání nebo abnormálním ukončení dříve aktivní aplikace, serveru, systému, hardwarové součásti nebo sítě. Výpadek a přepnutí jsou v podstatě stejné operace s tím rozdílem, že výpadek je automatický a obvykle funguje bez varování, zatímco přepnutí vyžaduje lidský zásah.

 

Failback je proces obnovení systému, součásti nebo služby dříve ve stavu selhání zpět do původního, funkčního stavu a uvedení záložního systému zpět do pohotovostního stavu.

 

Použití virtualizačního softwaru umožnilo, aby se postupy převzetí služeb při selhání staly méně závislými na fyzickém hardwaru prostřednictvím procesu označovaného jako migrace, ve kterém je běžící virtuální počítač přesunut z jednoho fyzického hostitele na druhého, s malým nebo žádným narušením služeb.

 

Tajemství pyramid 1

 

Tajemství pyramid 2

 

Tajemství pyramid 3


00
EP
Eduard Piovarči
2. dubna 2020

Antoním nemyslí sa doslovne blackout

ale vypnutie ekonomiky s tým že budú bežať elektrárne, bude voda bude zásobovanie a plyn výroba potravín a ich predaj distribúcia ale ostatné podniky budú stáť a všetci ostanú v karanténe.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
AZ
Antonín Zelenka
2. dubna 2020

Iste Eduard, rozumiem.

 

Predslov k československému vydaniu „Blackout-u“

 

 

Akupunktúra prežíva svoju renesanciu v modernej medicíne. Je to konštatovanie, ktoré bežne počúvame aj sami proklamujeme pri rozličných príležitostiach, konštatovanie, ktoré vyjadruje skutočnosť, že táto metodika vychádzajúca z tradičnej ľudovej medicíny nachádza čoraz väčšie možnosti uplatnenia v zdravotníckych systémoch na celom svete. Vzrastá počet lekárov vykonávajúcich ju v praxi a tým aj počet chorých. ktorí môžu vyhodnotiť jej pôsobenie a liečivé účinky. Prebudením záujmu o akupunktúru sa vytvára čoraz viac možností na seriózny výskum podstaty mechanizmov jej účinkov v spolupráci s inými vednými disciplínami – s neurofyziológiou. anatómiou, histológiou, biochémiou a s kybernetikou. Dôsledkom toho sa zvyšuje vedecká úroveň a prestíž akupunktúry. Oficiálne uznanie jej vyslovili Svetová zdravotnícka organizácia a vlády niektorých krajín.

 

Tajemství pyramid 1 – Tajomstvá výpadkov a výsadkov

 

Programovanie, kódovanie, práca so šiframi programovania a kódovania – dekonštruktoty.

 

Príspevok do diskusie – príklad:

 

Protože krátkodobým výpadkům nelze zabránit, jsou důležité a na elektřině silně závislé instituce (například nemocnice) obvykle chráněny zdroji nepřerušovaného napájení včetně záložních generátorů elektrického proudu. V méně důležitých případech se používají alespoň zdroje nepřerušovaného napájení (obsahující akumulátory), které umožní překlenout krátkodobý výpadek proudu a nebo poskytnout dostatek energie pro vypnutí či přechod do nouzového režimu.“

 

Tajemství pyramid 2 – Tajomstvá výpadkov a výsadkov

 

Programovanie, kódovanie, práca so šiframi programovania a kódovania – konštruktoty.

 

Príspevok do diskusie – príklad:

 

Topologii lze zvažovat jako určitý tvar či strukturu dané sítě. Tento tvar nemusí nutně korespondovat se skutečným fyzickým rozvržením prvků, zapojených v síti.“

 

Tajemství pyramid 3 – Tajomstvá výpadkov a výsadkov

 

Programovanie, kódovanie, práca so šiframi programovania a kódovania – prediktory.

 

Príspevok do diskusie – príklad:

 

Ve výpočetní technice a souvisejících technologiích, jako je vytváření sítí, přechází funkce failover na nadbytečný (redundantní) nebo pohotovostní počítačový server, systém, hardwarovou součást nebo síť po selhání nebo abnormálním ukončení dříve aktivní aplikace, serveru, systému, hardwarové součásti nebo sítě. Výpadek a přepnutí jsou v podstatě stejné operace s tím rozdílem, že výpadek je automatický a obvykle funguje bez varování, zatímco přepnutí vyžaduje lidský zásah.“

 

Tajemství pyramid 123 – Tajomstvá výpadkov a výsadkov 321

 

Príklady výskumu, vývoja, a implementácie:

 

spoločnosť a spolčivosť dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť financií privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť hospodárstva privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť kultúry privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť obrany privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť pôdohospodárstva a rozvoja vidieka privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť práce, sociálnych vecí a rodiny privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť spravodlivosti privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť školstva, vedy, výskumu a športu privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť vnútra privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť zahraničných vecí a európskych záležitostí privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť zdravotníctva privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť životného prostredia privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

spoločnosť a spolčivosť pre investície a regionálny rozvoj privlastnenia, inklinácie, závislosti, vzájomnosti

 

Failback je proces obnovení systému, součásti nebo služby dříve ve stavu selhání zpět do původního, funkčního stavu a uvedení záložního systému zpět do pohotovostního stavu.

 

Použití virtualizačního softwaru umožnilo, aby se postupy převzetí služeb při selhání staly méně závislými na fyzickém hardwaru prostřednictvím procesu označovaného jako migrace, ve kterém je běžící virtuální počítač přesunut z jednoho fyzického hostitele na druhého, s malým nebo žádným narušením služeb.“

 

P iramídy výpadkov a výsadkov tajomstiev

 

Akupunktúra takto potvrdila svoju opodstatnenosť, vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť. Predstavuje súčasť komplexnej liečebno-preventívnej starostlivosti a jej používanie je v súlade s plnením jednotnej zdravotnícko-politickej línie a uznesení našich najvyšších straníckych a vládnych orgánov o skvalitňovaní a racionalizácii zdravotníckej starostlivosti. V neposlednom rade ide aj o plnenie línie Nemenovanej zdravotníckej organizácie vyjadrenej heslom Zdravie pre všetkých do roku: virtual void DoDataExchange(CDataExchange* pDX); // DDX/DDV support.

 

 

POKROKS WORD PRESS SMART GALLERIES


00
EP
Eduard Piovarči
2. dubna 2020

Farmaceutická lobby toto nepustí práve preto že musia ludí pomaly hubiť a znefunkčňovať a samozrejme sa na tom dobre nabalovať. To je to Satanistické zlo ktoré brzdí v rozvoji celé ľudstvo. Oni dobre vedia kde tá hranica je a všemožne sa snažia aby sme ju nedosiahli pokiľ možno nikdy. Preto ničia národné ekonomiky a všemožne ožobračujú ľudí. Otvoréné dvere k prosperite majú len tí čo im bezvýhradne slúžia, majú svoju grantami dobre zaplatenú vedu, ktorá nedovolí žiadne pochybnosti vo veci volných energií či dosiahnuteľného zdravia a skutočnej ekonomickej i duchovnej slobody jednotlivca

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
EP
Eduard Piovarči
29. března 2020

Výše uvedené konstatování má zásadní význam, protože oznamuje větší počet současných clusterů infekce a více „pacientů 0“. V Lombardii jsou případy, které nemohou být ani umístěny do řetězce šíření infekce, a totéž zřejmě platí i pro ostatní oblasti (viz níže). Vzhledem k tomu, že virus propukl odděleně v různých oblastech Itálie, můžeme očekávat i v ostatních oblastech identifikaci nezávislých infekčních clusterů.

To by znamenalo, že Itálie byla zasažena nejméně několika individuálními „osevy“ virem.

Tak je to jasné vír bol zámerne rozsievaní nevyšiel v číne od netopierov.

Rovnako tak sa to stalo aj v USA všetko zámerne vypustené

A tu nás ešte všeliakí parchanti presviedčajú že je to prírodné a sú to stalé tí istí amerikanisti dlhé roky na diskusiách podporujúci USA.

A neustále tu hája ten vraždiaci kapitalizmus.

Škoda že nemáme zbrane tak ako ich majú američania. Bude treba spraviť revolúciu a túto fašistickokapitalistickú pliagu zastaviť.

Kde ste slováci podeli rozum keď ste volili proamerickú vládu.

Už rušia 13 dôchodok ešte aby pokapalo dosť dôchodcov a Sulík si bude pochvalovať. Zbytočne sa otvárajú ďalšie obchody ako železiarstva, stavebniny, farby laky, očné optiky a galantérie napríklad keď by sme mali ešte 2 týždne radšej vydržať aby sme to svinsvo čo najviac zadržali. Bodaj by to dostali práve títo papaláši aby skúsili túto Americkú medicínu aj sami na sebe a na svojich rodinách a rodičoch!!

Potom by robili opatrenia

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html?showComment=1585329931083#c3486804585947409136

 

 

+ 1