Trumpovi právníci na tiskové konferenci: Americké volby jsou výsledkem celostátního spiknutí
21. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 30688 1
Na tiskové konferenci v ústředí republikánů ve Washingtonu DC se právní tým amerického prezidenta Donalda Trumpa vyjádřil k aktuálním soudním sporům ohledně volebních podvodů, které v současné době probíhají v několika státech USA. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Na tiskové konferenci vystoupili Trumpovi osobní právníci Rudy Giuliani a Sidney Powellová.

„To nebyla myšlenka 10 nebo 12 demokratických politiků,“ řekl Giuliani, „to byl plán. Museli byste být blázni, abyste to neviděli. […] Když jsem řekl, že v 10 státech šlo všechno podobně, pochopil jsem, že to nemůže být náhoda.“

Během maratonské tiskové konference ve Washingtonu,DC, Giuliani nastínil Trumpovo úsilí zpochybnit volební výsledky u soudu. Giuliani uvedl, že pro Bidena byly předány nelegální poštovní hlasovací lístky. Když došlo k počítání hlasů, byli v práci také zkorumpovaní volební pracovníci.

„Je to zjevně celonárodní spiknutí. Důkazy vyšly najevo velmi, velmi rychle, “dodal Giuliani.

Giuliani řekl, že má desítky svědků a stovky čestných prohlášení svědčících o volebních podvodech a zneužití pravomocí, cituje Jessy Jacoba z Michiganu, který uvedl: „V zásadě [byl] školen, aby podváděl ve jménu Bidena.“

Giuliani představil graf s názvem „Více cest k vítězství“, který naznačoval, že v Arizoně, Georgii, Michiganu, Nevadě, Pensylvánii a Wisconsinu může být Bidenovi vítězství upřeno.

Právnička Sidney Powellová informovala o použití hlasovacího softwaru „Smartmatic“.

Powellová tvrdila, že software Smartmatic byl nelegálně „injektován“ do počítacích strojů značky Dominion.

Dodala, že softwarový algoritmus automaticky změnil hlasy pro Trumpa na hlasy pro Bidena a že počítačoví operátoři také manuálně „zničili“ hlasy, aby zkreslili počty pro hlasů pro Trumpa.

Tento software byl také použit při „volbách“ venezuelského diktátora Huga Cháveze a v dalších zemích.

„Softwarové vývojáře společnosti Dominion v tuto chvíli nelze najít. Přesouvají své kanceláře během noci. Sdíleli kancelář v Torontu se společností, kterou vlastnil finančník George Soros.“

Powellová spojila operaci s lordem Markem Malloch-Brownem, pravou rukou Sorose v Británii.

„Společnost Dominion Software má také spojení s Clintonovou nadací a dalšími známými politiky v této zemi,“ pokračovala právnička Sidney Powellová.

„Myslím, že ministerstvo spravedlnosti a další státní donucovací orgány musí provést úplné vyšetřování trestných činů,“ dodala Powellová.

Další zprávy mezitím ukazují, že servery společnosti Dominion byly zabaveny americkou armádou v Německu.

Zdroj: freiewelt.net

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
21. listopadu 2020

„Softwarové vývojáře společnosti Dominion v tuto chvíli nelze najít. Přesouvají své kanceláře během noci. Sdíleli kancelář v Torontu se společností, kterou vlastnil finančník George Soros.“

Tak teda uvidíme ako to dopadne. Niečo by sa malo udiať vraj 22. 11. na výročie úmrtia JFK

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/koronavirus-ma-vsetky-znaky-biologickej.html


00