„Trump vyhrál! 5 vojáků zabito, servery zajištěny po útoku na serverovou farmu CIA v Německu,“ potvrdil generálporučík McInerney
29. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 145122 5
Generálporučík McInerney hlásí, že americké speciální jednotky skutečně zaútočily na serverovou farmu CIA v Německu v operaci zabavení serveru, 5 vojáků bylo zabito, servery zajištěny. (Foto: CD, ilustrační)

 

 

 
 
 
 

Následná kontrola zabezpečených serverů přinesla důkaz, že Čína, Írán a Rusko byly zapojeny do pokusu o puč proti prezidentu Donaldu Trumpovi, u kterého se prokáže, že zvítězil drtivým vítězstvím, prozradil McInerney.

"Tito lidé se dopustili zrady," prohlásil McInerney. Prosil prezidenta Trumpa, aby neopustil úřad, dokud nebude odhalena zrada, jinak bude Amerika smrtelně zraněna a zralá k převzetí moci našimi nepřáteli.

McInerney také uvedl, že věří, že prezident Trump věděl, že krádež se blíží, a proto vydal jeho výkonný rozkaz pro sankce za zasahování do našich voleb cizími mocnostmi.

Podle jeho životopisu byl McInerney během vietnamské války předním leteckým dispečerem a stíhacím pilotem a během svých čtyř služebních cest absolvoval 407 bojových misí. 

Poslechněte si, jak generál McInerney popisuje Kraken a nájezd na zařízení CIA v německém Frankfurtu.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Edwin Eugene Aldrin
30. listopadu 2020
Blb Trumpeta to prohrál na celé čáře a končí, smiřte se s tím a přestaňte si lhát do kapsy. 
00
EP
Eduard Piovarči
30. listopadu 2020

To tak isté nie je ak prebehli vo volbách v USA také rozsiahle podvody a súd to potvrdí nie je možné aby Biden vyhral

https://www.blogger.com/blog/post/edit/6452214215741935144/1006817313337403382?hl=sk


00
V2
Vaclav 2
1. prosince 2020

Hi Edo...

už několikrát jsi mě nabádal ať s ním nediskutuji... teď se s ním zaplétáš víc a víc, snad víš co to je za člověka, on není hloupý, ale jen vychytralý...opěvuje v principu ameriku a snad proboha by nemohl vědět co to je za vraždící mašinerii, počínaje s miliony indiánů, rozbombardovali půl světa, všude kam vstoupili se toulají statisíce sirotků, hroby od amíckých bomb jsou po celém světě, násilí, terorismus a vraždy...on to vše samozřejmě musí vědět, musí vědět co to je clinton-bidenovská soldateska, on provokuje aby se lidi rozhovořili a pak je práská...on je přesně ten typ jako byli komoušský donašeči...


10
LF
Larry Fistingfield
30. listopadu 2020
Deep State se chvěje v základech, POKRAČUJTE A JDĚTE DÁL, AŽ NA KOŘEN, DO JÁDRA PROBLÉMU, TAK SE PÍŠE HISTORIE !
10