Trump odmítl dát záruky mírového předání moci ve Spojených státech!
24. září 2020 Redakce AC24 Ze světa 11364 2
Americký prezident Donald Trump neodpověděl na otázku, zda může po prezidentských volbách zaručit mírové předání moci v zemi. Volby v USA tak slibují nevšední zážitek. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

„Uvidíme, co se stane. Už jsem řekl, že hlasování poštou je katastrofa," uvedl Trump v odpovědi na související otázku.

Zároveň šéf Bílého domu vyjádřil důvěru ve své vítězství. „Nedojde k žádnému předání moci, bude pokračovat,“ dodal, informovala televize CNBC

Trump dříve řekl, že pokud bude poražen, nemusí uznat výsledky prezidentských voleb. Trumpův soupeř demokrat Joe Biden uvedl, že armáda poté Trumpa „vyvede“ z Bílého domu. Ovšem velení americké armády dalo jasně najevo, že se nehodlá do případných povolebních sporů jakýmkoliv způsobem angažovat.

Hill: Biden pohrozil Trumpovi, že ho z Bílého domu vyvede armáda!

Americké prezidentské volby se budou konat 3. listopadu, současný prezident Donald Trump (74) bude kandidovat na druhé funkční období a bude bojovat proti 77letému demokratickému kandidátovi Joe Bidenovi.

Podle RealClearPolitics.com, který shrnuje všechny průzkumy veřejného mínění a zobrazuje průměry, činil v období od 3. do 16. září Bidenův odstup od Trumpa 5,8%.

Zdroj: pz.czcnbc.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Edwin Eugene Aldrin
24. září 2020
S Trumpetovic Doníkem bude ještě legrace, zhlédl se prý v asijských diktátorech Kimovi a Putinovi, a chce vládnout minimálně 12 let. 
11
EP
Eduard Piovarči
24. září 2020

No a?

Clintonka dala podobné vyhlásenie že neuznajú prípadné Trumpovo víťazstvo. Nuž radšej Doník ako Biden. Amerika bude po volbách zrejme v poriadnom chaose

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/americane-vyhodnotili-vojensky.html


20

Edwin Eugene Aldrin
24. září 2020
S Trumpetovic Doníkem bude ještě legrace, zhlédl se prý v asijských diktátorech Kimovi a Putinovi, a chce vládnout minimálně 12 let. 
- 1