Trump navrhoval Macronovi vystoupení z EU
29. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 4205 4
Prezident USA Donald Trump navrhoval hlavě francouzského státu Emmanuelu Macronovi vystoupení z Evropské unie, oznámil list The Washington Post s odvoláním na evropské vládní zdroje.
 

 

 

 

Jak bylo oznámeno, Trump a Macron projednávali koncem dubna v Bílém domě otázky obchodu.

„Proč nevystoupíte z EU," zeptal se údajně Trump.

Pak mu americký prezident slíbil, že v případě vystoupení z EU nabídne Francii dvoustrannou obchodní dohodu na lepších podmínkách, než má EU jako jednotná organizace.

Příspěvek uveřejněný v rubrice Názory byl načasován na Trumpovu cestu do Evropy, kde se příští měsíc zúčastní summitu NATO a sejde se v Helsinkách s prezidentem RF Vladimirem Putinem.

Zdroj: washingtonpost.com

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
29. června 2018
Však Makrounek s Malrelkou obnový Říši Římskou ofšem pod Vatikánem muslimským , což je forma okultismu či spíše satanismu a to sjednotí celý svět v jedno velký NWO peklo.
30
VC
Vítězslav Crha
29. června 2018
Vše svědčí o tom, že Salvíni z It. má pravdu. EU se konce roku 2019 nedočká,protože vlastní tupost lídrů je zabije. Lidstvo má povětšinou naprosto jinou představu o budoucnosti,nežli ti vyžraní a opilí zrádci lidstva. Vše byla jenom dobře zorganizovaná fraška za biliony a kde jsou? Svět na pokraji krize a to jenomproto, že se neubránili proti sestavování kolaborantských vlád. Dále se jaksi ukázalo,že budovat světlé zítřky se dá i bez práce,stačí trochu vyčůranosti,správná drzost,napojení na správného kolaboranta,pohrdáním všech a všude a je to. Prachy se jenom sypou. Co na tom,že to odnesou ještě nenarozené děti a ty malé,až budou starší. Zmar,který lidstvo dovolilo svoji nečinností je šílenýa morální úpadek jde ruku v ruce s tímto konceptem. To bude fuška dát do jakž takž do kupy.
20
Satan Atan Henoch
29. června 2018

Ten umělý slepenec Eu, aby se dal ovládat svět, je prázdným uskupením pouze členů různých lóží. Proto politické tváře jsou naprosto stejné a mění svoje posty podle zásluh k hadovi a volovi s mamutem. K nim se modlí o moc a bohatství. Další už jenom vyznávají vakuum černé díry nebo zrůdy z prehistorie. Toť vše. 

 

Henoch


20
PE
Pátý Element
29. června 2018
00
JN
Jaromír Novák
29. června 2018
Však Makrounek s Malrelkou obnový Říši Římskou ofšem pod Vatikánem muslimským , což je forma okultismu či spíše satanismu a to sjednotí celý svět v jedno velký NWO peklo.
+ 3