Trenér ruské hokejové reprezentace odpověděl na posměšek americké novinářky
26. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 16841 2
Hlavní trenér ruského hokejového mužstva Ilja Vorobjov okomentoval výrok novinářky The New York Times Julie Robenhymerové, která označila za „absurdní“ hru hokejové reprezentace RF v utkání s týmem USA.

 
 
loading...
 

„Slova americké novinářky? Přečetli jsme to a jedeme dál. V duchu jsme se zasmáli,“ citují trenéra ruského mužstva noviny Sport Express.

23. května zvítězili Rusové nad Američany 4:3 ve čtvrtfinále hokejového MS. V semifinále se utká mužstvo RF s reprezentací Finska. Utkání v Bratislavě v sobotu 25. května začne v 15.15 SEČ.

Když později komentovala utkání Rusko-USA, novinářka The New York Times Julie Robenhymerová prohlásila, že Američané byli první, kdo dokázal udělat Rusům na MS problémy, a způsob hry týmu RF označila za „absurdní“.

„Nejdříve hokejisté obrovskou rychlostí pronikají do zóny soupeře a pak letí zpátky. Říkáme tomu lehká atletika. Blashillovi chlapci se snažili jim v tom zabránit,“ řekla novinářka v interview pro RT.

Vorobjov ze své strany nevěnoval výroku představitelky amerických novin velkou pozornost, protože je nyní soustředěn na nadcházející utkání s Finy. Podle jeho slov hrají soupeři velmi sladěně – „jako finské hodinky“ a budou se pravděpodobně „bránit a čekat na protiútok“.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


VC
Vítězslav Crha
26. května 2019
Sport je ať se nám to íbí, či nelíbí špinavou politikou západu, který zcela s fašistickou doktrínou hledá sebemenší podnět k politické štvanici. USA je naprosto na konci své éry a holt novináři všech toaletních míst si na to budou muset zvyknout.  A svět jde dál a půjde dál a nyní po eurovolbách se USA může ladasco nelíbit, ale to je tak vše, co proti tomu mohou udělat. Prostě slušní lidé si opět převezmou moc, která jim byla UKRADENA. To je vše a dopady takovýchto novinářů fašistů si musí oni samy sežrat i s trestem, co bude následovat. A že k tomu dojde, o tom žádná. Zločinec jako zločinec, každý svým dílem. USA je dluhem spálená země a žádný nýmand to nezmění. A krach se blíží a blíží a blíží. Zimbawe je připravena převzít moc. A vvo tom to je. Jakékoliv urážlivé komenty na toto téma jsou naprostým projevem totální neznalosti věci. Díky Bohu. Tupec zůstane tupcem i když se snaží být tupější, než cokoliv okolo.
00
EP
Eduard Piovarči
27. května 2019
Skrátka Rusko aj so Slovenskom boli proti USA lepším tímom. A rusy získali aspoň ten Brondz
00