Toto prostě nemá vysvětlení. Tajemné protiletecké kryty starodávné Indie
23. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 10836 11
Asi 35 kilometrů severovýchodně od indického města Gaya uprostřed naprosté roviny vyrůstá nevysoký skalnatý val o délce asi 3 kilometrů.

 
 
loading...
 

V jeho centrální části se nachází skupina tajemných skalnatých vyvýšenin, které se nazývají Barabar. Jedním z největších tajemství jeskyň Barabar jsou ideálně lazurované zdi, které mají správný půlkruhový tvar.

Jeskyně Barabar jsou jedinou stavbou, která je spojena se zmizelou náboženskou filozofickou tradicí sekty ádživiků.

Uvnitř starobylých staveb je unikátní akustika. Ani nepoznáte svůj hlas. Znalosti geometrie a zkušenosti lidí této doby, kteří tvořili tato mistrovská díla, zjevně předháněly svou dobu.

Dnešním architektům tyto jeskyně připomínají nějaké bunkry. Přičemž jsou na vysoce kvalitní úrovni. Ale k jaké tragédii došlo ve starodávné Indii? Pomohly úkryty těm, kdo je stavěl? Proč část z nich zůstala nedokončená.

Mnozí alternativní vědci jsou přesvědčeni, že „jeskyně" Barabar nejsou příliš podobné náboženským objektům a jsou nejspíše starobylými bunkry, které by lid bránily před pohromami.

Bohužel množství otázek převyšuje počet odpovědí. Legendy si v těchto místech v paměti uchovaly dost nejasné vzpomínky na boj bohů, do kterého byli zapojeni i lidé. Snad nikdy se nedozvíme, proč starobylá sekta potřebovala strašně pracné úkryty.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Jarin G.
23. května 2018

Buch a tu máš čerte kropáč!

V tomto původním příspěvku jsem testoval přepisování článků dalšími příspěvky či reakcemi a sám jsem zapomněl (teď večer), že se musí vyskočit z diskuze a znovu otevřít článek.

Zde jsem upravil překlep a četl dál diskuzi. Pak jsem narazil na Lubiho (teď J. Novák) a reagoval na něj! A prásk, přepsal jsem svůj původní příspěvek na tomto místě, který jsem nepovažoval za podstatný a proto jsem si ho ani neukládal!

Takže o co šlo v původním textu?

Psal jsem, že to je s tím přepisováním v diskuzi na AC24 horor, že je lepší příspěvky psát někde v "texťáku" a ukládat si je. Pak je sem překopírovat (CtrlC...CtrlV funguje) a doplnit odkazy a obrázky. A pak není problém přepsaný příspěvek případně obnovit, vrátit. Textů o velikost dvou tří vět, se to asi netýká.

V podstatě na AC24 platí: jeden příspěvek na jeden vstup do článku. Zřejmě proto, abychom naklikali AC24 nějaké "bodíky"! Pak se to nepřepisuje. Ale tvrdit to na 100% si nedovolím, ale pokud jsem to pravidlo 1 na 1 dodržoval, nic mi nezmizelo ani nepřepsalo i když jsem tu měl reakcí více! Horší je, že si člověk nedá pozor a zapomene,  přemýšlí o reakci a nevyskočí, jako teď já!

Editovat se dají příspěvky bez vyskakování, ale i tady bych byl opatrný a opět 1 na 1.

Zdá se, že "Technik" je se svou prací spokojen a s námi už dál nekomunikuje! On má hotovo?! Že by ho fakt naše připomínky vůbec nezajímali?

A co redakce? A co majitel? Ty taky nezajímá tahle nevalná technická úroveň diskuzí na jeho webu?!

 

 


40
Jarin G.
23. května 2018

Reakce na C:

tak tady mi to konkrétně přepsalo jednu reakci! Bylo tu "Reakce na A"

No a novinka je, že se články "kontrolují" (cenzurují?)!

Objevuje se hláška:

Stav: Nevyřízené (Schválení)

A proto některé příspěvky mizí někde v "koši"!

Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!

No a bomba nakonec?!

Slovo "Publikovat" nahradilo: "Uveřejnit!"

To je, fakt, zásadní úprava.


40
Jarin G.
23. května 2018

Hl. př. B

Hlavní příspěvek B příspěvek A nepřepsal, ale jistý bych si nebyl! Platí to, co píši v A!


40
Jarin G.
23. května 2018

reakce na B. Tady se nic nepřepsalo!

Je to fakt značně nespolehlivé! Proto doporučuji to, co píšu úplně nahoře!


50
Satan Atan Henoch
23. května 2018

 

 

Váš Otec a nemažte Mi příspěvky


21
32
JN
Jaromír Novák
23. května 2018
Hvězdné války nad indii jsou zaznamenány již ve starých védách zánik města Mahadžarado po jaderném výbuchu ,údajně před 12 aż 15 tisíci lety.
30
Jarin G.
23. května 2018

Dovolím se tě doplnit zajímavým článkem, Lubi!

Mimozemšťané podle indických véd a kabaly

cituji kousel z článku:

A zde jsou výtažky: o různých světech...

-Vy velcí mudrové, kteří jste sestoupili ze všech míst v kosmu, kteří jste se zde shromáždili ve své nekonečné dobrotě...(1, 19, 23)

„...Můj dobrý synu Nardo! Věz, že existuje sedm nižších soustav planet a celkem jich je 14...(2, 5, 40)

-Na planetě Vaikuntá je mnoho lesů skýtajících štěstí. Rostou tam zázračné stromy, ve všech ročních období obdařené květy a plody...(3, 15, 16)

-V oněch sedmi soustavách planet jsou překrásné domy, zahrady a místa uspokojující všechny smysly. Většina obyvatel těch planet-Daitjáové, Danávášové a Ngášové – žije domáckým životem. Jejich ženy, děti, přátelé a známé však ovládá klamný pocit hmotného čtěstí. (5, 24, 8)

-Protože obyvatelé těchto planet znají šťávy a elixíry vyráběné ze zázračných rostlin, protože je pijí a koupou se v nich, neznají starosti a tělesnou nemoc. Nevědí, co to jsou šedivé vlasy, vrásky a neduživost. Jejich těla zůstávají mladá, jejich pot nepáchne...(5, 24, 23)

-Na planetě Satjaloka neznají strasti ani stáří. (2,2,27)

„Cestoval po různých planetách, stejně jako vzduch, ničím nezastavovaný. Cestoval do všech stran. Když se tak volně a bez zábran pohyboval podle své chuti obrovským prostorem, podobal se napůl bohům.“(3,23,4)  ...........................................

http://probuzeni.blogspot.cz/2011/01/mimozemstane-podle-indickych-ved-kabaly.html

 


40
PA
Piovarči Aragonit
24. května 2018

Jarin fajn príspevok si sem dal podľa môjho názoru všek nejde o iné planéty v našom 4 rozmernom vesmíre ide o astrálne oblasti v ktorých pisateľ cestoval. Dokladom je tento posledný verš. Toto je celá záhada

 

Když se tak volně a bez zábran pohyboval podle své chuti obrovským prostorem, podobal se napůl bohům.“

Díky Jarine za ten odkaz. Ten človek čo to opisoval sa mohol pohybovať len mimo svoje telo vo svojom rozšírenom vedomí. Veľa podobných príbehov a popisov je aj v Epose o Gilgamešovi. Ten kozmický prepravný prostriedok má svoje staroveké pomenovanie je to MERKABA naša vlastná kozmická loď ktorú máme potenciálne k dispozícii.

Je to rozhodne zaujímavá oblasť ale opäť si pripomeňme Pyramídy, Petru a iné kamenné diela staroveku, či kamenné stavby Mayov, Kapadokiu a jej podzemné mestá tesané do skaly. Dobre sa bránili cez úzke priechody mohol prejsť len jeden bojovník. Nehladal by som za tým niečo viac ako náboženské a sakrálne záležitosti a ukryty obyvatelov pred nájazdníkmi a prípadne požiarmi. Predikovať hneď že šlo o jadrové kryty je prehnané. 

http://aragonit9.blogspot.sk/2018/01/

http://aragonit11.blogspot.sk/2018/05/blog-post.html

JArin k tej nespolahlivosti v tejto diskusii skrátka dávam len jeden príspevok lebo mám obavu že sa budem prepisovať. Takéto opatrenia či chyby len zbytočne diskusiu osekávajú

 

 

 

 

 


10
JN
Jaromír Novák
24. května 2018
Jari taktéž děkuji , Däniken to má ve svých knihách a další např. Souček z těch českých ,zamlčováním pravdy se jim stane kontraproduktivní ,přichází doba odhalení.
20
LL
Lita Liss
23. května 2018

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
Jarin G.
23. května 2018

reakce na B. Tady se nic nepřepsalo!

Je to fakt značně nespolehlivé! Proto doporučuji to, co píšu úplně nahoře!

+ 5