USA bouří celý svět. Vydali doporučení na usmrcení 45 tisíc divokých koní jen kvůli tomu, aby mohli chovat krávy
16. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 87310 5
Podle americké vlády představují divocí koně hrozbu pro dobytek: Proto si s nimi musí poradit. Počet divokých koní spolu s osly potulujících se po americké divočině v posledních letech prudce pokles.

 
 
loading...
 

Minulý pátek vydali Bureau of Land Management s (BLM), National Wild Horse a Burro Advisory Board doporučení na usmrcení 45 000 divokých koní. Zabiti mají být proto, aby se vytvořil prostor pro chov skotu. 

Ovšem Úřad správy půdy (BLM) trvá na tom, že i ty zbytky jsou hrozbou pro dobytek. Zachycené fotografie ukazují způsob, jak se s tímto problémem americká vláda vyrovnává, kdy tyto doklady ukazují, jak je ta taktika brutální.

K brutálnímu nahánění divokých koní se používají vrtulníky

BLM pořád používá nahánění divokých koní. Ale místo aby je zastarale naháněli z koňských hřbetů, tak vláda k nahánění koní využívá helikoptéry. Zahání tak stáda do zádržných ohrad, kde jsou ponecháni na neurčito. Mnohá z těchto krásných volně se potulujících stvoření skončí v aukcích, kde jsou rozprodáni na maso do zahraničí.

Tato krutost je důsledkem stížností amerických rančerů z ohromných dobytčích rančů, že jejich stáda jsou koňmi ohrožena. Ve skutečnosti neexistuje žádný problém mezi koňmi a dobytkem patřícím farmářům. Obojí, když se potkávají u napajedel, tak spolu vychází mírumilovně.

Nedávné fotky z nahánění vyvolaly pobouření

K tomuto nahánění došlo 6. srpna 2018 v Jižním Utahu v Komplexu biblických pramenů a v oblasti Správy sírového stáda. Člověku, který je na straně divokých koní, se podařilo zachytit fotky pořízené při nahánění. Ty fotky šokovaly milovníky zvířat celého světa a vyvolaly pobouření kvůli krutému zacházení. Fotky ukazují koně štvané krajinou k plotům z ostnatého drátu, kdy koně prchající v panice před helikoptérou, která se k nim blíží velice těsně, čímž je donutí, aby do toho ostnatého drátu narazili.

Koně se oddělují od hříbat panikařících, že jsou opuštěná

Koně s sebou často mají hříbata, tak je helikoptéry štvou na obrovskou vzdálenost, dokud hříbata neodpadnou a nejsou tak oddělena od svých matek.

Helikoptérami štvaní koně utrpí řadu zranění, někteří jsou oslepení, štvou je mnoho mil. Koně nahání do provazů a pak je navádí do pastí.

Barbarská taktika použitá při nahánění

AWHC napsalo dopis Edu Robersonovi, řediteli BLM ve státě Utah. V tomto dopise je výčet všech barbarských taktik využívaných k nahánění koní a toho, jak tyto porušují Politiku komplexní péče o zvířata.

Výkonná ředitelka AWHC Suzanne Roy řekla: „Vyzýváme BLM, aby suspendoval v současnosti probíhající nahánění v Utahu a přestal po dobu probíhajícího vyšetřování porušení péče o zvířata zadokumentovaného našimi pozorovateli létat s těmi helikoptérami. Existují způsoby, jak zacházet s koňmi, tohle k nim ale nepatří. Když do divokých koní skoro těmi vrtulníky narážíte a opakovaně je nutíte, aby narazili do ostnatého drátu, a štvete koně způsobem, kdy se jim ztratí hříbata, tak je to nehorázné.“

Zacházení s koňmi je nelidské a porušuje politiky péče o zvířata Onegreenplanet.org poukázala, že divocí koně spolu s osly jsou vystaveni agresivním útokům za peníze daňových poplatníků. Roy se uchýlila k tvrzení, že: „Průzkumy ukazují, že 80 procent Američanů chce, aby divocí koně a osli byli chráněni, ne ničeni. Způsoby, jak se s těmito stvořeními při nahánění zachází, jsou zbytečně bezohledné a zároveň je možné je označit za nelidské i za závažné porušení vlastních politik BLM péče o zvířata.“

Americká kampaň divokých koní je jednou z organizací bojujících za uchování a ochranu divokých koní. Ti žádají lidi, aby šířili tyto zprávy o surovosti takových štvanic. Také poukázali, jak nedávno bylo zachráněno stádo 78 divokých koní před vládní prořezávkou stavu těchto zvířat díky nátlaku veřejnosti. Žádají lidi, aby to šířili do světa, a dosáhlo se tak změny.

Zdroj: 1

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
11. srpna 2018
Tyhle fašounsky kurwy vymydlili bizony a indiány a rozhodně nebude pro ně problém zdecimovat mustangy.
30
VC
Vítězslav Crha
12. srpna 2018
Vláda USA se povětšinou skládá z nefalšovaných fašistů,pohrobků těch z 2 sv. války. Tak co lze očekávat v takových státech za dobrou věc-nic,a naprosto nic. Chazarská mafie už zničila skoro 1/3 světa a ještě jim to nestačilo a tak se postili do naprosto bezbranných zvířat. Jak ubohé a nízké. Blíží se doba, kdy bude celý svět svorně nenávidět vše co je s USA spojeno. Samy USA na tom pracijí a řežou si pod sebou tu pomyslnou větev.
40
Satan Atan Henoch
13. srpna 2018

Mustangové jsou koně, kteří vždy žili volně s ostatními divokými zvířaty. Jsou velmi inteligentní a Indiáni respektovali jejich svobodu. Dříve každý Indián uměl komunikovat s přírodou kolem sebe a pokud potřeboval koně, uměl poprosit vedoucího hřebce stáda a dostal hříbě, které ho milovalo a on miloval tohoto koníka, s nímž zpravidla vyrůstal. Kůň se mohl pást volně kdekoli a Indián toho svého dovedl zavolat nebo si na něj vzpomenout a koník ho slyšel a přiběhl. Byl v tom hluboký cit vůči těmto inteligentním zvířatům a vzájemná pomoc v nesnázích. Příchodem nikoli bílých rodin, ale asociálů všeho druhu, bažících po moci a majetku se vše změnilo a Indiáni i koně jsou od té doby trnem v oku těm, kdo se modlí k hadovi, volovi, zrůdám všech typů, k vyhynulému mamutovi a ke všem typům svých satanských božstev, kozla nevyjímaje, o moc a bohatství. Tito asociálové potřebují zápor. To znamená týrání mustangů je záporná energie jejich života. Ten, kdo žije týráním ostatních, je nemrtvý. To znamená, že vlastní celé systémy na udržování svého života. Ty systémy se nazývají státními systémy. Aby mohly vybírat daně, jak potřebují, obalily vše nesmírně mnoha lžemi vydávaných za zákon. Plíživé týrání již pociťují všichni žijící ze své lásky k životu. Braňte svoje životy, protože ti, kteří žijí z utrpení živých mají být již dávno mrtví, ale našli tento způsob, jak být nesmrtelní. Paradoxem jejich bytí je to, že jejich snahy o týrání života připravili o život ty, které potřebují k týrání. Oni si to ale neuvědomují, protože jednají jako stroje bez vědomí toho, co dělají. Taková je skutečnost a s tím musíte počítat, abyste se dovedli bránit a abyste mohli zvítězit nad těmito asociálními mučiteli všeho živého. První negativní myšlenka na tuto pravdu vám potvrdí to, co vám sděluji. Vy jste navíc řízeni jejich prvními myšlenkami, proto si dejte pozor na to, co chcete vyslovit jako první slova a věty. Mnozí z vás tak mlčí a mluví z vás jenom to, co vám ovládlo centrální nervovou soustavu. Toto žijete od druhé světové války a vězte, že ta válka ještě trvá.

Vít


12
JJ
Janaz Janaz
16. května 2019
USA ako štát je predstaviteľom toho najväčšieho parazita na svete, úplne zbytočný, nepotrebný a odsúdený na vymazanie z povrchu zeme.
30
EP
Eduard Piovarči
16. května 2019

Minulý pátek vydali Bureau of Land Management s (BLM), National Wild Horse a Burro Advisory Board doporučení na usmrcení 45 000 divokých koní. Zabiti mají být proto, aby se vytvořil prostor pro chov skotu.

Vo Venezuele USA embargom na lieky sposobili smrť viac ako 40 tisícom ľudí. Nemali zľutovania ani z Irackými deťmi ktoré umierali pre nedostatok liekov a Krvavá Madlen povedala že smrť desaťtisícov tých detí stála za to

Tak aké chcete od nich zlutovanie nad koňmi?

Oni vidia vo všetkom len kšeft a peniaze a aj ľudia sú pre nich len dobytkom na porážku.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/caka-nas-velky-prielom.html


20
VC
Vítězslav Crha
12. srpna 2018
Vláda USA se povětšinou skládá z nefalšovaných fašistů,pohrobků těch z 2 sv. války. Tak co lze očekávat v takových státech za dobrou věc-nic,a naprosto nic. Chazarská mafie už zničila skoro 1/3 světa a ještě jim to nestačilo a tak se postili do naprosto bezbranných zvířat. Jak ubohé a nízké. Blíží se doba, kdy bude celý svět svorně nenávidět vše co je s USA spojeno. Samy USA na tom pracijí a řežou si pod sebou tu pomyslnou větev.
+ 4

Satan Atan Henoch
13. srpna 2018

Mustangové jsou koně, kteří vždy žili volně s ostatními divokými zvířaty. Jsou velmi inteligentní a Indiáni respektovali jejich svobodu. Dříve každý Indián uměl komunikovat s přírodou kolem sebe a pokud potřeboval koně, uměl poprosit vedoucího hřebce stáda a dostal hříbě, které ho milovalo a on miloval tohoto koníka, s nímž zpravidla vyrůstal. Kůň se mohl pást volně kdekoli a Indián toho svého dovedl zavolat nebo si na něj vzpomenout a koník ho slyšel a přiběhl. Byl v tom hluboký cit vůči těmto inteligentním zvířatům a vzájemná pomoc v nesnázích. Příchodem nikoli bílých rodin, ale asociálů všeho druhu, bažících po moci a majetku se vše změnilo a Indiáni i koně jsou od té doby trnem v oku těm, kdo se modlí k hadovi, volovi, zrůdám všech typů, k vyhynulému mamutovi a ke všem typům svých satanských božstev, kozla nevyjímaje, o moc a bohatství. Tito asociálové potřebují zápor. To znamená týrání mustangů je záporná energie jejich života. Ten, kdo žije týráním ostatních, je nemrtvý. To znamená, že vlastní celé systémy na udržování svého života. Ty systémy se nazývají státními systémy. Aby mohly vybírat daně, jak potřebují, obalily vše nesmírně mnoha lžemi vydávaných za zákon. Plíživé týrání již pociťují všichni žijící ze své lásky k životu. Braňte svoje životy, protože ti, kteří žijí z utrpení živých mají být již dávno mrtví, ale našli tento způsob, jak být nesmrtelní. Paradoxem jejich bytí je to, že jejich snahy o týrání života připravili o život ty, které potřebují k týrání. Oni si to ale neuvědomují, protože jednají jako stroje bez vědomí toho, co dělají. Taková je skutečnost a s tím musíte počítat, abyste se dovedli bránit a abyste mohli zvítězit nad těmito asociálními mučiteli všeho živého. První negativní myšlenka na tuto pravdu vám potvrdí to, co vám sděluji. Vy jste navíc řízeni jejich prvními myšlenkami, proto si dejte pozor na to, co chcete vyslovit jako první slova a věty. Mnozí z vás tak mlčí a mluví z vás jenom to, co vám ovládlo centrální nervovou soustavu. Toto žijete od druhé světové války a vězte, že ta válka ještě trvá.

Vít

- 2