Technologie kontroly mysli existuje. Zde je důkaz
5. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 107067 6
Technologie kontroly mysli může lidem kontrolovat mysl, emoce, fyzické symptomy, podsouvat myšlenky a programovat je, aby zabíjeli.

Po školní střelbě na Floridě z minulého týdne začali lidé spekulovat, zda by ten údajný střelec Nikolas Cruz nemohl být perfektním mandžuským kandidátem ke spuštění útoku pod ‚falešnou vlajkou‘ provedeného pro ‚Hluboký stát‘.

Mohla by ale kontrola mysli být REÁLNÁ?

Existuje mnoho forem kontroly mysli. Televizí podsouvaná poselství definující realitu pomocí opakování a omílání hodinu za hodinou, den za dnem.

Průmyslová reklamní propaganda formující touhy, chování a sociální normy. Nátlak skupin druhů k přijetí konformity s nimi a ponechání si svého názoru pro sebe. „Jé, co by si sousedi asi pomysleli,“ podporované mediálně režírovanými předsudky. Nedělejte si žádné iluze. Sociální inženýrství JE Kontrolou mysli a je postaveno na propracované vědě o chování, zvláště na adaptačním utváření lidí jakožto sociálních skupin.

Ale k vytvoření Zabijáka potřebujete přeci jen o něco víc.

K hlavním faktorům určitě patří léky. Zabiják za zabijákem fungovali podle velice podobného Modus Operandi, kdy byli „léčeni“ léky ohýbajícími mysl, k jejichž známým vedlejším účinkům patří vyvolávání sebevražedných psychotických stavů (popsáno v jedné z vložených příloh). Ti, kdo nikdy takové látky nebrali, si nedovedou opravu představit jejich sílu, s jakou člověku dovedou přeformovat jeho vlastní mysl proti němu samotnému.

Zabiják pod vlivem disociativní poruchy identity je klidně schopný zavraždit člena vlastní rodiny, aniž by si to vůbec vědomě uvědomoval, a pak, když přijde základní osobnost zase k sobě, reagovat s hrůzou na smrt svého rodinného příslušníka před sebou a s jeho krví na svých rukou a noži…

Takže je klidně možné, aby člověk, jako třeba Nikola Cruz, který byl marginalizován společností, a pak podroben medikaci (a třeba utrpěl, jako v jeho případě, smrt své adoptivní matky, jakožto posledního „rodiče“, k čemuž u něj došlo 17. listopadu kvůli „chřipce“), potom chňapl zbraň, jimiž byl posedlý, protože hrál hodinu za hodinou do nekonečna videohry, a provedl vystřílení své školy – načež se pak o 30 minut později divil, co že se to stalo.

Také radikalizace je formou kontroly mysli pěstovanou v různých kultech a teroristických skupinách. Propracovaná internetová propaganda smíšená s pravdou v rámci povídačky radikálních islamistů, kteří sami sebe líčí jako „ušlechtilé oběti“, dovede podněcovat k pohnutkám provést to také tak. I stovky bílých Evropanů, mužů i žen, podlehly radikalizaci těmito poselstvími a konvertovaly k radikálnímu islámu, načež se zapojili do bojů v Sýrii. A i takovéto techniky Hluboký stát už DLOUHODOBĚ využíval – na což se podívejte do zprávy od Chatham House o operacích v 50. letech, která otevřeně mluví o výběru kandidátů ze „správných“ (tj. z problémových) poměrů, aby šlo takové kandidáty zformovat na agenty. Nebo na smrtonosné zbraně.

Ale co skutečná TECHNOLOGIE, která by mohla ovlivnit něčí mysl? Jste si jisti, že taková není?

V roce 2010 referoval Popular Science o projektu Darpa na umístění funkcí kontroly mysli do vybavení v přilbě vojáků!

„Výzkumník ve státě Arizona vyvíjí v rámci grantu od DARPA technologii vysílání ultrazvukových pulzů dovnitř lebky, která by se mohla zabudovávat do bojových přileb vojáků, aby vojákům umožnila zmanipulovat mozkové funkce tak, aby posílili nastražení pozornosti, uvolnili se od stresu nebo i snížit účinky traumatizujícího poranění mozku.“

Pulsní ultrazvuková technologie zaměřená na určité regiony mozku ke konkrétním taktickým účelům jako zodolnění vojáka vůči strachu? Snížení vnímání bolesti? Zvýšení agresivity?

Takováto technologie je sice dobrá práce, ale přeci jen nemůže člověku vysílat do hlavy rozkazy…

Zůstaňte ale ještě naladěni…

Co třeba technologie „Božího hlasu“, kterou tak krásně ve videu vysvětlil Jordan Sather.

„No ale, to je přeci praštěné? Proč by vůbec někdo takovou technologii mohl potřebovat?“

Ano, kvůli tomuto nás spousta lidí nebere: popírání takovéto technologie je odmítáním akceptovat existenci technologie, pro jejíž existenci je spousta důkazů.

Taková technologie představuje MOC a vždy je spousta těch, co jsou ochotni zneužít moci pro své vlastní cíle.
Na tomto obrázku jsou objasněny základní principy této technologie.

Ten ovšem vznikl před 40 lety, kdy něco z toho vyšlo na povrch. Představte si, kam se asi až dostali do dneška, když se můžeme přesně přes použití různých zařízení: jako jsou třeba ta pro hraní herních stříleček na PS4 nebo X-Box s přilogovanou IP a ID, přes příspěvky na sociálních médiích umělou inteligenci dostat až k odhadu osobnosti a jejích sklonů podlehnout programování…

A KDYŽ to všem probíhá (a proč ne? Tak jasně mohou…) a do vyhledaných lidí se pustí touto technologií, naprogramují je, buď aby provedli akce jako střelba, nebo aby uvěřili, že jsou něčím vinni a svou vnucovanou vinu přijali.

A když se takový jedinec podrobený kontrole mysli – možná bychom ho měli považovat také za oběť – který to nakonec přežije, dostane do spárů právního systému, když je už předem odsouzen svou historií úchylných příspěvků na internetu a celkovou reputací, načež začne mluvit o „hlasech ve své hlavě,“ tak pak už přeci nemá šanci.

John White

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
5. června 2018
Nepochybuji ,že nevíme fšechno o fšech svinstvech co chystají na lidi.Mengeleho pohrobci pracují pro úchyláky - černou šlechtu.
30
PE
Pátý Element
5. června 2018

JE DEMOOKRACIE FASISTICKEJ REZIM ?

https://www.youtube.com/watch?v=6yV2DoAr1IM


00
21
PA
Piovarči Aragonit
6. června 2018

Demokracia ktorou manipuluje akákoľvek moc aj tá Globálna má vždy kryptofašistický charakter a speje k ničeniu a zločinnosti i na masovej úrovni.

Nerobme si žiadne ilúzie. Ak nás ovládnu vedome či nevedome staneme sa a stávame sa či chceme alebo nie bábkami v ich rukách.

http://aragonit11.blogspot.com/2018/06/prva-tohorocna-kopacska-akcia-na-istrii.html

Militanti južne od Damašku dostali ultimátom do polovice mesiaca aby sa buď vzdali alebo budú čeliť vojenskej operácii. Sýrska armáda sa tu boju zrejme nevyhne a zrejme ani značným stratám z titulu útokov medzinárodnej koalície

Situácia sa nezmenila ani po týždni na Sýrskej fronte to kvôli vyhrážkam západu stagnuje. A o to ide. Čo najviac brzdiť činnosť Sýrskej armády

 

Samozrejme mapku nie je možné vložiť. Systém na AC 24 to brzdí čo to dá. Akonáhle človek nabehne na tento web je celý počítač brzdený a nič nefunguje ako má. Táto stránka sa na alternatíve len priživuje je plná reklám až po okraj a to aj tých najstupídnejších. A diskusiám odzvonili. Príchodom nového image sú diskusie na tomto webe prakticky znemožnené. 

 


30
Jarin G.
6. června 2018

Ahoj Pio!

Dík za informace! Ta situace je v Sýrii složitá, ale vyvíjí se!

Přečti si článek expertky na BV T. Spencerové:

Splní USA dohodu s Tureckem a zradí kurdskou YPG?

Tam je leccos vysvětleno. Je to dost komplikované a je třeba vyčkat!

P.S.: Kdysi jsme spolu debatovali. Myslím, že jsi také přešel na Firefox. A to tam nemáš stažený uBlock Origin? Ten je perfektní, nejen tady. Články bez zbytečných reklam. Jen tady na tomhle místě mi blokuje 31 nežádoucích oznámení!

 

 


20
JN
Jaromír Novák
6. června 2018
Pio máš pravdu je to účelový ,,pokrok,, tento formát.
20
JN
Jaromír Novák
5. června 2018
Nepochybuji ,že nevíme fšechno o fšech svinstvech co chystají na lidi.Mengeleho pohrobci pracují pro úchyláky - černou šlechtu.
+ 3