Takto Trump odpověděl na otázku, jestli je ochoten opustit Bílý dům
27. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 33733 1
Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, budou-li volitelé 14. prosince hlasovat pro Joea Bidena. (Foto: Twitter)

 

 
 
 
 

„To ostatně už víte,“ odpověděl na otázku novinářů.

Trump zároveň zdůraznil, že když budou volitelé hlasovat pro Bidena, „udělají chybu“.

 

Úřadující prezident státu dodal, že pro něj bude „velmi těžké uznat porážku“. Zopakoval přitom obvinění z „hromadných podvodů“ při hlasování a porovnal infrastrukturu voleb v USA se zeměmi třetího světa.

Trump už dříve prohlásil, že jeho soupeř v prezidentských volbách „zvítězil, jelikož volby byly zfalšované“. Prohlášení Trump učinil na svém Twitteru.

„On zvítězil, protože volby byly zfalšovány. Pozorovatelé nebyli připuštěni, hlasy byly počítány radikální levicovou společností Dominion se špatnou reputací a špatným vybavením, které neprošlo kvalifikací v Texasu, kde jsem s přehledem vyhrál, (dále – red.) prolhaná média a mlčící média a další,“ napsal Trump na svém Twitteru v komentáři na pořad televize Fox News o Bidenovi.​

Americký prezident následně obvinil společnost Dominion Voting Systems Corporation z toho, že je odpovědná za to, že její stroje nespočítaly správně hlasy, a také z toho, že ji vlastní „radikální levicoví“ Demokraté. Prezident Trump zmínil, že „chyby“ v hlasovacích strojích, které byly nahlášeny některými volebními okrsky v den voleb, byly ve skutečnosti důkazy o snahách Demokratů „ukrást“ Trumpovy hlasy. Úřadující prezident také naznačil, že mnoho dalších případů prošlo, aniž by si jich kdokoli všiml.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
27. listopadu 2020

Tak že finito? A vzhúru do bezvědomi?

Skratka víťaziť môžeš akokoľvek aj podvodom? Jednoducho šikovným podvodníkom patrí tento svet? Dočkali sme sa pekných zločineckých zajtrajškov?

 

Každý občan by to měl vědět. “Do2 let přijde OBŘÍ KRIZE, banky dle zákona vyplatí 6% vkladů, pokud je nezkonfiskuje”….

Prof. Ing. Peter Staněk CSc. Toto, by si měl pustit a vyslechnout až do konce… každý….rozumný….občan !!!! !”Do 2 let přijde obří krize, banky dle zákona vyplatí 6% vkladů, pokud je nezkonfiskuje”… . Prof. Ing. Peter Staněk CSc. “Mějte hotovost na půl roku doma”

https://www.youtube.com/watch?v=CmEUBWVqd8A&fbclid=IwAR3uQY9y67zbt9D01bbuy9SH6-ehTeUfl8D-2JI201-lKkcPb2qbH6tz4Vw

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/koronavirus-ma-vsetky-znaky-biologickej.html


00