Také vám přijde testování na koronavirus podezřelé?
29. července 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 344548 6
Už několik měsíců vidíme jak probíhá testování na koronavirus. PCR test, nebo tyčinka hluboko do nosu. Proč tak hluboko do nosu, pokud je vir tak infekční? (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Roušky, dezinfekce, plexiskla, social distancing, atd. To opravdu nestačí odebrat sliny? Nebo udělat stěr z rukou? Nebo zakašlat na gázu nebo tyčinku? Úplně ponechávám stranou fakt, že samotná testovací tyčinka může být kontaminovaná, může na sobě nést nano technologii, a kdo ví co ještě.

Zjistil jsem následující: My lidé máme hematoencefalickou bariéru, a to je existující fyziologická bariéra mezi krevním oběhem a centrálním nervovým systémem (CNS), která slouží k udržení těch správných podmínek prostředí (homeostázy) v mozku a k jejich oddělení od krve.

  • Krevní mozková bariéra (ZDE)
  • V mozku a míše je krevní mozková bariéra (BBB) tvořena mozkovými endoteliálními buňkami, které mají vysoce specializované strukturální a funkční vlastnosti / Kapitola 6 Překážky CNS / Mozkové endoteliální buňky / Krevní mozková bariéra (ZDE)
  • Model mikrofluidické hematoencefalické bariéry poskytuje bariéru podobnou in vivo … – Wiley Online Library (ZDE)
  • Ochranné vlastnosti hematoencefalické bariéry (BBB) jsou dány složitou architekturou jejího endotelu spojenou s mnoha specifickými transportními systémy exprimovanými na povrchu endoteliálních buněk (EC) v mozkové vaskulatuře. (ZDE)

Vkládání hůlky hluboko do nosohltanu zřejmě způsobuje poškození hematoencefalické bariéry (BBB). To je také důvod, proč zachycené testování na kolujících videích bolí. Tato fyziologická bariéra je součástí buněčné vrstvy, která stejně tak jako hranice, chrání mozek před toxiny a neurotoxiny, před těžkými kovy, bakteriemi, pesticidy a dalšími toxiny, které nepatří do lidského mozku. Když je tato bariéra poškozena, umožňuje jim přímý vstup do mozku, a to pro jakoukoli potencionální infekci.

To umožňuje bakteriím, virům a dalším toxinům vniknout do mozku, a infikovat mozkovou tkáň, což může vést následně k zánětu mozku, a bezpočtu dalších příznaků. Navíc na stěně nosní dutiny je také náš čichový epitel, tzv. specializovaná epiteliální tkáň, která nám umožňuje cítit. Je to obranný systém, který nás upozorňuje na jakékoli „divné/jiné“ látky, které byste mohli cítit ve vzduchu.

Tam, ale defacto probíhá stěr. A pak také nosíme masky! Masky, které jsou po delším nošením kontaminovány všemožnými bakteriemi, ve velmi krátkém časovém období, takže ty pak mohou snadno proniknout přes naši poraněnou BBB bariéru přímo do mozku mnohem snadněji. I když samotný test nemusí být kontaminován, postačuje, aby stěrový tampón na tyčce tuto fyziologickou bariéru poškodil, což jí činí citlivější.

Můžete si vyvodit více závěrů sami! Toto je pouze osobní názor neodborníka, vycházející na základě výše uvedených studií, a může být doplněn nebo vyvrácen odborníkem, či Vaším dalším vlastním výzkumem. Vláda by na toto téma měla poskytnout detailní vysvětlení odborníků, včetně komentovaných video-vizualizací. Rozhodně nedoporučuji podstupovat tento stěr, bez důkladné diskuze s odborníkem, a s hodnověrnými informacemi ohledně rizik. Navíc na internetu jsem viděl ještě jedno video od španělského doktora, který upozorňoval na dva naprosto fatálně rozdílné směry úhlu zásunu stěrové tyčinky.

Zdroj: om.cz

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
29. července 2020

A ešte aj toto kde má človek v tomto živote akékoľvek istoty. Aj tie testy sú kontaminované, Politicui nás klamú podvádzajú a okrádajú a predávajú cudzej mocnosti. Farmaceutický priemysel s nami hrá škaredú hru na vraj zdravotníctvo

Washington Post: Testy na COVID-19 boli pravdepodobne kontaminované. Mohli prinášať falošne pozitívne výsledky

28.07.2020 · AUTOR: Richard Strážan

Testovacie súpravy na zisťovanie prípadov koronavírusu v Spojených štátoch zlyhali z dôvodu možnej kontaminácie v Centrách pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ktorých vedci a zamestnanci nepreskúmali testy dôkladne napriek „anomáliám“ počas výroby.

Hovorí o tom nová správa federálneho vyšetrovania. Správa dvoch funkcionárov ministerstva zdravotníctva a služieb tvrdí, že „časový tlak“ na začatie testovania a „nedostatočné laboratórne postupy“ spôsobili riziko kontaminácie. Ani správa, ani sprievodné vyhlásenie hovorcu prezidenta Trumpa zatiaľ neobviňuje žiadneho konkrétneho vedca. Problém mal nastať koncom januára v sídle CDC v Atlante. Správa uznáva, že po týždňoch oneskorenia pravdepodobnosť kontaminácie nakoniec prinútila vládnu agentúru CDC, aby odstránila problematickú zložku testov, ktorá bola určená na detekciu iných kmeňov koronavírusu ako je kmeň, ktorý spôsobuje COVID-19.

Noviny Washington Post už v apríli informovali, že testovacie súpravy prinášali falošne pozitívne výsledky – spôsobené kontamináciou – v 24 z prvých 26 laboratórií verejného zdravia, ktoré sa preverovali analýzou vzoriek zo skutočných pacientov. Správa potravín a liečiv (FDA) priniesla výskum so záverom, že testy zlyhali z dôvodu neštandardných výrobných postupov a CDC porušilo vlastný laboratórny protokol pri výrobe súprav. Potvrdenie sa objavuje v správe zamestnancov ministerstva, ktorí tvrdia, že „súpravy neboli kontrolované vopred štandardnou kontrolou a zabezpečovaním kvality.

Pramene: [1] CDC coronavirus test kits were likely contaminated, federal review confirms; autor: David Willman; The Washington Post, 20.7.2020 [2] Summary of the Findings of the Immediate Office of the General Counsel’s Investigation Regarding CDC’s Production of COVID-19 Test Kits; Department of Health & Human Services, 19.6.2020 [3] EXCLUSIVE: Internal HHS investigation finds CDC’s early test kits were ‚contaminated‘; autor: James Rosen; Sinclair Broadcast Group/ABC 33-40, 19.6.2020

https://aragonit11.blogspot.com/2020/07/uz-v-roce-1992-byl-schvalen-program-jak.html


00
DM
dorcas melda
7. srpna 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00