Syrská vzdušná obrana se opět odrazila masivní útok Izraele. Vše zaznamenala kamera
21. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 324720 0
V noci na pondělí síly syrské protivzdušné obrany odrazily velký útok Izraele. Většina raket byla zničena, informoval Sputnik zdroj v syrské armádě. Úder byl řízenými raketami veden v několika vlnách. To je jak letecký útok.
 

 

 

 

Silný útok na syrské hlavním město Damašek trval od 1:10 do 2:00 místního času. Syrská státní televizní stanice v pondělí uvedla, že při útoku byly použity různé druhy zbraní.

Syrská vzdušná obrana sestřelila desítky izraelských raket. Střely mířily ze severního Izraele ze vzdušného prostoru Libanonu a ze severní části Izraele území Galilea a oblasti Galilejského jezera.

Izraelská armáda na Twitteru zveřejnila, že terčem útoků byla brigáda Al-Quds — elitní jednotka íránských revolučních vojáků. Sýrie byla před palbou varována. Bombardování bylo odpovědí na pokus ostřelování Golanských výšin z neděle.

Cíly izraelského leteckého útoku na Sýrii byly skladiště zbraní, vojenská zařízení na letišti v Damašku, íránské zpravodajské centrum a íránský vojenský výcvikový prostor. Navíc systémy byly napadeny syrské systémy protivzdušné obrany, které byly ostřelovány izraelskými letouny.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor