Syrská armáda mobilizuje, lidé slaví a sdílejí videa příchodu vojáků a techniky
14. října 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 14457 3
Obyvatelé severního syrského města Kámišlí v neděli večer 13. října oslavili oznámení, že syrské jednotky budou nasazeny proti pokračující turecké vojenské operaci v regionu. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

Na záběrech lze pozorovat, jak místní obyvatelstvo na ulicích Kámišlí oslavuje toto rozhodnutí, jezdí na motorikách a ve vozidlech, tancují a mávají syrskými vlajkami.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RK
Rudolf Kavan
14. října 2019

"Zapad", tj. neoconi, USA a jejich evropsti mopslici, pouzivali Kurdy jako protivahu proti (sekularnimu) rezimu Basara al-Asada. USA vedly valku v Syrii na dvou frontach: proti ISIS a proti Asadovi. Netreba snad rikat, jak je to absurdni. Spojene staty po celou dobu valky podporovaly jakousi imaginarni "demokratickou" opozici, napr. tzv Free Syrian Army. Dnes o tom neslyset a dle zlych jazyku nikdy nic takoveho de facto neexistovalo. Jedine, co realne existovalo (krome syrskych vladnich vojsk) byli Kurdove. Plan B byl, ze kdyz se nepodari svrhnout Asada, tak se Syrie rozdeli. USA "hecovaly" Kurdy proti syrskemu rezimu. Jenomze to narazilo na Turky. Turci/Erdogan jsou islamsti fanatici a byli odhodlani napadnout Kurdy, i kdyby to znamenalo stret s Amerikou. Pouhá americká přítomnost v severovýchodní Sýrii by Turecko od útoku neodradila. Proto Trump couvl.  

Zapad uvalil na Syrii embargo. Kdo ma tedy v Syrii vladnout? Asad vyhral volby a pruzkumy verejneho mineni  v ruznych dobach uvadeji podporu 50% az 90% obyvatelstva.   https://www.keepandshare.com/doc9/21135/syriapolls-pdf-637k?da=y

Mainstream media porad tvrdi, ze Asaduv rezim je "zlocinny". Pritom o udajnych "atrocities" neexistuji zadne dukazy. Naopak vime, ze udajne chenicke utoky byly nafingovane https://voxpopuliblog.cz/unikly-dokument-organizace-pro-zakaz-chemickych-zbrani-o-dume/ Je to vsechno zalozeno na lzich.


00
EP
Eduard Piovarči
15. října 2019

Aktualizácia máp: Pohyb Sýrskej Armády V SDF-konať Oblasti

Stručný prehľad o najnovšom vývoji v Sýrii:

Turecko-cúval Síl Oznámiť Vopred Na Manbij, Stret S Sýrskej Armády

AMERICKÝ minister Obrany oznámil, že americkí vojaci zostanú v al-Tanf oblasti a "inde", ale nie v severnej Sýrii;

Sýrska Arabská Armády (DSP) jednotky pokračuje vstupe do SDF-riadená oblasť;

Pro-tureckých síl pokračovať v rozvoji Prevádzky Mier Jar. Zachytil Iqsas, Ayn Arous, Badee " a Jasim al-Ali, Darbasiyah a niekoľko ďalších bodov;

Strety v Tal Abyad a Ras al-Ayn prebiehajú.

Aktualizácia Máp: Oblastiach Nasadenia Sýrskej Armády V Severovýchodnej Sýrii

 

V októbri 14 ráno, jednotky Sýrskej Armády sa začala vstupom do oblasti pod kontrolou Sýrskej Demokratických Síl v severovýchodnej Sýrii. Teraz, majú nasadené v Tabqah, Tabqah Letisko, Tabqah Priehrada, Ayn Issa a Tal Tamir, na Manbij oblasti a niekoľko blízkych bodov.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/10/tohle-se-jeste-nemelo-stat-nas-slavik.html


00
IV
isabell vine
15. října 2019

Vydělávám hodně peněz (100 € až 200 € / h) online z mého notebooku. První měsíc jsem obdržel šek za 28536 €, tato online práce je jednoduchá a přímá, nemusí chodit do kanceláře, je to jeho práce doma online. V tuto chvíli je tato pracovní příležitost pro vás. Pokud si přejete, zkuste to na doprovodném webu .... Stačí přejít na níže uvedený web a začít pracovat ....

 

................>>>>>>>>>>>    w­w­w.C­a­s­h­F­l­o­w­7­7.C­o­m


00