Stíhačka F-16 nad mítinkem Trumpa zachytila letadlo. Trump o tom vtipkoval
30. října 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 16417 0
Stíhačka F-16 zachytila neznámý letoun, který se v Arizoně dostal do vzdušného prostoru nad mítinkem přívrženců znovuzvolení prezidenta USA Donalda Trumpa. Americký prezident o celé situaci zavtipkoval.

 

 
 
 

Jak televizní stanici uvedl zástupce amerického letectva, šlo o malý letoun, jehož pilot nejdřív neodpovídal na rádiové pokusy o spojení, zareagoval až poté, kdy F-16 aktivovala signální rakety. Následně byl narušitel vzdušného prostoru doprovázen až do opuštění zakázané zóny, k dalším incidentům nedošlo.

Ačkoliv Trump o situaci nevěděl, s radostí zareagoval na stíhací letoun.

„Miluju ten zvuk, miluju ho. Ani si nedokážete představit, co jsem musel absolvovat, aby se tihle kluci dostali do vzduchu. Musel jsem z demokratů vymlátit peníze,“ oznámil.

Americký prezident také dodal, že signální rakety stíhačka vypustila kvůli „menší demonstraci“ nových nákladů administrativy na obranu. Dav přívrženců byl nadšený, na Trumpova slova reagoval potleskem a skandováním „USA“.

Již o něco dříve v říjnu se Donald Trump chlubil před voliči sílou americké armády. Připomněl, že je nejsilnější na světě a ostatní státy Američanům závidí.

Zdroj: thedrive.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor