Spoluzakladatel Pink Floyd: Pamatujte si, Rusové porazili nacisty!
27. června 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 17991 1
Světově proslulý hudebník, spoluzakladatel rockové skupiny Pink Floyd Roger Waters, uvedl, že to byli Rusové, kteří porazili nacisty a vyhráli druhou světovou válku pro zbytek světa. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

„Věnujeme příliš malou pozornost skutečnosti, že to byli Rusové, kteří porazili nacisty a vyhráli druhou světovou válku pro zbytek světa. Nejsou to stateční Britové ani síly, které přišly na pomoc přes severní Atlantik, ale ruský lid, který přinesl největší oběť, aby zastavil  nacisty a porazil je,“ řekl Roger Waters v programu Afšina Rattanzi Going Underground na RT.

Waters zdůraznil, že na Západě by si to měli vždy pamatovat, zvláště nyní, když někteří mluví o Rusku negativně a „šokují“ ho zbraněmi. Podle jeho názoru je takové chování „naprosté šílenství“.

Před dvěma lety ukrajinský web „Peacemaker“ přidal Rogera Waterse do své databáze, jeho osobní karta se objevila v sekci „Očistec“. Důvody pro přidání Waterse  jsou anti-ukrajinská propaganda, „pokus o porušení teritoriální integrity Ukrajiny a schvalování legalizace anexe Krymu Ruskem“.
 

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
28. června 2020

Roger Waters má už dlhodobo realistický pohľad na dianie vo svete. Neposluhuje.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/06/blog-post.html


00