Spolupracovnice Merkelové doporučuje Němcům, aby se netrápili tím, že se z nich stává menšina
31. srpna 2018 Redakce AC24 Ze světa 643424 7
Spolupracovnice německé kancléřky z Křesťanskodemokratické unie (CDU) sepsala sloupek nabádající Němce, aby si tím, že se ve svých městech stávají menšinou, starosti nedělali.

Tato politička CDU Barbara John tvrdí, že „je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou ve větších městech většinovým obyvatelstvem,“ a že to by Němce trápit nemělo, kdy uvedený sloupek této 80 leté političky byl tento týden sepsán pro německý list Tagesspiegel.

Loni se stal Frankfurt prvním německým městem, v němž se rodilý Němci stali menšinou, a téměř veškerý nárůst obyvatelstva v zemi, jak se ukazuje, byl tažen jen masovou migrací.

„Ten trend směřující k rychle rostoucímu podílu migrantů je nezvratný,“ tvrdí John a dodává, že holandská města jako Amsterodam a centrum Rotterdamu, kde rodilý Holanďané už nejsou většinou, ukazují, že obavy z toho, jaké to bude, až budou menšinou, jsou „nepodložené“.

Ovšem velké populace migrantů v Rotterdamu a Amsterdamu už dopady na místní život měly, např. loni. Velká populace tureckých migrantů v Rotterdamu se totiž loni bouřila, když během kampaně za referendum v Turecku odmítla vláda povolit vstup do země tureckým ministrům.

Letos holandské úřady zatkly marocké migranty žijící v Rotterdamu, když objevily, že tito dva muži chystají teroristické útoky jak v Holandsku, tak ve Francii.

V Amsterodamu násilnosti marockých gangů, kterým se v té zemi říká Marocká válka, vyústily v posledních několika letech do řady násilných incidentů, po nichž zůstávaly na ulicích tohoto města ponechané uřezané hlavy.

Profesorka John k tomu dodala, že „migranti, stejně tak jako to bývá s místními, jsou často vnitřně rozděleni,“ a tak mohou domorodí Němci a migranti usilovat o různé koalice na základě „vzdělání, etnicity, náboženství, kultury a ekonomiky.“

„Spousta věcí bude sice odlišných, ale řada z nich bude lepší,“ říká.

John od svého odchodu do důchodu v roce 2003 sloužila jako hlavní patron kampaně „Ukaž rasismu červenou kartu“ a zasedala v radě Muslimské akademie Německa. 

Zdroj: breitbart.com

 
 
Loading...
 
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Satan Atan Henoch
31. srpna 2018

To, co tato mužena vyznává, je multikultura založená na genocidních plánech určitých skupin, ke kterým dosud ona patří. Protože ale nyní je doba zúčtování, budou probíhat na území Německa veliké změny. Zase jako všude se to bude týkat závrtů, a to v rozsahu, který nejen jí, ale mnoha v Německu žijícím, vezme dech. Protože to proběhne v úseku asi čtyř měsíců, nebude tato záležitost jednoduchá pro nikoho zde žijícího. Jak jsem již naznačil dříve, Němci se budou vyrovnávat s těmi, které okradli. Proto jim doporučuji, aby, pokud mají kam, urychleně odešli, nejlépe k Turkům. Jejich země zmizí tak dokonale, že Čechy bude omývat moře z této strany. Německo a jeho obyvatelstvo souhlasilo s oběma celosvětovými válkami a nyní v Evropě rozjíždí společně s Francií další. Francouzům vřele doporučuji návštěvu Maroka a dalších zemí v Africe, protože Francie se stane ostrovní zemí, kdežto Maroko bude poctěno vysokými horami, kde nebude tolik horko. Toto nastává pomalu již nyní. Proto ta nestabilita, zemětřesení, sopečné výbuchy a trhání kontinentů. Změny týkající se ale závrtů, budou okamžité, jak v mnoha videích máte možnost spatřit. Proto Německo bude ve vodě Severního oceánu v jednom okamžiku. Připravte se na tyto změny, o kterých mluví i Bible. Opravdu jde o apokalyptické změny, které mají sovislost s koncem osmé etapy planety. Je prostě doba zúčtování, a tak podle matematických zákonů to také proběhne. Nikdo nezůstane nikomu nic dlužen. O to se postará Zákon sám.

Vít


20
V2
Vaclav 2
31. srpna 2018
sluníčkáři...aby jste už začali tleskat téhle hnusné ježibabě...němci jí tleskali dost let
40
Jarin G.
31. srpna 2018

Čus,

Nechtěl jsem věřit, že je to ženská, tak jsem zagůglil a ta fotka nahoře je snad ještě milosrdná. Hnusnej vrásčitej babodědek. Proč ta se ještě montuje do politiky, to mi hlava nebere.

Výsledek obrázku pro barbara john cdu


50
JN
Jaromír Novák
31. srpna 2018
John nebo Barbara , mužatka zapšklá čarodêjnice ,jaká si bezpohlavní kreatůra radí stassi mutti Makrel , no tak teď již  se vůbec nedivím proč je Německo v takové islámské multi kulti p* deli.
30
RR
Rohir Rohir
2. září 2018
00
SC
su cha
2. října 2018

Your post is very good and meaningful. How long will it take you to write and post? thank you for sharing

shell shockers


00
PP
00
Jarin G.
31. srpna 2018

Čus,

Nechtěl jsem věřit, že je to ženská, tak jsem zagůglil a ta fotka nahoře je snad ještě milosrdná. Hnusnej vrásčitej babodědek. Proč ta se ještě montuje do politiky, to mi hlava nebere.

Výsledek obrázku pro barbara john cdu

+ 5