Soud USA nařídil, aby Írán vyplatil miliardy dolarů příbuzným obětí 11. září
2. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 9349 18
 
 
loading...

Americký soud nařídil, aby Írán vyplatil miliardy dolarů příbuzným obětí teroristických útoků 11 září 2001, sděluje televizní stanice ABC s odkazem na soudní doklady.

Podle soudního rozhodnutí jsou Írán, Íránské revoluční gardy a Centrální banka Íránu uznány za vinné z podílu na smrti 1008 lidí. V souvislosti s tím íránská vláda musí vyplatit kompenzaci příbuzným obětí.

Velikost kompenzace je závislá na příbuzenství: 12,5 milionů dolarů — manželům zahynulých, 8,5 milionů — rodičům a dětem, 4,5 milionů dolarů — bratrům a sestrám.

Bez ohledu na to, že speciální komise, která se zabývala vyšetřováním teroristických útoků 9/11, nenašla předtím přímé důkazy účasti Íránu na těchto útocích, soud v New Yorku rozhodl, že podkladů o pomoci Teheránu teroristické skupině Al-Káida (zakázaná v RF) je dostatek.

Příbuzní obětí zažalovali íránskou vládu v roce 2004.

Jak zdůrazňuje televize, Teherán sotva zaplatí naznačenou sumu. Nicméně rozhodnutí soudu dovolí příbuzným obětí se ucházet o vyplacení, které USA konfiskují z účtů íránských občanů a společnosti.

Zdroj: abcnews.com

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Satan Atan Henoch
2. května 2018

Ten toaletní papír nemá žádnou hodnotu a je pouze na ....Protože ti, kteří provedli řízenou demolici dvojčat a obvinili Írán, zaplatí nyní jak Íránu, tak obětem. Bude to ovšem v elektronvoltech.

 

Otec Petros

 

https://youtu.be/oF4mAg94iQs


12
PA
Piovarči Aragonit
2. května 2018

Akýmsi nedopatrenám mi zmyzol pôvodný príspevok asi som ho nevedome vymazal ale nie som si toho vôbec vedomí príspevok som upravil a on mi zmyzol

Tak že to tu na tomto serveri stále nefunguje tak ako má ak sa to nezmení budem to musieť vzdať

Skúsim ho zopakovať

USA obvinili Irán defakto z vraždy 3000 američanov

Aké na to majú dôkazy?

Predtým oviňovali kde koho aj Irak s podory Al Kaidy hoci to tak zjavne nebolo a napadli ho preto že údajne vlastnil ZHN, ktoré sa nikdy nenašli

Kam až chú USA v týchto účelových lžiach chránených zákonom zájsť.

Napokon obvinia zo zrútenia dvojučiek aj Rusko?

Dokedy bude ľudstvo trpieť toto nehanebné a zločineské správanie sa moci na Západe?

Tu vidíme že mrakodrapy s oceľovej konštrukcie boli zachvátené ničivejšími požiarmi ako bol ten čo horel v budove WTC7 a nespadli tak ako spadlla budova WTC7 napriek tomu že bola konštruovaná tak aby odolala aj jadrovému útoku na mesto

 TRITIUM V TROSKÁCH WTC

Dr. Ed Ward je autorem zprávy o přítomnosti izotopu vodíku - tritia v prostoru WTC v New Yorku po 11. září 2001. Sepsal ji na základě analýz vzorků vody odebraných v odpadním kanále pracovníky Národní laboratoře Ernesta Orlanda Lawrence v Berkeley. První vzorek z 13. září 2001 vykázal hodnotu 0,174 nCi/l (nano curie na litr) vody, ale další vzorek od budovy 6 měl již hodnotu podstatně vyšší - 3,53 nCi/l a to i přesto, že byl odebrán až 21. září, tedy s odstupem 10 dnů po ředění 16-ti miliony litrů vody, kdy tři dny hustě pršelo, a po omývání konstrukcí 120-ti milióny litrů vody a dalšími litry z mlhy nad spáleništěm, která vznikla ihned po kolapsu obou věží. Hodnota tritia od budovy 6 je 27krát vyšší, než jaká je přirozená úroveň (0,13 nCi/l). Přímo na zbořeništi obou věží byl naměřen údaj dokonce 20krát vyšší. Nebyl dodržen ani časový postup při odběrech. Oznámení o aktivitě tritia bylo uváděno třikrát a vždy se zcela odlišnými odchylkami (0,074; 0,74; 74), což svědčí buď o velmi nekvalitní práci nebo o úmyslu. [1]Tato veřejně přístupná zpráva byla údajně vypracovaná pro potřeby vlády USA. Průzkum sponzorovaly Národní ústavy zdraví (National Institutes of Health). Práce Národní laboratoře (dohlíželi prof. Steven Jones s dr. Wardem) byla postoupena Konferenci americké národní chemické společnosti (American Chemical Society National Meeting), která 7.4 - 11.4 2001 potvrdila, že v prostorách WTC byla po 11. září 2001 naměřena zvýšená hodnota tritia, druhého izotopu vodíku - 3,53 nCi/litr vody!

Podľa záverov NIST (2005) tento kus nebol vyššie ako na 53. poschodí v jednej z veži na základe konfigurácie stĺpcov. Ako by sa diery úplne roztavili cez tieto vonkajšie stĺpy, ak palivo lietadla oslabilo vnútorné jadro ocele minimálne o 30 poschodí vyššie?

V troskách všetkých budov bola po páde prítomná tekutá oceľ - tavenina dôkazom čoho je aj tento záber

Zmiňované tritium je plynný, bezbarvý a radioaktivní izotop vodíku, jehož jediný gram obsahuje 104 curie (jednotka radioaktivity). Jediné curie je aktivita zářiče, kdy dochází k 3,7x10 miliard rozpadů za sekundu. Zvýšená radioaktivita narušuje odesílání signálu bolesti v lidském těle do mozku. Dr. Ward uvádí ve WTC 48 000 curie. Paprsky alfa v délce 1 mikrometru ohrožují lidské tělo pouze slabým ozářením, porušením oděvu, ale vdechnutím způsobují rakovinu plicního laloku, šedý zákal, leukémii, neurosvalové dysfunkce, nestálost genů, poškození buněk s náchylností k většímu poškození od jiných chemikálií. Dr. Cahill dokázal svými výzkumy po 11. září, že nejjemnější částečky alfa paprsků mohou procházet filtry záchranářů, kteří je většinou ani neměli.

Kancelárske požiare v budovách WTC1,2 a 7 nemohli roztaviť oceľ ani kerozín palivo z lietadiel ktoré narazilo do dvojičiek nemohlo roztaviť oceľ preto že sa spálilo hneď po náraze do budov vo veľkej ohnivej guli mimo budovu. Navaše do VTC7 žiadne lietadlo nenarazilo a predsa sa našli aj v troskách tejto budovy roztavené traverzy a spečené bochníky roztaveného kovu a betónu ktoré sú dostatočne zdokumentované.

Tým fyziků z univerzity Brighama Younga (Brigham Young University, BYU), zjistil, že v nejnižších podlažích dosahovala teplota 1093°C po celých pět následujících dnů po zřícení budov. Na místě identifikoval přítomnost termátu a prokázal perforaci a síru na ocelových sloupech. Této skupině i profesoru Jonesovi byl nabídnut grant, jestliže zanechají výzkumů na WTC. Všichni odmítli a své poznatky zveřejnili. (Zaznamenal Jacob Hamblin.

Takto výškové budovy neexplodujú

 Dimitrij A. Chalezov je bývalý sovietsky štátny príslušník a bývalý dôstojník takzvanej „Vojenskej jednotky 46179“, známej aj ako „Špeciálna kontrolná služba“ 12. hlavného riaditeľstva sovietskeho ministerstva obrany. Špeciálna kontrolná služba,  známa aj ako atómová tajná služba (neskôr „nukleárna“ tajná služba) Sovietskeho zväzu, bola tajnou vojenskou jednotkou, ktorá mala na starosti odhaľovanie atómových, nepriateľmi Sovietskeho zväzu uskutočnených výbuchov (medzi nimi aj podzemných atómových testov); ich kontrole podliehalo aj dodržiavanie rôznych medzinárodných zmlúv o testoch atómových zbraní a jadrových výbuchoch na mierové účely. Po 11. septembri Chalezov udalosti dôkladne skúmal a dokázal, že dvojičky Svetového obchodného strediska ako aj budova č. 7 boli demolované troma podzemnými termonukleárnymi explóziami – čo miestu ich pádu dalo meno „ground zero“. Okrem toho dosvedčuje, že už počas svojho pôsobenia ako vojak v sovietskej Špeciálnej kontrolnej službe v osemdesiatych rokoch vedel o „núdzovom systéme na atómovú deštrukciu“, ktorý bol počas stavby integrovaný do dvojičiek.

Porovnání tvaru zplodin na WTC vlevo a vpravo u zkušebního jadrového podzemného výronu, vždy velikost 10 kt TNT

Tritium s poločasem rozpadu 12,32 roku se v přírodě vyskytuje vzácné. Je produkováno kosmickým zářením a v horních vrstvách atmosféry se slučuje s kyslíkem a na zemský povrch se dostává s dešťovou vodou, ovšem jen ve velmi malé koncentraci. Více tritia se vyrábí v reaktorech CANDU bombardováním lithia-6 [ 6Li(n, a) 3H] s neutrony. Vzniká také jako vedlejší produkt v těžkovodním reaktoru pohybem moderátoru, když neutrony dopadnou na přítomné deuterium.

Tritium může být shromážďováno a převáženo jako plyn a kovový vodík (např. titan) uzavřený v křemičité schránce (hydratovaný hliníkový silikát s jednotnou velikostí mezer v krystalické struktuře). Transportován je v ocelovém válci bez mikroskopických vad s limitem obsahu do 5,6 x 107 Gbq (1,5 Mci) tritiového plynu, je konstruován tak, aby odolal dodatečnému stupňování tlaku vyvíjenému rozkladem beta částic. [4]

Už jen samotný výskyt izotopu vodíku - tritia je důkazem o použití vodíkové mikronukleární nálože. Vzniká pouze výbuchem a také v reaktorech. Jako rozbuška se používá plutonium obklopené deuteriem. Zapalovačem bývá klasická konvenční výbušnina (ve WTC červená rtuť). Neutrony vzniknuvší při explozi přemění část deuteria na tritium, čímž se zažehne termonukleární reakce. Tato forma není závislá na kritickém množství a lze ji téměř do nekonečna zmenšovat. Mohou být velikosti třešně s typickou fúzí energetického vzorku. Na zbořeništi se našly poloroztavené skleněné obaly. Toto vše je známo od dr.Warda, který tyto informace poskytl vládě, ale také je zveřejnil s označením typu zbraně a domácím původu (USA). [5] Důkazem je též EMP (elektromagnetický pulz) s Comptonovým efektem na celý dolní Manhattan, což potvrdilo seismické pracoviště Lamont Doherty v Palisades 34 km severně od WTC v NY. Také Ted Teitmayer prokázal pomocí snímků satelitu Lidar teplotní záblesk a použití mikronukleárního zařízení. Důkazem jsou spálená auta v okolí WTC, ale i zničení celé rozvodné sítě v dolním Manhattanu, což byl problém, který přetrval až do 15. prosince. [6] [7

Treba to stále opakovať pre trolov akým je Buzz Aldrin

Tu nájdete viac info:

http://aragonit9.blogspot.sk/2016/11/pochmurna-nedela-6.html

 

Ahoj Jarin

Zdravým Maxwell

Chová sa to tu veľmi divne okno automaticky prepisuje príspevok už sa mi to stalo dvakrát a prišiel som tak o dva príspevky. Toto robili fakt babráci. Skrátka nech chcem reagovať pod hocikým hodí to tú moju reakciu do prvej mojej reakcie a automaticky ju premaže. Chápem to nejak tak ako obmedzenie osobnej slobody sa vyjadriť ak je to naschvál. Vidím že nikomu z vás to tak nefunguje.

Buzz ja tie mapky tu dávam pre prehlad nie je v tom nič fanatického. Fanatická je práve tá USA snaha ničiť a obsadzovať cudzie územia

Hranica medzi USA a Sýriou pri Deir Ezzor za ktorú sa Sýrska armáda len tak nedostane. Sýria je prakticky rozdelená na prorusku a proamerickú tak ako bola rozdelená Kórea.

Jarin v USA bude neustále problém v Sýrii už majú svoje hranice a sú tam už na večné časy a nikdy inak. Zhromažďujú svoje loďstvo v stredozemnom mori čo opäť predpovedá zvyšovanie napätia v oblasti nebodaj chcú napadnúť IRán, ktorý sa zbavil závislosti na dolári? A údajne pracuje na jadrovej zbrani dostatočný dôvod ho napadnúť?

Alebo sa bude opäť útočiť na Sýriu?

Situácia v Yarmouku. Sýrska armáda stláča kotol stále intenzívnejšie a obrana ISIL sa pravdepodobne rýchlo zrúti. Keďže nemôžem reagovať na každého zvlášť tak len takto

Buzz ja chápem že ti publikovanie mapiek vadí keď vidíš ako sa ti "demokracia" v Sýrii rozpadá pred očami. Ako ISIL zástupná USA armáda dostáva na frak. V tom nie je žiadny fanatizmus kámo ale holá realita

 


62
JM
John Maxwell *
2. května 2018

Zdravim Pio , důkazy ... 

To je jako s Okrajinou a sestřelem letadla taky žádný důkaz ... to je jako se Sýrii ... Libií ... atd atd ... nikde se nic nedokazovalo , naopak sám západ uznal, že nic nenašli nikde žádný důkazy ... a na to se pořád dokola rozjíždí válečný mašinérie ... mezinárodní právo je defakto samotnou OSN nedodržováno ....


30
Jarin G.
2. května 2018

Ahoj Pio.

Díky za všechny informace ze Sýrie, všechno už jsem  prostudoval!

Něco se daří více, něco méně. Dokud tam buhou hnUSAci s Izraelem, tak tam budou jen a jen další problémy. Podívej se na Afganistán!

K tématu: ty to víš, já to vím, 90% soudných lidí to ví, ale co s tím? Oni budou lhát tak, jak to zrovna potřebují! Lež je jejich přirozenou součástí života, těchto anglosaskosionistických národů!Za chvíli, klidně obviní klidně i Rusko s prezidentem Putinem! A ani jim to nebude blbé!Dokud se jejich moc nad zbytkem světa ještě výrazněji neoslabí, jiné to nebude. A to ani od jejich vazalů!

 

 


20
Buzz Aldrin
2. května 2018

Dobrý den, přátelé.

 

Musím uznat, že nová grafika je mimořádně odporná a nepřehledná.

 

Gratuluji vývojářům!


32
--
.lak *
2. května 2018
dYDLUJcheeky
40
TA
Technik AC24
2. května 2018
Dobrý večer, Buzzi, děkujeme za Váš názor. Mohl by jste být více konkrétní? Jaké problémy jste během užívání webu zažil? Neváhejte se na nás obrátit podpora@ac24.cz.
00
Jarin G.
2. května 2018

Ahoj Techniku!

Buzík je známý místní provokatér, troll! Tomu by se tady nic nelíbilo, i kdybyste se rozkrájeli!

Za mě poděkování za neustálé vylepšování!

Malý dotaz? Přestože mám zapnutou kontrolu pravopisu a u jiných webů mi to funguje, tady zatím nic? Je chyba u mě?


10
JM
John Maxwell *
3. května 2018

Zdravím techniky :))

Mám dotaz ...šlo by udělat aby po úpravě vlastního postu byl výsledek vidět hned a ne až po opětovném načtení stránky ?


10
Buzz Aldrin
3. května 2018
Zcela nepochybně - česky ses měl naučit už ve škole.
01
Jarin G.
3. května 2018

Jako, že když napíšu něco třeba bez některé hlásky a ono mi to ukáže, že to není OK, znamená, že ta kontrola pravopisu je zbytečná?

No ty máš dost! Co jsem ale od tebe čekal, že?


20
PA
Piovarči Aragonit
3. května 2018
Technik je nejaká možnosť ako by sa tu dala sprostredkovať aj stará diskusia pod článkami? Máte to niekde zálohované alebo ste to už definitívne všetko vymazali?
10
Buzz Aldrin
3. května 2018

Zdravím.

 

Problematicky se mi jeví samotný font použitý na těchto stránkách - je velmi nepříjemný na čtení. Uznávám ale, že to může být subjektivní.

 

Mnohem horší jsou však diskuze, a to především díky uživateli Pyjovarči, který každou diskuzi (už několik let v kuse) přelepí kilometrem retardovaných obrázků a fotek, kterak SSSR slavně vítězí v Sýrii (ponechme stranou, že podle jeho informací by už Putin kompletně dobyl celý Blízký východ nejméně dvacetkrát tam a zpátky), což je pro přehlednost debaty jako celku neúnosné.

 

Nechci nikomu brát možnost šířit jeho fanatickou propagandu; jako dobré řešení se nabízí skrývání obrázků do rozklikávacích spoilerů - kdo chce, klikne, obrázek mu "vyjede". Diskuze je pak mnohem kratší a přehlednější, zároveň nikdo o nic nepřijde.

 

Rovněž mi pak nejde na rozum, proč se jen zde musí člověk znovu a znovu přihlašovat.

 

 

Děkuji za zájem a přeji hezký den!

 

 


01
PA
Piovarči Aragonit
2. května 2018

K zrúteniu dvojičiek:

Ve výše uvedené vládní zprávě se píše, že dle výpočtů cedule na letadle a jiné předměty nevysvětlují tak vysokou přítomnost tritia. Nicméně zpráva hovoří o tom, že "existují důkazy", že v budově měly federální úřady a policie zbraně, které v sobě záměrně tritium ve větším množství obsahují, čímž vysvětlují tak velké množství tritia. Dle zprávy tam muselo být takových zbraní celkem 120. Ak je trítium faktom budú faktom aj ostatné exotické prvky ako báryum stroncium, cézium ktoré sa našli vo vysokých dávkach v prachu na zborenisku, tak sme hneď bližšie k riešeniu tohoto rébusu a Dimitrij Chalezov vo svojej práci Tretia pravda bude mať najskôr pravdu preto že ani báryum ani stroncium a cézium sa nemohli nachádzať v policajných zbraniach

Ešte raz sa pozrime na tú PEKELNÚ FONTÁNU na Menhetne

    Pověřená vědecká instituce USGS, zjišťovala následky kolapsu, shromážděním odebraných vzorků 15  cm tlustého prachu z 35 míst Dolního Manhattanu, kam dolétl v obrovském pyroklastickém proudění ve formě aerosolu. V něm našli mnoho chemických prvků, ale i dost toxických a vzácně se vyskytujících, jako baryum, stroncium, thorium, cesium, lanthanum, ytrium. Rovněž nějaké, pouze se vyskytující v radioaktivní formě po výbuchu. Nejvíce vypovídající byl odběr ve vzdálenosti 250 metrů na pozemku WTC 01-16. Zde bylo naměřeno 3,67 gramů barya /kg prachu, 3,08 g stroncia/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 0,4 až 0,8 gramu barya/kg prachu, stroncia zase méně. Povolená úroveň je 0,015 gramu barya/kg prachu. Životu nebezpečná hodnota je již nad 0,4 gramu barya/kg prachu! Stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině, která se na Manhattanu zvýšila po roce 2001 několikanásobně. Ještě 21 dní po útoku stále hořely požáry a tekla roztavená ocel, řekl 5. října 2001 na Národní konferenci statiků Leslie Robertson, jeden ze stavebních inženýrů WTC. Tiež zomrel na rakovinu.

Pre porovnanie jadrový povrchový výron s podzemnej jadrovej explózie

 Vzniklá mračna byla odborníky klasifikována jako pyroklastický proud, tedy sloučenina extrémně žhavých částic vznikajících při extrémní reakci. Tento jev byl dosud zaznamenán jen u dvou událostí: výbuchu sopky a výbuchu jaderné bomby.

Jednoznačný dôkaz toho že nešlo o zrútenie konštrukcie do seba v dôsledku gravitačnej deštrukcie. Vonkajšie opláštenie explodovalo do všetkých strán a vnútorná konštrukcia na jenom 3O m úseku zostala stáť.

 Nejenže se uvolnilo extrémně obrovské mračno pyroklastického proudu, navíc zůstala část budovy, přibližně o velikosti 200 krát 30 metrů, stát. Ne však na dlouho. Ocelová konstrukce s 80 cm silnými nosnými trámy se během chvíle rozplynula ve vzduchu a v proudění žhavých částic alebo sa zosunula do prázdna. http://(https://www.youtube.com/watch?v=maq6B-JYhZ4).Není absolutně nic, co by tento jev vysvětlilo, tedy kromě teorie o použití nukleární zbraně.


42
Buzz Aldrin
2. května 2018
Ty se vyblbneš, Pyjo. :-)
23
JN
Jaromír Novák
2. května 2018

USSA soudy jsou nedílnou součásti toho celého tragikomediálního ansámblu chazarského včetně neuvěřitelně prlohaných a manipulačních médii.Nyní se Metalljehova zaměřil společně s pentahramým jestřábím hnízdem na Írán ,chtělo to prostě změnu .Sýrie je už příliš provařená a potřetí stejný vtip s chemičárnou by přestal být ,,vtipem,,.

 

 

 


40
PE
Pátý Element
2. května 2018

00
Jarin G.
3. května 2018

Pro Pia. Opět dík za reakci.

Pio, prosím tě, už sse pokusil kontaktovat technika?

podpora@ac24.cz.

Mně na začátku taky pomohli!


20
PA
Piovarči Aragonit
2. května 2018

Akýmsi nedopatrenám mi zmyzol pôvodný príspevok asi som ho nevedome vymazal ale nie som si toho vôbec vedomí príspevok som upravil a on mi zmyzol

Tak že to tu na tomto serveri stále nefunguje tak ako má ak sa to nezmení budem to musieť vzdať

Skúsim ho zopakovať

USA obvinili Irán defakto z vraždy 3000 američanov

Aké na to majú dôkazy?

Predtým oviňovali kde koho aj Irak s podory Al Kaidy hoci to tak zjavne nebolo a napadli ho preto že údajne vlastnil ZHN, ktoré sa nikdy nenašli

Kam až chú USA v týchto účelových lžiach chránených zákonom zájsť.

Napokon obvinia zo zrútenia dvojučiek aj Rusko?

Dokedy bude ľudstvo trpieť toto nehanebné a zločineské správanie sa moci na Západe?

Tu vidíme že mrakodrapy s oceľovej konštrukcie boli zachvátené ničivejšími požiarmi ako bol ten čo horel v budove WTC7 a nespadli tak ako spadlla budova WTC7 napriek tomu že bola konštruovaná tak aby odolala aj jadrovému útoku na mesto

 TRITIUM V TROSKÁCH WTC

Dr. Ed Ward je autorem zprávy o přítomnosti izotopu vodíku - tritia v prostoru WTC v New Yorku po 11. září 2001. Sepsal ji na základě analýz vzorků vody odebraných v odpadním kanále pracovníky Národní laboratoře Ernesta Orlanda Lawrence v Berkeley. První vzorek z 13. září 2001 vykázal hodnotu 0,174 nCi/l (nano curie na litr) vody, ale další vzorek od budovy 6 měl již hodnotu podstatně vyšší - 3,53 nCi/l a to i přesto, že byl odebrán až 21. září, tedy s odstupem 10 dnů po ředění 16-ti miliony litrů vody, kdy tři dny hustě pršelo, a po omývání konstrukcí 120-ti milióny litrů vody a dalšími litry z mlhy nad spáleništěm, která vznikla ihned po kolapsu obou věží. Hodnota tritia od budovy 6 je 27krát vyšší, než jaká je přirozená úroveň (0,13 nCi/l). Přímo na zbořeništi obou věží byl naměřen údaj dokonce 20krát vyšší. Nebyl dodržen ani časový postup při odběrech. Oznámení o aktivitě tritia bylo uváděno třikrát a vždy se zcela odlišnými odchylkami (0,074; 0,74; 74), což svědčí buď o velmi nekvalitní práci nebo o úmyslu. [1]Tato veřejně přístupná zpráva byla údajně vypracovaná pro potřeby vlády USA. Průzkum sponzorovaly Národní ústavy zdraví (National Institutes of Health). Práce Národní laboratoře (dohlíželi prof. Steven Jones s dr. Wardem) byla postoupena Konferenci americké národní chemické společnosti (American Chemical Society National Meeting), která 7.4 - 11.4 2001 potvrdila, že v prostorách WTC byla po 11. září 2001 naměřena zvýšená hodnota tritia, druhého izotopu vodíku - 3,53 nCi/litr vody!

Podľa záverov NIST (2005) tento kus nebol vyššie ako na 53. poschodí v jednej z veži na základe konfigurácie stĺpcov. Ako by sa diery úplne roztavili cez tieto vonkajšie stĺpy, ak palivo lietadla oslabilo vnútorné jadro ocele minimálne o 30 poschodí vyššie?

V troskách všetkých budov bola po páde prítomná tekutá oceľ - tavenina dôkazom čoho je aj tento záber

Zmiňované tritium je plynný, bezbarvý a radioaktivní izotop vodíku, jehož jediný gram obsahuje 104 curie (jednotka radioaktivity). Jediné curie je aktivita zářiče, kdy dochází k 3,7x10 miliard rozpadů za sekundu. Zvýšená radioaktivita narušuje odesílání signálu bolesti v lidském těle do mozku. Dr. Ward uvádí ve WTC 48 000 curie. Paprsky alfa v délce 1 mikrometru ohrožují lidské tělo pouze slabým ozářením, porušením oděvu, ale vdechnutím způsobují rakovinu plicního laloku, šedý zákal, leukémii, neurosvalové dysfunkce, nestálost genů, poškození buněk s náchylností k většímu poškození od jiných chemikálií. Dr. Cahill dokázal svými výzkumy po 11. září, že nejjemnější částečky alfa paprsků mohou procházet filtry záchranářů, kteří je většinou ani neměli.

Kancelárske požiare v budovách WTC1,2 a 7 nemohli roztaviť oceľ ani kerozín palivo z lietadiel ktoré narazilo do dvojičiek nemohlo roztaviť oceľ preto že sa spálilo hneď po náraze do budov vo veľkej ohnivej guli mimo budovu. Navaše do VTC7 žiadne lietadlo nenarazilo a predsa sa našli aj v troskách tejto budovy roztavené traverzy a spečené bochníky roztaveného kovu a betónu ktoré sú dostatočne zdokumentované.

Tým fyziků z univerzity Brighama Younga (Brigham Young University, BYU), zjistil, že v nejnižších podlažích dosahovala teplota 1093°C po celých pět následujících dnů po zřícení budov. Na místě identifikoval přítomnost termátu a prokázal perforaci a síru na ocelových sloupech. Této skupině i profesoru Jonesovi byl nabídnut grant, jestliže zanechají výzkumů na WTC. Všichni odmítli a své poznatky zveřejnili. (Zaznamenal Jacob Hamblin.

Takto výškové budovy neexplodujú

 Dimitrij A. Chalezov je bývalý sovietsky štátny príslušník a bývalý dôstojník takzvanej „Vojenskej jednotky 46179“, známej aj ako „Špeciálna kontrolná služba“ 12. hlavného riaditeľstva sovietskeho ministerstva obrany. Špeciálna kontrolná služba,  známa aj ako atómová tajná služba (neskôr „nukleárna“ tajná služba) Sovietskeho zväzu, bola tajnou vojenskou jednotkou, ktorá mala na starosti odhaľovanie atómových, nepriateľmi Sovietskeho zväzu uskutočnených výbuchov (medzi nimi aj podzemných atómových testov); ich kontrole podliehalo aj dodržiavanie rôznych medzinárodných zmlúv o testoch atómových zbraní a jadrových výbuchoch na mierové účely. Po 11. septembri Chalezov udalosti dôkladne skúmal a dokázal, že dvojičky Svetového obchodného strediska ako aj budova č. 7 boli demolované troma podzemnými termonukleárnymi explóziami – čo miestu ich pádu dalo meno „ground zero“. Okrem toho dosvedčuje, že už počas svojho pôsobenia ako vojak v sovietskej Špeciálnej kontrolnej službe v osemdesiatych rokoch vedel o „núdzovom systéme na atómovú deštrukciu“, ktorý bol počas stavby integrovaný do dvojičiek.

Porovnání tvaru zplodin na WTC vlevo a vpravo u zkušebního jadrového podzemného výronu, vždy velikost 10 kt TNT

Tritium s poločasem rozpadu 12,32 roku se v přírodě vyskytuje vzácné. Je produkováno kosmickým zářením a v horních vrstvách atmosféry se slučuje s kyslíkem a na zemský povrch se dostává s dešťovou vodou, ovšem jen ve velmi malé koncentraci. Více tritia se vyrábí v reaktorech CANDU bombardováním lithia-6 [ 6Li(n, a) 3H] s neutrony. Vzniká také jako vedlejší produkt v těžkovodním reaktoru pohybem moderátoru, když neutrony dopadnou na přítomné deuterium.

Tritium může být shromážďováno a převáženo jako plyn a kovový vodík (např. titan) uzavřený v křemičité schránce (hydratovaný hliníkový silikát s jednotnou velikostí mezer v krystalické struktuře). Transportován je v ocelovém válci bez mikroskopických vad s limitem obsahu do 5,6 x 107 Gbq (1,5 Mci) tritiového plynu, je konstruován tak, aby odolal dodatečnému stupňování tlaku vyvíjenému rozkladem beta částic. [4]

Už jen samotný výskyt izotopu vodíku - tritia je důkazem o použití vodíkové mikronukleární nálože. Vzniká pouze výbuchem a také v reaktorech. Jako rozbuška se používá plutonium obklopené deuteriem. Zapalovačem bývá klasická konvenční výbušnina (ve WTC červená rtuť). Neutrony vzniknuvší při explozi přemění část deuteria na tritium, čímž se zažehne termonukleární reakce. Tato forma není závislá na kritickém množství a lze ji téměř do nekonečna zmenšovat. Mohou být velikosti třešně s typickou fúzí energetického vzorku. Na zbořeništi se našly poloroztavené skleněné obaly. Toto vše je známo od dr.Warda, který tyto informace poskytl vládě, ale také je zveřejnil s označením typu zbraně a domácím původu (USA). [5] Důkazem je též EMP (elektromagnetický pulz) s Comptonovým efektem na celý dolní Manhattan, což potvrdilo seismické pracoviště Lamont Doherty v Palisades 34 km severně od WTC v NY. Také Ted Teitmayer prokázal pomocí snímků satelitu Lidar teplotní záblesk a použití mikronukleárního zařízení. Důkazem jsou spálená auta v okolí WTC, ale i zničení celé rozvodné sítě v dolním Manhattanu, což byl problém, který přetrval až do 15. prosince. [6] [7

Treba to stále opakovať pre trolov akým je Buzz Aldrin

Tu nájdete viac info:

http://aragonit9.blogspot.sk/2016/11/pochmurna-nedela-6.html

 

Ahoj Jarin

Zdravým Maxwell

Chová sa to tu veľmi divne okno automaticky prepisuje príspevok už sa mi to stalo dvakrát a prišiel som tak o dva príspevky. Toto robili fakt babráci. Skrátka nech chcem reagovať pod hocikým hodí to tú moju reakciu do prvej mojej reakcie a automaticky ju premaže. Chápem to nejak tak ako obmedzenie osobnej slobody sa vyjadriť ak je to naschvál. Vidím že nikomu z vás to tak nefunguje.

Buzz ja tie mapky tu dávam pre prehlad nie je v tom nič fanatického. Fanatická je práve tá USA snaha ničiť a obsadzovať cudzie územia

Hranica medzi USA a Sýriou pri Deir Ezzor za ktorú sa Sýrska armáda len tak nedostane. Sýria je prakticky rozdelená na prorusku a proamerickú tak ako bola rozdelená Kórea.

Jarin v USA bude neustále problém v Sýrii už majú svoje hranice a sú tam už na večné časy a nikdy inak. Zhromažďujú svoje loďstvo v stredozemnom mori čo opäť predpovedá zvyšovanie napätia v oblasti nebodaj chcú napadnúť IRán, ktorý sa zbavil závislosti na dolári? A údajne pracuje na jadrovej zbrani dostatočný dôvod ho napadnúť?

Alebo sa bude opäť útočiť na Sýriu?

Situácia v Yarmouku. Sýrska armáda stláča kotol stále intenzívnejšie a obrana ISIL sa pravdepodobne rýchlo zrúti. Keďže nemôžem reagovať na každého zvlášť tak len takto

Buzz ja chápem že ti publikovanie mapiek vadí keď vidíš ako sa ti "demokracia" v Sýrii rozpadá pred očami. Ako ISIL zástupná USA armáda dostáva na frak. V tom nie je žiadny fanatizmus kámo ale holá realita

 

+ 6

Buzz Aldrin
2. května 2018
Ty se vyblbneš, Pyjo. :-)
- 3