Soros výbušně promluvil. Financoval Čaputovou, dělá mu radost vývoj na Ukrajině a je hrdý na své nepřátele
3. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa 30593 12
Americký finančník a filantrop maďarského původu George Soros v rozhovoru pro britský deník The Guardian mimo jiné uvedl, že je hrdý na to, jaké má nepřátele. Mluvil také o vývoji na Ukrajině a vyzdvihl prezidentskou kandidaturu americké senátorky Elizabeth Warrenové. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

Americkému miliardáři dělá radost a je hrdý na to, jaké má nepřátele. Spory podle něj nejsou však osobní, ale ideologické.

„Když se podívám na seznam lidí nebo hnutí či zemí, které na mě útočí, vyvolává to ve mně pocit, že asi něco dělám správně. Jsem hrdý na to, jaké mám nepřátele,“ uvedl budapešťský rodák a dodal, že si výpady svých oponentů nebere osobně. Podle něj neshody nejsou osobní, ale ideologické.

Americký miliardář maďarského původu už několik desetiletí investuje do své nadační sítě Open Society Foundations (OSF), která podporuje ochranu lidských práv či rozvoj občanské společnosti po celém světě.

Sorose nejčastěji kritizuje maďarský premiér Viktor Orbán, s protivládními demonstracemi amerického miliardáře spojovali expremiér Slovenska Robert Fico nebo ruský prezident Vladimir Putin. Z nekalých úmyslů ale Sorose obvinili i americký prezident Donald Trump nebo turecký lídr Recep Tayyip Erdogan.

Na otázku, který z projektů mu dělá největší radost, Soros zmínil Ukrajinu, kde jeho nadace podporovala několik iniciativ.

„Vezměte si zemi jako je Ukrajina: prošla několika revolucemi, přičemž každá z nich selhala, a teď tam měli svobodné a spravedlivé volby,“ uvedl miliardář a dodal, že zkušenost ho naučila, že k dosažení skutečného úspěchu jsou potřeba desetiletí.

Agentura DPA uvedla, že Soros do loňského roku vložil do svých nadací přes 30 miliard dolarů (asi 700 miliard Kč). V roce 1992 pobočka OSF zahájila svoji činnost i v Praze a prostředky nadace získala i současná slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Sorosovy filantropické aktivity však podle něj nevychází z altruismu.

„Mám velké ego, a skrze snahu učinit svět lepším místem toto ego uspokojuji,“ uvedl Soros.

The Guardian také uvádí, že se Soros v posledních letech stal jedním z hlavních podporovatelů kampaní a kandidátů Demokratické strany. A v rozhovoru se pozitivně vyjádřil o senátorce Warrenové.

„Má na tu práci dostatečné zkušenosti a energii. Rozumí nedostatkům přetrvávajícího systému a má hodně inovativních nápadů o tom, jak je napravit. Trumpa by si v debatách namazala na chleba,“ domnívá se Soros.

Open Society Foundations miliardáře George Sorose chtějí zesílit své aktivity ve východním Německu a v dalších západoevropských regionech. Jejich cílem má být boj s rostoucím „rasismem a antisemitismem“ v těchto oblastech.

Open Society Foundations amerického miliardáře George Sorose plánují být aktivnějšími v západoevropských regionech. Mimo jiné chtějí být také velmi aktivní v zemích bývalého Východního Německa. Chtějí tam „bojovat s rasismem a antisemitismem“.

Důvodem pro tento krok jsou nové úspěchy pravicových stran v těchto zemích. Nejvíce aktivní chtějí být tyto organizace v severní Anglii, kde většina lidí hlasovala za brexit. Ve Francii financují místní aktivistické skupiny, kde je aktivity Marine Le Penové připravily o část prostředků.

Zdroj: snews.comtheguardian.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
3. listopadu 2019

Je to chudák neuvedomuje si aké spôsobil ľuďom utrpenie.

Čaputová na slovensku to bola jeho posledná výhra vo východnej Európe.

„Mám velké ego, a skrze snahu učinit svět lepším místem toto ego uspokojuji,“ uvedl Soros.

A čo tých 15 000 zabitých vo vojne na Ukrajine, to je ten jeho lepší svet?

Je to vrah a posluhovač mamonu nič viac.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html

 


30
EP
Eduard Piovarči
4. listopadu 2019

Nuž ešte pred niekoľkými hodinami to bola len bláznivá konšpirácia že Soroš je za voľbou prezidenta SR, a teraz sa k tomuto činu sám Soroš hrdo prihlásil

Čo o tom píšu ľudia?

Lubomír Balvín

A preto Čaputovu volili iba pseudo-ženy a zoženštenci-babky LGBTI. Sereš-ma investuje do mimovládok typu Čaputová vo svete 30 miliard preto, aby mu potom vrátili cca aspoň 3 x tolko z vrecák voličov-hlupáčiek a hlupákov.

Petr Patrik

14:05 04.11.2019 | 1

Starý Žid Soros prostě tím, že prozradil, že svými penězi podporoval prezidentku Slovenska...Zároveń tímto svým vyzrazením prozradil Slovákům i to, že v dnešní době mají za hlavního představitele státu...ŽIDOVSKÚ kolaborantku ZUZANU ČAPUTOVOU.

Banana boo

Keby len posledné prezidentské voľby u nás ovplyvňovali Sörösove špinavé peniaze. Soros zasahoval už oveľa skôr. Bol už na návšteve u Kováča- prvého prezidenta. O čom sa asi tak bavili?A ovplyvňoval aj voľby vlády. Stretol sa za zatvorenými dverami primaciálneho palácu s vtedajším premiérom Dzurindom v dobe jeho vládnutia a ministrom financií Miklóšom. Miklóš vyšiel do politiky priamo z prostredia mimovládok, toť zaškolené Sorösove dieťa. Jedným slovom vlastizradcovia.

Lidožrout

Filantrop? Jaký je pak Sereš filantrop? Kdyby byl filantrop, tak bude zakládat odborné, vědecké spolky na výzkum a vzdělávání se zaměřením na fyziku, chemii… a ne sociopatické spolky a neziskovky k ovlivňování politiky. Prosím nenazývejte Sereše filantropem, ale šovinistou mezinárodního rozsahu.

 


10
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019

Losonci N. Béla

Tohle je opravdu hodně zlý člověk - óbrsebec, který nemá žádné skrupule - neví co to je morálka a svědomí.Neví co je spolucítit s jiným člověkem. Těší ho, že na Ukrajině teče krev.Má "rád" Evropu, proto financuje africké černochy, jejich převaděče a lodní taxikáře na Středozemním moři. Má rád Itálii, proto jí dopřeje mozgové trusty z afriky - tisíce "chirurgů", "atomových fyziků", to nevadí, že loupí,vraždí, on dopřeje Evropě pokrokovou muslimskou ideologii. Už by tě mohl s láskavým objetím vzít s sebou ďábel - ste pŕece bratři, ne?

Veľmi povzbudivé pre pána Soroša. skutočne môže byť na vás hrdí ako ste mu to pekne napísali za nás všetkých


00
EP
Eduard Piovarči
4. listopadu 2019

Filantrop se přiznal, že ovlivňoval prezidentské volby na Slovensku

George Soros se v rozhovoru pochlubil i tím, jaký vliv má na Zuzanu Čaputovou, kterou bohatě sponzoroval, zejména skrze její neziskovku Via Iuris na Slovensku. V rozhovoru George Soros přiznává výbušnou informaci, že mu Zuzana Čaputová po prezidentských volbách řekla, že jeho peníze pomohly změnit slovenskou společnost.

Citace: Sorosovi příznivci tvrdí, že to, co pravicoví vůdci považují za „politické zasahování“ do vnitřních záležitostí národních zemí, je pouze podporou svobodnějších a tolerantnější společností. Zuzana Čaputová, která byla v červnu zvolena prezidentkou Slovenska, mi na začátku tohoto roku řekla, že je zavádějící, že vlády v regionu obviňují Sorose z politického zasahování. Čaputová, bývalá aktivistka Občanské společnosti, obdržela v minulosti granty  Sorošovy nadace a odpovídá odlišným tónem. “Díky penězům od této organizace se na Slovensku odvedlo hodně dobré a hodnotné práce,” řekla mi v dubnu krátce po vítězství v hlasování.“ Většina grantů byla obecně na podporu demokracie, spíše než na pokus o diktování konkrétních otázek,” okomentoval Soros slovenskou prezidentku.

Zuzana Čaputová před komunální skládkou v Pezinku.

Prezidentské volby na Slovensku tak prokazatelně ovlivňovaly peníze ze zahraničí, a to nejen peníze z Izraele a ze zdrojů Aarona Shaviva, osobního přítele Benjamina Netanyahua v roli premiéra Izraele, o čemž jsme psali zde, ale právě i ze zdrojů Open Society Foundations George Sorose. A slovenská lživá mainstreamová fake news média to označovala za hoax a konspiraci. A teď vidíte z rozhovoru George Sorose, že ten tyto výbušné informace pouze podporuje a hlásí se k nim. Je naprosto zjevné, že volby na Slovensku byly ovlivněny cizími mocnostmi ze zahraničí, cizími penězi a fondy, a podobně jako v USA spustil Deep State hon na Donalda Trumpa za údajný vliv Ruska na volby, tak i za skutečné a prokazatelné vměšování do slovenských voleb by měly být zahájeny kroky k prošetření cizího vlivu na volební procesy na Slovensku. George Soros se však vyjádřil i k procesům na Ukrajině.

https://aeronet.cz/news/george-soros-priznal-pro-britsky-the-guardian-ze-ovlivnoval-slovenske-prezidentske-volby-ve-prospech-zuzany-caputove-potvrdil-rovnez-i-informace-aeronetu-o-tom-ze-svuj-majetek-v-roce-2017/

Tak že ovládajú nás zvonku. Takto ovládajú aj Pentu ktorá sa pokúsila zvrhnúť vládu vraždou novinára.

Keď im Fico vmietol do tváre že sú Sorošove deti to bola búrka nevôle a teraz je to čierne na bielom Soroš sám to priznal že platí politickú opozíciu proti SMERU

A preto volím SMER Sorošovi napriek!

 

 


00
EP
Eduard Piovarči
4. listopadu 2019

JE vám to už všetkým jasné?

George Soros ocenil zvolení židovského prezidenta na Ukrajině, prý to trvalo, ale konečně se zadařilo

Pro britský list uvedl, že boj za otevřenou společnost je běh na dlouhou trať, dlouho to prý na Ukrajině selhávalo, ale teď prý konečně se to povedlo a lid si svobodně zvolil prezidenta z ulice a ze svého středu. To je prý ten úspěch. George Soros samozřejmě mluví o Volodymyru Zelenském, prvním židovském premiérovi na Ukrajině, který byl zvolen do funkce úplně stejně jako Zuzana Čaputová na Slovensku. Za jeho kampaní stály rovněž izraelské peníze Igora Kolomojského, izraelského občana, přítele Benjamina Netanyahua a velkého oligarchy, který zbohatl na Ukrajině na vytunelování banky PrivatBank [4]. Takže, George Soros se prý snaží o prosazování otevřené občanské společnosti, ale procesy na Ukrajině označí za úspěšné až ve chvíli, kdy se do funkce prezidenta dostal nýmand, komediant, televizní herec, ale hlavně Žid Volodymyr Zelenský. A to je přesně to, o čem jsou celé tyto procesy. Rozvrat na Ukrajině proběhl proč? Aby Rusko ztratilo vliv? Nebo aby USA získaly na Ukrajině vliv? Ne!

Volodymyr Zelenský po své inauguraci se členy Chabad Lubavitch.

Převrat proběhl proto, aby vládu nad Ukrajinou a nejvyšší řízení převzali Židé a potažmo Izrael. Jakmile toho bylo dosaženo zvolením Zelenského do pozice prezidenta, okamžitě byly zahájeny procesy na normalizaci situace na Ukrajině. Přesně podle židovského přísloví, že… jenom blázen hází kameny do oken domu, který mu již konečně patří. Najednou je snaha všechno na Ukrajině urovnat, už není cílem válka, ale normalizace. Izrael získal kontrolu nad Ukrajinou a Rusko, EU a USA posloužily jako nástroje k rozpoutáni krize na Ukrajině, jejímž cílem bylo dosadit k moci a procesům řízení nad Ukrajinou židovské kádry a Izrael. A co je ukázkové, to je reakce George Sorose, který se tím v rozhovoru netají, že se “povedlo”.

Válka mezi židy a Židy se pozná pouze relativně ve vztahu k Izraeli, Jeruzalému a modelu světové vlády

Na Ukrajině tak nebude vládnout EU, jak si někdo myslel, ani USA, jak to vypadalo, ale vládnout budou Židé a Izrael. Ukrajina přišla o svoji svrchovanost, o svého národního prezidenta Viktora Janukovyče, o své území na dvou místech, o Krym a východ Ukrajiny, a to za cenu toho, aby vznikla obrovská krize, která dožene zoufalé Ukrajince v beznaději k tomu, že budou volit komedianta a šaška, ovšem čistého židovského původu. Stejně, jako to dohnalo Čechy v roce 1989 k tomu, že volili uměleckého diletanta a alkoholika z buržoazní prvorepublikové rodiny za prezidenta.

Volodymyr Zelenský převzal Tóru.

Sionisté, Chasidé, Izrael, Chazaři, Židé a židé. Pokud jste v pátek poslouchali můj pořad na SVCS, tak už víte, jaké jsou souvislosti. Válka mezi židy a Židy probíhá kvůli ideovým a ideologickým rozporům v ohledu na osud a předurčení Izraele, Jeruzaléma a národa Židů. To je ta situace a moment, kdy se sionisté a Chasidé, nebo chcete-li Chazaři a Chasidé, tak brutálně rozcházejí. Ale pokud jde o prostředky ovládání národů a získávání kontroly nad gójskými národy, pracují společně a nerozlišně na projektu světové vlády židů. Proto pro laického pozorovatele je naprosto zmatečné a zavádějící se dívat na Ukrajinu a posuzovat a rozlišovat, kdo je Chasid, a kdo je Chazar. Je to naprosto bezpředmětné, protože Chasidé i Chazaři jsou ve snaze o ovládnutí Ukrajiny v konjunkci a v naprostém souladu.

Světová vláda skrze globalizaci a neomarxismus, nebo světová vláda skrze Jeruzalém a nový Babylon, vyberte si…

Ten rozdíl přichází až v okamžiku, kdy se blíží šachová koncovka a tzv. End Game procesů Nového světového řádu, kdy se židé a Židé řídí dvěma koncepty, které si vzájemně odporují. Sionisté usilují o zničení Izraele a vytvoření Holokaustu 2.0 v procesech řízení, kdy národ židů převezme kontrolu, vládu a vlastnictví nad celou planetou v novém soukromém společenském a vlastnickém zřízení na bázi korporativismu, který ideologicky bude prosazen jako neofeudální společnost s doktrínou neomarxismu. Celý svět budou vlastnit globální korporace, které ale budou jenom maskou, protože za těmi korporacemi budou výhradně židovské nadnárodní globalizované banky. Proto je globalizace sionistickým procesem řízení. Státy přestanou existovat a přetvoří se na zóny volného obchodu, které budou kontrolovány bezhotovostně. Volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu se stane novou Ústavou v rámci sionistického Nového světového řádu.

Zelenský dostal od delegace Chasidů výtisk Tóry.

Naproti tomu stojí koncept Židů. Jeruzalém se podle nich stane novým Babylonem a hlavním městem světa. Moc nového Babylonu se rozroste do celého světa, Jeruzalém bude kontrolovat všechny země světa, všechny prezidenty světa, všechny premiéry zemí světa, všechny parlamenty světa, které budou přijímat rezoluce a zákony na ochranu Izraele a proti antisemitismu, všichni státnicí se budou radit s izraelským premiérem a budou jezdit do Jeruzaléma, mocnosti a prezidenti velkých zemí si nedovolí učinit ani jediný krok proti Izraeli, proti izraelským zájmům, proti izraelským vojákům, proti izraelským anexím, proti izraelským tajným službám a jejich operativcům. Všechny státy světa budou chránit Izrael a budou plně podléhat jeho přáním, žádostem a příkazům. To je teze světové vlády na způsob Chasidů.


00
EP
Eduard Piovarči
4. listopadu 2019
Soros je něco jako „globální Kočner“. „Monstrum, které se nezastaví před ničím,“ Blaha poslanec NR SR za SMER SD
00
AZ
Antonín Zelenka
6. listopadu 2019

United manifesto by Advocates of Calendar Reform ( A naptárreform képviselőinek közös manifesztuma )

 

 

Vzhľadom k nepravidelnosti skorumpovaného Juliánsko-gregoriánskeho kalendára a honbe za presnosťou astronomického času, by história nemusela byť ničím iným než súborom podivných hier a zvratov, zatiaľ čo globálna civilizácia ako taká predstavuje "triumf umelého času" nad svetom prírody. Jedine druh, ktorého vnímanie času bolo polapené nástrojmi umelého merania sa mohol stať natoľko "vytržením" (a tak vytrhnutý z reality), že vytvoril monštruózne súkolie známe ako "rýchly svet," civilizáciu, kde peniaze a technologický pokrok prevážili nad ľudskou citlivosťou a prirodzeným poriadkom.

 

United manifesto by Advocates of Science Reform ( A tudományos reform képviselőinek közös manifesztuma )

 

 

Nielen astrofyzici našli okraj vesmíru. Čudujú sa zisteniam.

 

Ľudia, ktorí veria, že Zem je guľatá, často tvrdia, že je to „gravitácia“, ktorá zázračne a nevysvetliteľne udržuje celú nižšiu vrstvu atmosféry v dokonalej synchronizácii so zemou až do akejsi neurčitej výšky, v ktorej sa táto stále rýchlejšie rotujúca atmosféra zmení na nerotujúcu, nepríťažlivú, „ne-atmosféru“ nekonečného vákua vesmíru.

 

Ak by sa s narastajúcou nadmorskou výškou postupne zvyšovala rýchlosť rotácie atmosféry, znamenalo by to, že v istej zlomovej nadmorskej výške, kde sa najrýchlejšia vrstva priťahovanej rotujúcej atmosféry stretáva s nepriťahovanou nerotujúcou ne-atmosférou nekonečného vesmírneho vákua, by sa zvyšujúca rýchlosť musela náhle zastaviť! Skorumpovaná veda sa nikdy nezmienila, v akej nadmorskej výške sa táto nereálna scéna údajne odohráva, vieme ju však krásne filozoficky vyvrátiť a to jednoducho tým, že vákuum nemôže existovať v prepojení s ne-vákuom, a zároveň si zachovať všetky svoje vlastnosti, nehovoriac o katastrofálnom účinku, ktorý by mal tento prechod na „vesmírnu raketu“.

 

Nie je možné, aby rakety alebo iné typy motorov s prúdovým pohonom fungovali v údajnej ne-atmosfére vesmírneho vákua, pretože bez vzduchu/atmosféry nemá čo stroje poháňať. Namiesto toho by sa rakety a raketoplány začali nekontrolovateľne otáčať okolo svojej vlastnej osi v rôznych smeroch ako gyroskop. Tak by nebolo možné letieť na Mesiac alebo akýmkoľvek iným smerom, predovšetkým ak by „gravitácia“ bola skutočná a neustále by vás priťahovala smerom k najbližšiemu najhustejšiemu telesu.

 

Korupcia narúša prístup k verejným službám a vedie k nezákonnému obohacovaniu osôb, čo vyvoláva napätie v spoločenskej štruktúre. Korupcia vedie ku všeobecnej strate dôvery vo verejné inštitúcie. Vedie k narastaniu pocitu bezvládia a ľahostajnosti, ktoré ohrozujú základy demokracie. Korupcia podkopáva presadzovanie práva a vytvára priestor pre rozvoj organizovaného zločinu.

 

Korupcia vedie k mrhaniu prostriedkov určených na verejné služby alebo práce (napr. prostredníctvom projektov pre infraštruktúru, ktoré ponúkajú veľa možností pre korupciu). Zneisťuje investorov a spôsobuje, že predovšetkým dlhodobé investície sú presmerované niekam inde. Narúša súťaženie, bráni transparentnosti, a tak vedie k neefektívnemu prerozdeľovaniu zdrojov (napr. obchodníci sa neorientujú na rozvoj ponuky najlepšie a najprimeranejšie ohodnotených produktov, ale radšej na rozvoj a udržanie použiteľných politických kontaktov). Likviduje zdravú ekonomiku, pretože nevyhráva subjekt, ktorý je ekonomicky najzdatnejší, ale subjekt, ktorý síce neponúka najkvalitnejšie služby a produkty, ale na svoje aktivity zneužíva korupciu. Dochádza tak k deformácii trhového mechanizmu. Predražuje služby, ktoré verejná správa poskytuje občanom. Dôsledkom toho občania platia vyššie dane, resp. za ich dane im štát a verejné inštitúcie poskytujú služby v menšom rozsahu, či nižšej kvalite.

 

V4-ková spoločnosť, ktorá podpláca zahraničného verejného činiteľa, sa dopúšťa skutku, ktorý je trestný aj podľa V4-kového práva. Niektoré vlády a medzinárodné organizácie ako aj V4-ková banka zverejňujú zoznam spoločností, ktoré sa podieľali na korupcii. Tieto spoločnosti môžu byť vylúčené z verejných služieb a medzinárodných projektov. Ak sa stane všeobecne známe, že spoločnosť sa podieľala na korupčnom správaní, dobré meno spoločnosti môže korupcia vážne poškodiť v očiach obchodných partnerov a verejnosti. Mnohoročné úsilie a vybudovanie dobrého mena môže zničiť jediný korupčný škandál. Spoločnosť, ktorá podpláca iných, podnecuje korupciu vo svojom vlastnom okruhu. Osoby, ktoré podplácajú verejných činiteľov v mene spoločnosti, môžu byť samé v pokušení zneužiť informácie, peniaze, vplyv pre svoje potreby a nechať sa podplatiť.


00
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019
A predsa raketový pohon funguje aj mimo atmosféru
00
AZ
Antonín Zelenka
6. listopadu 2019

73 míľ nad morom

 

Залповый пуск баллистических ракет «Булава» из акватории Белого моря по полигону Кура?

 

Спасение для пятого поколения: разработчик о катапультном кресле Су 57?

 

Jedná sa o kompiláciu 7 rôznych rakiet, ktoré zasiahli „vody, ktoré sú“ nad nebeskou klenbou?


00
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019
Teraz nerozumiem o čom hovoríte nebeská klenba to sú vesmírne diaľavy merané na pareseky a sveteľné roky. Magnetické pole zeme nás chráni pred slnečnou radiáciou ktorá je lapená vo Wan Alenových pásoch
00
AZ
Antonín Zelenka
6. listopadu 2019

Medzi „Nebom“ a „Zemou“ je silové pole, prestupná skutočnosť medzi rôznymi stavmi energie. Podľa okamžitého zámeru, v zaostrení rozhrania, sústredenie mení svoju skutočnosť, skladu základných elementov hmoty a energie, materiality a mentality… Najlepšie to pochopíte, keď si uvedomíte rozhranie medzi snovým telom (snová realita) a bdelým telom (bežná realita).

 

Keď sa oboznámite s nasledovným dokumentom, nalistujte si prosím stranu 31, nájdete tam video-odkaz. Existujú rôzne materiály, niektoré majú kryštalickú, iné amorfnú štruktúru. Avšak štruktúra je len jeden z viacerých základných konštrukčných elementov skutočnosti konštrukčného zhluku.

 

Napríklad v SR si mafia v štátnom aparáte rozohrala smrteľne nebezpečnú hru s konštrukčnou realitou, čo nie je adresované tam, kde je to nezrozumiteľné, je to adresované tam, kde je to zrejmé.

 

časť 00004 _ Lekcie z Energetiky - Jitro kouzelníků, aneb, jak se to stejně dozvíte.


00
จน
จิราภรณ์ นอนน้อย
9. listopadu 2019
I agree with this article, it is very helpful to me. slot
00
EP
Eduard Piovarči
3. listopadu 2019

Je to chudák neuvedomuje si aké spôsobil ľuďom utrpenie.

Čaputová na slovensku to bola jeho posledná výhra vo východnej Európe.

„Mám velké ego, a skrze snahu učinit svět lepším místem toto ego uspokojuji,“ uvedl Soros.

A čo tých 15 000 zabitých vo vojne na Ukrajine, to je ten jeho lepší svet?

Je to vrah a posluhovač mamonu nič viac.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html

 

+ 3