Šokující video: V USA policista omylem zastřelil 17letou dívku, která měla kopii pistole
16. července 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 18061 2
Policie města Fullerton, které se nachází v Kalifornii na západním pobřeží Spojených států, zveřejnila záběry z kamery z uniformy policisty, který byl zapojen do smrtelného incidentu s použitím služební zbraně. (Foto: Youtube)
 
 
loading...

K incidentu došlo 5. července na dálnici nedaleko Anaheimu.

Podle předběžných údajů to všechno začalo tím, že řidička vozu jela na dálnici vysokou rychlostí a pak se srazila s policejním vozem, následně obě vozidla zastavila.

Policista, který vezl služebního psa k veterináři, vystoupil z auta a všiml si, že dívka, která řídila auto, byla ozbrojena.

Strážce pořádku zahájil vyjednání s podezřelou a poté na ní několikrát vystřelil - kulky zasáhly nohu a hrudník. Dívka podlehla zraněním v nemocnici, kam ji záchranný tým dokázal dovézt.

Brzy byla zjištěna identita zemřelé - 17letá Hannah Williamsová.

Při inspekci místa incidentu byla nalezena pistole, která se stala důvodem, proč policista zahájil palbu. Ukázalo se, že to nebyla pravá zbraň, ale pouze kopie, který kopíruje pravou pistoli Beretta 92FS, ale konstrukčně není schopná palby.

Přibližně hodinu a půl po událostech na dálnici, které skončily smrtí dívky, se otec Hanny obrátil na policii a oznámil, že jeho dcera, která ještě neměla řidičský průkaz, si vzala auto, které si pronajal někdo z rodiny, a odjela v neznámém směru. Podle něj se obával o její zdraví a bál se, že by si mohla ublížit.

Členové komise vyšetřující okolnosti incidentu ještě neoznámili důvody, které by zesnulou donutily vzít si pronajaté auto, stát se účastnící konfliktní situace s policistou a ukázat mu předmět podobný zbrani.

Je známo, že zemřelá měla nějaké duševní problémy a brala antidepresiva. Hannah Williamsová podle svých rodinných příslušníků nedávno dosáhla určitého úspěchu a dokonce se jí podařilo získat práci a také se stát kapitánkou školního fotbalového týmu.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


MK
Milan Klusák
17. července 2019
Aha, máme záminku na suspendováni policistu, dívka je psycho, a nemůže za to, že vedle ni ležela zbraň.
00
EP
Eduard Piovarči
17. července 2019

toto sa môže staťlen v besnej Amerike že policajti strielajú hneď ako vidia "zbraň"

https://aragonit11.blogspot.com/2019/05/nedela-18.html


10