Sněmovna reprezentantů USA nařídila rozvědce neobvyklý úkol, aby zjistila Putinovy příjmy
13. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 163353 10
Sněmovna reprezentantů Kongresu Spojených států jednomyslně schválila návrh zákona, který zavazuje národní zpravodajskou službu ke shromažďování údajů o příjmech ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho doprovodu. Dolní komora Kongresu to oznámila na Twitteru. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 
 

Návrh zákona pod názvem Vladimir Putin Transparency Act, který navrhla mluvčí Republikánské strany Alice Stefanic a demokrat Valdez Deming, byl označen za možnost reagovat na zásahy Moskvy do amerických voleb. Zavazuje rozvědku odpovědět na položené otázky do 180 dnů.

Komora také hlasovala o návrhu zákona, který by zakázal administrativě USA uznávat Krym za ruské území (v zájmu národní bezpečnosti může tento zákaz obejít pouze prezident Spojených států). Dokument byl přijat absolutní většinou hlasů, jenom jeden kongresman hlasoval proti.

V USA současně probíhá několik vyšetřování. „Ruské vyšetřování“ předpokládaného ruského vměšování do prezidentských voleb 2016 vede od roku 2017 zvláštní prokurátor Robert Mueller a členové Kongresu. V rámci tohoto případu byla vznesena obžaloba a vyneseny rozsudky vůči několika osobám z bývalého Trumpova okolí, avšak netýkají se „spiknutí s Ruskem“.

Zvláštní prokurátor Robert Mueller vyšetřuje údajné styky Trumpa s Ruskem, které popírají jak v Kremlu, tak v Bílém domě. Vyšetřuje rovněž domněnky o ruském zásahu do amerických voleb, které v Rusku označují za nepodložené.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

To USA treba rozvrátiť a pozrieť sa USA smotánke na jej nezákonne kšefty a korumpovanie vládnych činiteľov po celom svete.

Krym je v rukách Ruska a s tým už USA nič nesdpravia. Napokon sa celý svet spojí proti americkej nadutosti a nafúkanosti.

 

Ešte k Venezuele ktorú krvilačná šelma nesmie dostať do spárov

Operačně strategický velitel CEOFANB na inspekci a jeho popis posilněných bezpečnostních opatření okolo Guri Nasazeny jsou trvale i vrtulníky a nějaké lodě proti případným sabotážním skupinám v okolí.

Rusko vyzyva USA, aby spolocne hladali riesenia v krize vo Venezuele namiesto ukladania "nezmyselnych sankcii" https://tass.ru/politika/6211219 Zda sa, ze Rusom sa do konfliktu s USA vobec nechce. Toto Americanov len povzbudi

To je stará Ruska taktika diplomaticky povedali že sankcie sú nezmyselné, ale svojich ľudí už vo Venezuele majú, vozia tam pomoc a nakupujú ropu.

Americká GORILA Guaido: Všechny možnosti jsou na stole

Šéf venezuelského parlamentu Juan Guaido připravuje průlomový zvrat v energetickém průmyslu znárodněném za presidenta Hugo Chaveze

HŇUP John Bolton:

Spojené státy činí venezuelské bezpečnostní síly zodpovědné za bezpečnost prezidenta Guaida a Národního shromáždění. Jakékoli násilí proti nim nebo jejich rodinám se setká s výraznou reakcí. Svět se dívá.

No veď práve svet sa pozerá ako USA organizuje teroristické akcie proti elektrickej sieti vo Venezuele

A do toho rozumná reč Číny:

/Heiko Maas nejdřív Krymský most teď Venezuela Čína je připravena pomoci Venezuele při obnově jejího systému zásobování energií, řekl ve středu oficiální mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lu Kang. https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... -systemu-/

A v rámci Ruskej diplomatickej taktiky hovorí Maduro o snahe spolupracovať s USA:

Maduro: Venezuela je ochotna vést dialog s USA o otevření úřadů pro vzájemné zájmy

„Potvrzuji ještě jednou svůj zájem a své přání pokračovat v dialogu v New Yorku v rámci činnosti našich zástupců v OSN, chci, aby americký úřad pro konzulární, obchodní a energetické zájmy fungoval v Caracasu a venezuelský úřad ve Washingtonu… Chci, abychom měli s USA vztahy vzájemné úcty a spolupráce v rámci mezinárodních práv,“ řekl venezuelský prezident.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... mne-zajmy/

Do toho v noci explodoval v Maracaibo  transformátor v rozvodně

Zadržený novinář Luis Carlos byl propuštěn: má zákaz vycestovat ze země, každých 8 dní se musí hlásit na soudu, a zákaz veřejně publikovat. Obvinění „podněcování ke spáchání trestného činu“.

Místní rozhlasová stanice hlásí, že za posledních 24 hodin bylo v Maracaibo vyrabováno 550 obchodů

V Maracaibo ukradli včera leoparda ze Zoo, nechali na místě jen jeho hlavu

Tam by mala vláda okamžite zaviesť stanné právo

Maduro: S podporou Číny, Ruska a OSN jsem ustanovil Mezinárodní komisi, aby prozkoumala, co se přesně stalo, a stanovila odpovědnost. Svět musí znát celou pravdu o útoku, a špičkových technologiích, které byly použity proti našemu Národnímu elektrickému systému.

Rozhodl jsem se jmenovat prezidentskou komisi pro vyšetřování kybernetického útoku na Národní elektrický systém. A požádal jsem o mezinárodní podporu OSN, Čínu, Rusko, Írán a Kubu. Bude jí předsedat viceprezidentka Delcy Rodríguezová. Navzdory zvráceným záměrům uvrhnout Venezuelu do stavu chaosu zůstává 99% občanů v této zemi klidných, až na několik výjimek a zločinců placených některými politickými stranami za účelem násilí. Venezuela chce mír a suverenitu!

Ricardo Hausmann: Venezuela potřebuje otevřít ropný průmysl nováčkům, bez státní ropné firmy PDVSA v některých oblastech.

A čo tak pustiť tam nejakú ruskú spoločnosť Amerických obchodníkov s petrolejom je už po svete dosť.

https://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=11&t=95&sid=f11dafe1e4567d8af0cb11997ad30caf&start=600

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/caka-nas-velky-prielom.html


20
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019
Guaidó se chystá prodat venezuelský ropný průmysl, informují média

Opoziční lídr Juan Guaidó, který se vyhlásil za dočasného prezidenta Venezuely, nabídl prodej venezuelské ropy zahraničním soukromým společnostem. USA se už vyjádřily, že jsou k nákupu připraveny. Guaidó navrhl novelu zákona, podle kterého bude umožněno prodávat venezuelské ropné zásoby soukromým společnostem, informuje agentura Reuters. Tento krok sníží účast státní ropné společnosti PDVSA. V souladu s návrhem nového zákona si soukromé společnosti mohou vybírat venezuelská ropná naleziště pro každodenní použití, což se značně liší od zákonů, které byly schváleny za doby bývalého prezidenta Huga Cháveze, které dovolovaly zahraničním společnostem vlastnit jen minimální podíl bez poskytnutí operační kontroly.

https://cz.sputniknews.com/byznys/20190 ... uji-media/

Toho kokota by už mali zavrieť lebo on podpíše nejaký kontrakt na základe ktorého USA armáda príde ochraňovať svoj majetok do Venezuely skrátka dôjde k okupácii

Takto by sme sa mali zmocniť aj Amerického majetku v USA určiť si tam prezidenta ten s nami podpíše kontrakt a sme majitelia bez súhlasu skutočného majitela. Toto je čo za kurváreň

USA je treba zničiť je to SATANSKÝ a TERORISTICKÝ a FAŠISTICKÝ štát.

CELÝ SVET SA MUSÍ SPOJIŤ PROTI NEĽUĎOM Z UASA!

Ľudia nevolte tú zapredanú proamerickú čúzu Čaputovú preto že to bude naša smrť.


30
AZ
Antonín Zelenka
13. března 2019

Globální konceptuální moc například nikdy neplánovala nechat rozvinout kapitalizmus a společnost exponenciálně zvyšované spotřeby do současné podoby - kapitalizmus jako takový měl skončit někde na počátku 20. století, nástrojem byl Marx a světová revoluce. Jejich uvažování má logiku, uvědomovali si, takovou úroveň spotřeby a nadprodukce nemůže planeta vydržet dlouho. Teď, zhruba po 90-100 letech, se blíží k cíli ukončení kapitalizmu jinými prostředy (adekvátních současné době), ale mají 90-100 let skluz oproti plánu.

 

Mají plné funkce řízení konstrukční chybu?

Mají plné funkce řízení konstrukční chybu.pdf

https://drive.google.com/open?id=1Z7w-Qi11KPmZ_364sUg0zEw3AIY5cakA

 

Novinky zo Svetov, časť 2.pdf

https://drive.google.com/open?id=1QkD_bDxokjcA_Sgu5yJCsST6S4A2RXtl

 


20
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

Mamlas Guido potrebuje kancelária a armádu,

ale namá ani jedno ani druhé

 

Venezuelský opoziční vůdce a samozvaný prozatímní prezident Juan Guaido v úterý uvedl, že v prezidentském paláci si najde svoji kancelář, jakmile bude podpořen armádou

„Budeme potřebovat kancelář velmi brzy, abychom mohli pracovat. Až se mi dostane podpory ozbrojených sil, půjdu do Miraflores a najdu si svou kancelář, “řekl Guaido příznivcům v regionu Santa Monica o svém záměru obsadit prezidentský palác.

https://www.yenisafak.com/en/world/guai ... rt-3476515

 


20
Wiloni .
13. března 2019

A ani mít nebude.

A bude ještě moc rád, když ho nechá Madur hodit do vězení, protože jeho páníčkovi už je živej naprosto k ničemu.

Mrtvej mu poslouží lépe.

Kdo si ještě dneska vzpomene na Němcova (stejný případ, stejný exekutor)

Tak schválně, kdo se k němu "dostane" dříve.

A hodiny tikají.

Tik, tak ....


40
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

Nuž bodaj by si mal pravdu

Beží podobný scenár ako v Čile

Opakovaní matka moudrosti

Článek v The New York Times ze srpna 1973 popisuje „náhodné“ blackouty v Chile během „politické krize“, přecházející násilnému svržení socialistického prezidenta Salvadora Allendeho. Archivní noviny si také všímají nářku chilského levicového tisku nad tím, že Američané v zemi organizují protivládní protesty, které ničí ekonomiku země… Jak podle šablony.

https://www.nytimes.com/1973/08/14/arch ... lende.html Odsud https://www.eurasia24.cz/aktualne/item/ ... pravy-ea24

Ale čo je horšie že USA zovreli gule vo zveráku aj Indii:

NEW DELHI, 13. března (Reuters) - Indická společnost Reliance Industries Ltd, provozovatel největšího rafinérského komplexu na světě, ve středu oznámila, že zastavila dodávku ředidel venezuelské národní ropné společnosti PDVSA. Washington se připravuje na zavedení „velmi významných“ sankcí proti finančním institucím ve Venezuele v příštích dnech, řekl americký zvláštní vyslanec Elliott Abrams v úterý. PDVSA dovážela asi 100 000 bpd nafty, převážně ze Spojených států, na ředění až 400 000 bpd extra těžkého oleje a jeho exportovatelnost. https://www.cnbc.com/2019/03/13/reuters ... uying.htmlhttps://www.reuters.com/article/us-indi ... SKBN1QU24

USA sa rozhodli stoj čo stoj ohrabať Venezuelu o Ropu a zlato

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post.html


20
JJ
Jiri Jiri
13. března 2019

Ty uSSrealci musí mít nesmrtelné hlavy...

kde nic není ani smrt nebere...


10
EP
Eduard Piovarči
14. března 2019
Nemecko stiahne časť svojho diplomatického personálu z Venezuely

Nemecké ministerstvo zahraničných vecí v stredu 13.03.2019 oznámilo, že sa rozhodlo stiahnuť časť svojho diplomatického personálu z veľvyslanectva v Caracase. Zdôvodnilo to náročnými životnými podmienkami vo Venezuele za súčasnej vlády prezidenta Nicolása Madura, píše agentúra DPA. Hovorca rezortu diplomacie uviedol, že ministerstvo vo svojom rozhodnutí vzalo na zreteľ aj bezpečnostné hrozby, ktorým sú vystavení zamestnanci nemeckého veľvyslanectva vo Venezuele. Koľkí z nich sa teraz z Caracasu vrátia do Nemecka, však nespresnil...

Zdroj https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/50 ... venezuely/ z 13.03.2019

VENEZUELA: Guaidó se chystá prodat venezuelský ropný průmysl Američanům Opoziční lídr Juan Guaidó, který se vyhlásil za dočasného prezidenta Venezuely, nabídl prodej venezuelské ropy zahraničním soukromým společnostem. USA se už vyjádřily, že jsou k nákupu připraveny.

UŽ sa tie dietky satanove trasú na tu ropu

Guaidó chce prodat národní ropné bohatství Američanům USA už vyjádřily připravenost investovat do venezuelského ropného průmyslu. Poradce pro národní bezpečnost USA John Bolton prohlásil, že to může značně ekonomicky ovlivnit Spojené státy, pokud vláda přinutí americké společnosti investovat do venezuelského průmyslu a rozvíjet ho. Návrh zákona je ale jen prázdná provokace Guaidóa, neboť ropná ložiska kontrolují stále ozbrojené síly věrné prezidentu Nicolási Madurovi. Ropný průmysl, který přináší skoro 90 % obchodních zisků Venezuely, byl znárodněn bývalým prezidentem Chávezem v roce 2001. To přinutilo zahraniční společnosti buď založit společné podniky kontrolované PDVSA, nebo zcela opustit Venezuelu, jako to udělaly americké společnosti ConocoPhillips a Exxon Mobil Corp.

Obrázek Venezuela má největší zásoby ropy na světě Přestože Venezuela nepatří ze světového hlediska k velkým zemím, byla obšťastněna největšími prověřenými zásobami ropy na světě. Přehled těchto zásob (stav na začátku roku 2017) uvádí níže uvedená tabulka sestavená na základě podkladů americké vládní Správy energetických informací.


00
AH
Acacia hary
14. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
MS
maitri shah
14. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


10
Wiloni .
13. března 2019

A ani mít nebude.

A bude ještě moc rád, když ho nechá Madur hodit do vězení, protože jeho páníčkovi už je živej naprosto k ničemu.

Mrtvej mu poslouží lépe.

Kdo si ještě dneska vzpomene na Němcova (stejný případ, stejný exekutor)

Tak schválně, kdo se k němu "dostane" dříve.

A hodiny tikají.

Tik, tak ....

+ 4