Slovenský premiér oznámil, co bude hrozit těm, kteří se plošného testování nezúčastní
21. října 2020 Redakce AC24 Ze světa 9381 2
Premiér Igor Matovič a ministr zdravotnictví Marek Krajčí dnes na tiskové konferenci odhalili podrobnosti celoplošného testování. Podle slov premiéra bude plošné testování obyvatel Slovenska dobrovolné. Dodal rovněž, jakou alternativou budou mít lidé, kteří se nezúčastní testování jakýmkoli způsobem. (Foto: Flickr)

 

 
 
 

Slovensko se připravuje na plošné testování na koronavir a nakonec vyšlo najevo, jestli je účast na testování povinná pro každého. Premiér oznámil, že účast je dobrovolná, je v tom ale háček. Pro ty, kteří se odmítají účastnit testování, bude platit zákaz vycházení. Bude jim nařízena 10denní domácí karanténa. Informoval o tom premiér Matovič.

Chceme, aby to bylo co nejvíce dobrovolné, komentoval Matovič s tím, že kdo nedůvěřuje státnímu testování, může se dát testovat v soukromé laboratoři, kde si však zřejmě bude muset testování zaplatit.

Premiér doplnil, že plošným testováním chtějí zachránit normální fungování nemocnic, aby se nemuseli stavět polní nemocnice. Testování by se mělo týkat i dětí od deseti let.

Již včera v pořadu RTVS Druhá vlna ministr zdravotnictví Marek Krajčí uvedl, že vláda si vyzkouší, jak budou lidé reagovat na pilotní testování v regionu Oravy a podle toho bude dále jednat. Krajčí hovořil i o tom, že ti, kteří se nechtějí testování zúčastnit, by měli zůstat doma, ať „neohrožují další občany“.

Otestovaní dostanou výsledky v zalepené obálce, kde budou i instrukce, co dělat v případě pozitivního testu. Takoví lidé zůstanou v karanténě doma, hygienici budou mít jejich seznamy, ale stát bude mít přehled i o lidech, kteří se testu nezúčastnili.

„V případě tohoto testování si myslím, že bude možné – z mého pohledu – i kontrolovat lidi, kteří budou venku, jestli opravdu byli testováni, zda jsou negativní a v případě, že nedokáží prokázat, že jsou negativní, tak mohou být pozitivní nebo se neúčastnili testování ...“ naznačil ministr zdravotnictví.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
21. října 2020

Nikdy se nenechám testovat, je to moje výhrada svědomí a žádná banda v jakýchkoliv pláštích porušující Hippokratovu přísahu mě k tomu nedonutí!

Co se týče nařízené karantény je nutné uplatnit metodu jednou a dost. Jen jedno testování = jen jedna 10-ti denní karanténa, každé další testování = opakované porušování svobody a karanténu ignorovat.

Jak se dostal Matovič k moci?

Byl jednou jeden pisálek jménem Nicholson, milý Nicholson přicestoval na Slovensko s pověřením CIA a všechny příběhy PENTY pověděl Kuciakovi. Kuciak se v tom vyžíval, št´avnatá sousta se valila do jeho talíře ze všech stran a "pohádkový dědeček" Nicholson zmizel do Kanady. Rozuzlení se blížilo, bylo třeba zabít Kuciaka a hodit na nevinného FICU, Fico s tím neměl nikdy nic společného, zaplatily se demonstrace a Bidenovské New World Order kruhy pak mohly dosadit na jeho místo Matoviče. Udělali na Slovensku krásný Shanghai a GATES může provést vyhlazení, Fico by to nedovolil.


00
EP
Eduard Piovarči
21. října 2020

Plný súhlas Larry

Testovať sa nedám ani ja. Neverím im nič. Test môže byť kdečím infikovaný. Dnes už nie je isté nič. Ten test môže byť očkovaním preto zachádzajú s tou štetkou tak hlboko do nosa aby sa to svinstvo nedalo vysniakať

Matovič je poskokom USA to je jasné jeho prvá cesta po volebnej noci viedla na USa velvyslanectvo pre potrebné noty. JE TO ICH POSKOK

Ten Nicholson bol agentom CIA a vybral  Kuciaka ako zápalnú obeť potrebnú k prevratu na Slovensku. Tak to robia Američania v podobných operáciach všade vo svete. JE to banda grázlov a vrahov...

Matovič by nemal dovládnuť, lebo ak dovládne bude tu zničené všetko okrem toho že buedeme nepríčetne zadĺžení budeme tu mať nasťahovanú fašistickú armádu a dopadneme ako chudobná zdevastovaná Ukrajina ktorej už hrozí že nebude mať ani na dôchodky.

JEdiné východisko z tejto fatalnej situácie sú predčasné voľby inak je slovensko navždy stratené v americkej riti.

Budem voliť Fica ak ešte vôbec budú nejaké volby

https://aragonit11.blogspot.com/2020/10/test-je-vlastne-ockovanie-americkou.html


00