Slovenský právník podivným způsobem znemožnil diplomatům USA poklonit se hrdinům
31. srpna 2018 Redakce AC24 Ze světa 820740 4
Mise americké karavany, která se vydala po stopách hrdinů Slovenského národního povstání, aby uctila společné vítězství v povstání nad nacismem, navštívila postupně 26 slovenských míst spojených s touto událostí. Informoval o tom portál Hlavné Správy.

Turné vyvrcholilo 29. 8. na ústředních oslavách SNP v Banské Bystrici. S americkou karavanou se během jarmarku v Bardějově setkal i kandidát na prezidenta, soudce Nejvyššího soudu Štefan Harabin. Ten využil příležitosti a zeptal se přímo jednoho ze zástupců americké mise k účasti Američanů ve Slovenském národním povstání.

Harabin se tak například zeptal amerických diplomatů, proč podle jejich názoru Američané bombardovali Nitru a Nové Zámky. Nezapomněl se také připomenout otázku bombardování Jugoslávie, které postihlo i Slováky z Vojvodiny.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

JN
Jaromír Novák
31. srpna 2018

Exministr Harabin dlouhodobě bojuje proti loutkám prochazarbangsterské slovenské vlády a nebojí se říkat pravdu podle potvrzených dějinných událostí.

V oblasti práva nám v Čechách někdo takový rozhodně chybí.Což je pouze špatná vizitka českých právníků, či spíše jejich strach z maffiánské soudní kliky.


60
PP
00
MK
Milan Klusák
10. října 2018
A ten "neziskový" hapkačík absolútne nevedel ako odpovedať Harabínovi.
00
Bender Rodríguez
15. října 2018
00