Slova Gotta den před smrtí. Kamarád odhalil detaily posledního rozhovoru
5. listopadu 2019 Redakce AC24 Z domova 12397 7
Německý moderátor a věrný přítel zesnulého Karla Gotta Florian Silbereisen odhalil detaily jejich posledního rozhovoru. Uvedl, že Český slavik měl chuť žít a plánoval další vystoupení již za pár měsíců. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Silbereisen věnoval svému kamarádovi vzpomínku v rámci závěru velkého hudebního pořadu, který uváděl.  

„1. října zasáhla tento svět smutná zpráva. Zemřel Karel Gott. Ještě den před tím, než odešel, jsem s ním mluvil,“ prohlásil Silbereisen.

Podle moderátora měl Gott plány na příští rok a věřil, že se brzy uzdraví.

„Snažil jsem se ho v boji s nemocí podpořit. A Karel mi řekl: ‚Víš co, slibuji, že když se mi jen trochu uleví, vystoupím v lednu na akci Schlagerchampions v Berlíně. Beru teď nové léky a bude to určitě lepší‘,“ vyprávěl dále Silbereisen v přímém přenosu německé televize MDR.

„Byl optimistický a těšil se na novou výzvu,“ doplnil.

Silbereisen již dříve vzpomínal na zesnulého Gotta. Den po jeho smrti zveřejnil jejich společnou fotografii na Facebooku. „Byli jsme uprostřed přípravy na velkou show… Je mi tak smutno. Karel byl velmi zvláštní člověk,“ popsal snímek Silbereisen.

Gott prohrál boj s akutní leukemií a zemřel ve věku 80 let krátce před půlnocí v úterý 1. října. Na veřejnost se tato smutná zpráva dostala až následující den.

Konečně se ví, kde Mistr spočine…
Dne 25. října vdova Ivana Gottová uvedla, kde bude Gott pochován. Informace zveřejnila na oficiálních stránkách zpěváka.

„Na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo,“ napsala Ivana.

O místě, kde by měl být Gott pochován, se vedly dlouhé diskuze. Spekulovalo se například o vyšehradském Slavíně či hřbitově v Újezdu u Svatého Kříže na Plzeňsku, kde jsou pohřbeni zpěvákovi rodiče.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019
Škoda ho veru preveliká škoda. Tak to cítime
20
MK
Milan Klusák
6. listopadu 2019

Leukémie je přece z ozáření! Muselo to být velmi velké ozáření, a to dvakrát. Po prvním se vzpamatoval, po druhém už ne.

http://mikrovlna.wg.am/index/


10
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019

Nedá sa dnes vylúčiť už nič. Všetko je v tomto zmysle možné. Žiaľ.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/druha-istrijska-akcia-v-roku-2019-4-az.html


10
RR
radim rulik
6. listopadu 2019
už za komančů se vraždilo, dnes ještě víc: Prince, Jackson, Epstein, desítky lidí kolem Clintonů apod. :)
10
RR
radim rulik
6. listopadu 2019
tak už je to jasný, zabily ho ty nové léky, tak to bývá v dnešní době.... já se naštěstí vyléčil sám, jinak bych už zhebnul pod léky :)
10
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019

Radim ak si sa dokázal vyliečiť sám poraď aj iným ako si to robil. Lieky samozrejme väčšinov neriešia situáciu tak ako napr. chemoterapia ale je to strašne výnosný biznis

Ale v tom máš pravdu že sa vo svete vraždí sofistikovanými prostriedkami tak ako infikovali rakovinou napr. Chavesa vo Venezuele a ďalších lavicových politikov a prezidentov v Latinskej amerike.


20
EP
Eduard Piovarči
6. listopadu 2019
Škoda ho veru preveliká škoda. Tak to cítime
+ 2