Schwarzenberg se rozzuřil. Na Facebooku se vulgárně pustil do prezidenta republiky
21. září 2019 Redakce AC24 Ze světa 238620 3
K vyjádření prezidenta České republiky o tom, že v případě obnovení trestního stíhání nynějšího premiéra Andreje Babiše by využil svého práva abolice, se vyjádřil čestný předseda strany TOP 09 Karel Schwarzenberg. Učinil tak na svém profilu na Facebooku. (Foto: Facebook)

 

 
 
 
 

V příspěvku, který na svém profilu zveřejnil, komentuje situaci slovy: „Zeman sere na Zemana.“ V příspěvku dále zmiňuje i nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana.

„Prezident Zeman prohlásil, že by zastavil případné obnovené stíhání premiéra Babiše. Prezident vzkázal, že ho vůbec nezajímá, jaké argumenty nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman ve svém konečném rozhodnutí, na které má tři měsíce čas, přinese a jaké důkazy zohlední. Tímto mu vzkázal, že tak či onak svého poddaného premiéra vytáhne z bryndy a že to všechno může zahodit do koše, protože tady vládne on, prezident,“ napsal na svém Facebooku.

Vyjádření zakončil slovy o roku 89, a o tom, jak se dle jeho slov zmýlil. „Před koncem roku 89 jsem si myslel, že za třicet let budeme svobodní, a bude u nás vládnout demokracie a právní stát. Šeredně jsem se zmýlil,“ dodal závěrem.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


IB
Isabell Beveridge
21. září 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
LU
Leoš Ungr
21. září 2019
Rači tu svojí TOP09 rozpust je to tam samej blb
00
--
- -
22. září 2019
10