Šafr dostal tvrdou lekci od uživatelů za tento obrázek o Zemanovi
20. října 2019 Redakce AC24 Z domova 9734 3
Dlouholetý šéfredaktor novinových i časopiseckých titulů Pavel Šafr v pátek 18. října na Facebooku sdílel obrázek, tykající se prezidenta Miloše Zemana, který mnohým uživatelům přijde velice přes čáru. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Známý svými protivládními výroky současný šéfredaktor deníku Forum 24 Pavel Šafr tentokrát překročil všechny hranice slušnosti. Snímek, který ukázal společnosti sociální sítě v pátek, budeme sdílet níže.

Šafr tak využil zprávy o hospitalizaci Miloše Zemana, který se od 17. října nachází na rekondičním pobytu v Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích (ÚVN). Mluvčí prezidenta Ovčáček přitom ujistil, že hospitalizace nesouvisí s žádným akutním či vážným zdravotním problémem. Prezident by mohl nemocnici opustit už tuto neděli.

Na snímek s náhrobkem a květinami, který Šafr sdílel, kriticky zareagovali skoro všichni komentující.

„Nemusím souhlasit s kroky, ale tohle je hloupé a s velkou neúctou k životu samotnému,“ uvedl komentující. Jedna uživatelka však v odpovědi zdůraznila, že by tento příspěvek mohl být zveřejněn jen kvůli samochvále redaktora: „To přece není neúcta k životu Miloše Zemana, ale k jeho PR.“

Jiný uživatel si myslí, že sdílený obrázek je myšlen spíše jako přání, než legrace: „Chtěl bych věřit, že je to jen hodně nepovedený pokus o vtip, ale myslím, že tenhle Šafr je jen ubohý nenávistný kretén, který si přímo říká o to, aby se mu právě toto brzy splnilo.“

„Vy překračujete všechny morální zásady, ve kterých bývá vychován slušný člověk,“ zmínil další. 

Jiní už méně kulturním způsobem komentovali tento příspěvek a začali osobně urážet bývalého redaktora Lidovek. „Je to pytel hoven, potažený kůží,“ či „Není vám pomoci. Běžte k lékaři, třeba se vám alespoň trochu uleví,“ poradil další komentující.

„Pohřbít živého člověka. To je přesně ta hranice mezi vtipem a nevkusem. Že ji překračujete právě Vy, mne již bohužel už ani nepřekvapuje. "Zde odpočívá Pavel Šafr a je stále přesvědčen o své pravdě." Bylo by to vtipné? Nebylo,“ pokusil se uživatel ozřejmit Šafrovi, že s takovými věcmi se obvykle nežertuje.

Pavel Šafr se již dříve na sociální síti rozpovídal o budoucnosti prezidentského křesla. Podle něj by se volba nové hlavy státu mohla uskutečnit mnohem dříve než za tři roky. Novinář vhodného kandidáta na funkci prezidenta republiky neuvedl, jen se pustil do kritiky současného vedení státu.

V nemocnici v Šumperku se také rozhodli se zprávou o hospitalizaci Miloše Zemana zavtipkovat. Následně se však na rozdíl od Šafra po nátlaku veřejnosti za své výroky omluvili.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


TF
tomas fuk
20. října 2019
on se debil Safr take nemusi dozit dalsiho dne a rozhodne to nebude nikomu vadit, ba naopak...byla by to skvela zprava
30
LU
Leoš Ungr
20. října 2019
Tady je přesné ukázka toho že inteligence neni v tom jakou má člověk školu ale je vrozená a ten pán toho vrozeného moc nemá
10
EP
Eduard Piovarči
20. října 2019

No otrasné a vraj politici, toto skutočne prekračuje všetky morálne zásady. toto je nanávisť až za hrob a tak to potom v politike vo svete vypadá.

http://„Vy překračujete všechny morální zásady, ve kterých bývá vychován slušný člověk,“ zmínil další.


10
TF
tomas fuk
20. října 2019
on se debil Safr take nemusi dozit dalsiho dne a rozhodne to nebude nikomu vadit, ba naopak...byla by to skvela zprava
+ 3