Ruští prankeři si vystřelili ze Sanderse jménem Grety Thunbergové. Takhle to dopadlo
14. února 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 17881 0
Ruští telefonní vtipálci (prankeři) Vovan a Lexus (Vladimir Kuzněcov a Alexej Stoljarov) si vystřelili z Bernieho Sanderse, kandidáta na funkci prezidenta USA za Demokratickou stranu, když s ním hovořili jakoby jménem Grety Thunbergové a jejího otce. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

V telefonním rozhovoru, jehož přepis má k dispozici Sputnik, si Sanders stěžoval „Gretě“, že prezident Donald Trump neuznává problém změny klimatu.

„Vy děláte neuvěřitelnou práci a dáváte mi alespoň nějakou naději. Dovolte mi však říci velmi smutnou věc, která se nyní děje. Nyní máme prezidenta, který nejen neuznává problém změny klimatu, ale celkově podporuje těžbu přírodních paliv, což je velmi špatné věc,“ řekl politik.

Když pranker, který se představil jako Svante, otec Grety, požádal Sanderse o radu, jak reagovat na „pozvání do Ruska“, ten ho upozornil, že v takovém případě mohou Gretu využít a ona sama by měla dosáhnout toho, aby ruské úřady slíbily, že změní energetickou politiku.

„Myslím, že byste to neměla dělat, to, aby váš příjezd tam byl využit. Myslím, že než tam pojedete, měla byste si vše prostudovat a učinit prohlášení: vy jedete do Ruska! Rusko je jednou z nejdůležitějších ekonomik na světě a je nezbytné, aby jejich vláda věděla o změně klimatu a zaručila se vám, že udělá vše, co může, aby změnila jejich energetický systém a spolupracovala s ostatními zeměmi,“ prohlásil.

Americký politik přitom zkritizoval Moskvu za její špatnou politiku v oblasti změny klimatu, protože „vydělává hodně peněz“ prodejem ropy.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor