Rusko vyslalo strategické bombardéry do Venezuely
10. prosince 2018 Redakce AC24 Ze světa 10755 6
Letouny Vzdušně-kosmických sil RF An-124, Il-62 a dva Tu-160 odletěly do Venezuely, informoval o tom úřad informací a komunikace s médii Ministerstva obrany RF.

Dodává se, že letouny letěly nad vodami Atlantského oceánu, Barentsova, Norského a Karibského moře. Piloti překonali přes 10 tisíc kilometrů. Let byl v souladu s mezinárodními pravidly užívání vzdušného prostoru.

Ministerstvo uvedlo, že v určitých fázích letu byly bombardéry Tu-160 doprovázeny stíhacím letounem F-18 norských vzdušných sil.

Slavnostního přivítání ruských posádek se zúčastnil venezuelský ministr obrany, generál Vladimír Padrino López a zástupci ruského velvyslanectví.

Spolupráce Moskvy a Caracasu

Minulý týden ruský ministr obrany Sergej Šojgu vyjádřil naději, že lety ruského vojenského letectva na letiště venezuelské země budou pokračovat a lodě námořnictva navštěvovat jejich přístavy.

„Myslím, že budeme pokračovat v této praxi. Zejména proto, že to prospívá jak Venezuele, tak Rusku," řekl na schůzce Vladimir Padrino López.

Zdroj: defence.com

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Buzz Aldrin
10. prosince 2018
Venezuela a Rusko - dvě asi nejsměšnější ekonomiky světa. Dobré partnerství. :-)
18
Pepa2 . Zdepa2
10. prosince 2018

A Ukrajina, ta je po Majdanu přímo v ekonomickém rozkvětu, že? Tam si lidi žijou v blahobytu a v teplíčku, prostě v pohodě.

Ty jsi tak hloupej, že ti musí závidit i Němcová s Langšádlovou.

Nová definice blbosti: 1 buzz = 10 laudátů = 100 langšádlů

 


81
Buzz Aldrin
10. prosince 2018
Svobodná Ukrajina ti pěkně leží v žaludku, že ji vytahuješ i pod článkem, který se jí vůbec netýká, a to je moc dobře. :-)
17
Pepa2 . Zdepa2
11. prosince 2018

Ale já vůbec nemám nic proti svobodné Ukrajině. Naopak. Já si svobodné Luhanské a Doněcké republiky moc vážím!

Ten zbytek je pod okovy banderovských fašistických a amerických band jen vazalský zbytek, kdysi hrdých obyvatel Maloruska či Kyjevské Rusy, vyber si sám! Rozhodně zbytek Okrajiny není svobodný, ale zato fašistický ano!

Přeji ti dobrou noc a ať tě chazar Porošenko/Waltzman honí celou noc!

 


81
Buzz Aldrin
11. prosince 2018
Ty jsi kvalitní ovce, gratuluji!
17
EB
Eda Beda
11. prosince 2018

Rusko a Venezuela mají ohromné nerostné bohatství. Obyvatele by mohli žít životní úrovní o které se žádné západní zemi nesní. Zdravotnictví, vzdělání a sociální zabezpečení. A realita? Chudoba a zmar...

Ale jak je zde vidět, jsou lidi co si myslí že za to asi může USA a Ukrajina:)


04