Ruská zkorumpovaná vláda plýtvá veřejnými prostředky, reagoval Pompeo na let ruských bombardérů
11. prosince 2018 Redakce AC24 Ze světa 8434 6
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo označil vyslání dvou strategických ruských bombardérů TU-160 do Venezuely za „plýtvání státních zdrojů“. Informoval o tom portál interfax.ru.

Pompeo situaci ve svém příspěvku na Twitteru okomentoval následovně:

„Ruská vláda poslala bombardéry přes půlku světa — do Venezuely. Ruský a venezuelský lid by měl jasně pochopit, o co se jedná — dvě zkorumpované vlády, které plýtvají veřejnými prostředky a porušují svobodu, zatímco jejich národy trpí."

​Již dříve Ministerstvo obrany Ruska informovalo o tom, že dva ruské strategické bombardéry, včetně dvou letounů vzdušně-kosmických sil An-124 a Il-62, letěly z území Ruska na mezinárodní letiště Maiquetia, které se nachází v hlavním městě Venezuely. Ruská armáda uvedla, že piloti během letu překonali vzdálenost přes deset tisíc kilometrů.

V pondělí americká média, která se odkazovala na zdroje v Pentagonu, uvedla, že Rusko posílá Tu-160 do Venezuely za účelem vykonání řády vojenských cvičení, která budou zahrnovat zejména doplňování paliva na dlouhé vzdálenosti.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

VB
Vladimír Bednár
11. prosince 2018
Čo je do ruských verejných zdrojov skorumpovaného amerického politika??? Nech si čučí do vlastných verejných zdrojov,a hľadí na vlastný ľud. Asi tak. 
50
JM
John Maxwell *
11. prosince 2018

Zdravím , je to pokrytec ... s jejich rozpočtem na zbrojení a války kde ani válčit nemusí by uživily celou Afriku a ještě by jim zbylo ...

Oni z veřejných zdojů okupují 80% planety laugh


40
JA
Jan Abarth
11. prosince 2018

Ať zaleze do nory, imbecil a stará se o svý mrhání státními zdroji

 


40
DD
Dagmar Dagmar
11. prosince 2018
Myslím, že mu Rusko docela trefně odpovědělo. Vydalo prohlášení, že z výdajů amíků na zbrojení by mohli uživit celou Afriku.
30
PA
Piovarči Aragonit
12. prosince 2018

Najskorumpovanejšou vládou sveta sú práve USA a práve oni korumpujú v celej východnej Európe a v celom svete. Rusko si nemusí na rozdiel od USA požičiavať a nie je tak zadĺženým štátom ako USA.

Pompeo sám je len vyžraté skorumpované prasa a z verejných prostriedkov najviac míňaju a plýtvajú na zbytočné vojny vo svete práve USA.

Toto sú farizejské reči toho najhoršieho oplana....

https://aragonit11.blogspot.com/2018/10/pieskova-sonda-7.html

 


20
AS
Anna Shetty
13. prosince 2018

 Vydalo prohlášení, že z výdajů amíků na zbrojení by mohli uživit celou Afriku. 

fireboy and watergirl


00