Ruská babička „zlomila“ brazilského novináře
15. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 115130 1
Brazilští korespondenti přijeli do Ruska, aby provedli přímou reportáž nadcházejícího Mistrovství světa.

Den před zahájením soutěže se novinář Fox Sports Brasil rozhodl projít městem a promluvit si s obyvateli a hosty ruské metropole, nicméně jeden z rozhovorů jednoznačně nešel podle plánu.

Během přenosu operátor přenesl kameru ke starší ženě, která zpívala „Rusko vpřed!". Novinář jí poděkoval a pokračoval svůj rozhovor s moderátorem o situaci v zemi, ale babička začala klást své otázky. Snažila se zjistit národnost korespondenta, který bohužel nevěděl, co má odpovědět. Nesmysluplná konverzace v různých jazycích způsobila nepopsatelné pobavení u těch, kteří byli v brazilském studiu.

V jednom okamžiku brazilský novinář v ruštině řekl „děkuji vám", poté ho však babička nečekaně políbila a odpověděla „prosím". Na chvíli obyvatelka Moskvy odešla, ale pak se znovu vrátila, aby se zeptala, pro jaký televizní kanál novináři točí. Zkusila do své ruštiny přidat trochu němčiny. „ Dostanu do ein kanálu?"

Zoufalý korespondent se snažil zbavit ženu co nejrychleji a několikrát opakoval slova vděčnosti v ruštině. Babička přijala jeho zdvořilé pokusy o zastavení dialogu za pozitivní reakci na její otázku a teprve poté odešla pryč.

Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
15. června 2018

POCHAZI TOHLE SILENE VIDEO Z LONDINA ? >>

https://www.youtube.com/watch?v=XbggGBRwks8

 


01