Rozzuřený dav v Bolívii ustřihl místní starostce vlasy a polil barvou
10. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 19911 1
Bolivijský prezident Evo Morales v sobotu vyzval k "bezodkladnému" jednání s opozicí na pozadí probíhajících nepokojů v této jihoamerické zemi. Morales zároveň požádal o pomoc i samotného papeže. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

V Bolívii rozzuření příznivci opozice polili barvou místní starostku, ustřihli ji vlasy a donutili podepsat rezignaci. Vinili ji ze smrti dvou demonstrantů.

Během protivládních protestů, které v Bolívii trvají už přes dva týdny, zemřeli tři lidé. K demonstrantům se začínají přidávat i policejní jednotky, uvedl iDnes.

Zdroj: newshub.co.nz

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
11. listopadu 2019

Tak je to jasné kto a ako rozbesnel tieto davy.

ani Pápež už Morálesovi nepomôže preto že opozíciu má v rukách satan z USA

Bolivijský prezident Evo Morales

Ozbrojené síly Bolívie vyzvaly Moralese, aby odstoupil

© AP Photo / Juan Karita

Svět

21:15 10.11.2019(aktualizováno 21:47 10.11.2019)

Bolívské ozbrojené síly vyzvaly prezidenta Eva Moralese, aby v neděli rezignoval a zajistil tak stabilitu v zemi, která je již od října sužována násilnými nepokoji. Informovala o tom agentura Reuters.

„Analyzovali jsme konfliktní situaci uvnitř státu a žádáme prezidenta země, aby se vzdal svého prezidentského mandátu. Tím umožní obnovit mír a udržet stabilitu v zemi, a to ve prospěch Bolívie,“ prohlásil velitel ozbrojených sil Williams Kaliman, jehož slova citovala daná agentura.

Dříve Morales oznámil konání nových prezidentských voleb, a to na pozadí masových protestů v zemi a také po zveřejnění předběžné zprávy Organizace amerických států o kontrole sčítání hlasů.

Hlavní soupeř Moralese ve volbách, Carlos Mesa, a další opoziční členové prohlásili, že by se Morales neměl účastnit nových prezidentských voleb a měl by na svůj post rezignovat. Morales ale tato slova označil za pokus o převrat.

V ten samý den, jen o něco dříve, se řada vysoce postavených úředníků rozhodla rezignovat, a to kvůli výhrůžkám a útokům na jejich příbuzné.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019111010946291-ozbrojene-sily-bolivie-vyzvaly-moralese-aby-odstoupil/

Farebná revolúcia v Bolívii Moráles už odstúpil. Stačí sa vyhrážať príbuzným a vzdáte sa hocičoho. Toto sú mafiánske spôsoby ktoré používa a USA zahraničná politika

https://aragonit11.blogspot.com/2019/10/vylomenie-kradez-dveri-uzaveru-jaskyne.html


00