Rozčílený dav Katalánců zaútočil na středisko pro uprchlíky
18. července 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 91422 6
Po řadě loupeží a sexuálních útoků, jejichž pachateli byli nezletilí imigranti ze Středního východu a Severní Afriky, se v pátek vydal znepokojený dav obyvatel města El Masnou nedaleko Barcelony k místnímu středisku pro uprchlíky, kde je ubytováno padesát nezletilých imigrantů.
 

 
Loading...

Katalánce navíc rozlítily evidentní posměšky imigrantů, kteří se vystavovali na střeše střediska a posmívali se demonstrantům. Někteří místní na ně začali křičet: „Que salten!“ [Skočte!]

V noci z pátku na sobotu se podařilo některým obyvatelům města proniknout do střediska, kde se střetli s několika imigranty. Pět z nich skončilo v nemocnici, ale jejich zranění byla později označena jako lehká.

Katalánské separatistické strany podpořily navzdory mínění značné části svých přívrženců imigranty a zorganizovaly „protirasistické“ manifestace.

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


P1
Potlouk 1
18. července 2019
V tenhle moment by měla vstoupit do konfliktu Šojdrová, neboť právě zde se nachází její vytoužení nezletilí migranti, kterým je ubližováno zlými katalánci. Ale ono už je vlasně po eurovolbách, má své teplé místečko a tento problém už ji přestal zajímat. Zase do příštích voleb...
20
EP
Eduard Piovarči
18. července 2019

Je nevyhnutné všetkých utečencov vrátiť do krajín ich pôvodu ak to inak nepôjde aj s tými čo ich sem silou mocou ťahajú a prevážajú. Tú nemeckú kapitánku by mali rovnako deportovať a vyhostiť aj s utečencami do Líbye spolu s Merkelovou ktorá ich do EU začala pozývať.

Je to časovaná bomba oni to dobre vedia a snažia sa potlačiť nevôlu národou za každú cenu preto že ten výbuch a konflikt medzi majoritným obyvatelstvom a moslimskými privandrovalcami majú naplánovaný a presne načasovaný. Penetrácia cudzincami však ešte nie je dostatočná, aby to malo neskôr ešte ničivejšiu silu. Preto imigračná vlna plánovane pokračuje a potrebujú do EU dotiahnúť ešte pár miliónov aby bola plánovaná civilizačná mela ešte váčšia.

Dosť bolo

Na Slovejnsko netreba prijať ani nohu

nech idú domov, tam kam patria

https://aragonit11.blogspot.com/2019/06/prva-istrijska-akcia-v-roku-2019-8-az.html


10
EP
Eduard Piovarči
19. července 2019

Na Slovensku je zárukov toho že utečencov nezačneme prijímať práve Ficov SMER. Čaputová keby to bolo v jej moci by hneď prijala aj  5 milónov utečencov...

https://aragonit11.blogspot.com/2019/05/pondelok-10.html


00
EP
Eduard Piovarči
19. července 2019

Približili sme sa k depopulácii?

Krevní test na ebolu

Smrtelný virus dosáhl mezinárodního rozsahu

Jarun011

23:30 18.07.2019

Vypuknutí epidemie viru ebola bylo uznáno za stav nouze světového rozsahu. Prohlásil to generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus, uvádí Associated Press.

Tato klasifikace byla udělena poté, co se choroba způsobená virem ebola rozšířila během týdne v Gomě (Demokratická republika Kongo), městě se dvěma miliony obyvatel na hranici s Rwandou. Podle publikace WHO třikrát odmítla doporučit OSN, aby učinilo příslušné prohlášení.

„Přestože je riziko regionálního rozšíření i nadále velké, za hranicemi regionu je dost malé,“ zdůraznil Ghebreyesus. Připomněl, že tato klasifikace znamená výzvu ke světovému společenství, aby zaktivizovalo finanční a technickou pomoc.

Mimořádné situace byly předtím vyhlášeny v souvislosti se šířením eboly v letech 2014-2016 v západní Africe, virem Zika v Severní a Jižní Americe, pandemií prasečí chřipky a likvidací poliomyelitidy (dětské obrny).

Loni v květnu média informovala o tom, že Ministerstvo zdravotnictví Demokratické republiky Kongo potvrdilo 21 případů onemocnění ebolou. Čtyři nové případy byly identifikovány v Iboku na severovýchodě země. Další čtyři v Mbandace s 1,2 miliony obyvatel. Světová zdravotnická organizace tehdy považovala riziko rozšíření nemoci v Kongu za velmi vysoké.

Ešte stále tu potrebujeme prijmať utečencov z Afriky pani Čaputová?


10