Roger Stone: Možná to byl Bill Gates, kdo koronavirus vytvořil, aby očipoval lidi
6. května 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 43987 1
V pondělí Roger Stone naznačil, že ve vytvoření koronaviru by mohl mít prsty Bill Gates kvůli tomu, aby mohl lidem očipovat hlavy, aby věděl, kdo byl na COVID-19 otestován a kdo ne. (Foto: NY post video, screenshot)

 
 
loading...
 

„Jestli ve vytvoření a rozšíření tohoto viru sehrál svou roli Bill Gates, to už vyvolalo žhavou debatu. Mám konzervativní kamarády, kteří říkají, že je to směšné, ale zase jiné, kteří říkají, že určitě,“ řekl Stone moderátorovi rádiového programu „Odpověď“ Joe Piscopovi, který se ho ptal na konspirační teorie týkající se této pandemie.

„On a další globalisté toho využívají pro povinné očkování a pro čipování lidí, abychom věděli, zda byli testovaní. To ale jen přes mou mrtvolu. Povinné očkování? Jose, to v žádném případě nedopustím!“ řekl Stone, který si moc rozuměl s Piscopem, jenž o tomto dlouhodobém poradci prezidenta Trumpa mluvil jako o „legendě“.

Gates je už dávno proslulým propagátorem přípravy na globální zdravotní krizi jako koronavirus.

Stone také hodnotil prezidentskou kampaň, kdy Joe Bidena nazval „výjimečně slabým kandidátem. Ti lidé jsou prostě úplně mimo.“

Když se ho tato bývalá hvězda pořadu „Sobotní noc naživo“ ptala, zda by byl guvernér Andrew Cuomo lepším kandidátem než Biden, tak Stone řekl, že ke Cuomově kandidatuře dojde těžko.

„Myslím, že odvedl dobrou práci. Posílil svou pozici u veřejnosti. Je silný v komunikaci, s lidmi mluví jejich jazykem,“ řekl o Cuomovi.

„Aby se ale Cumo směl vynořit, musel by Bidena srazit autobus, a Bože odpusť, moc daleko k tomu nemáme. Myslím, že Cuomova nominace je jen fantazie Demokratů, kteří v Bidenovi vidí z podstaty slabého kandidáta.“

Řekl ale také, že Trump nemá jisté snadné vítězství, zvláště jestli se ekonomice kvůli koronaviru nepovede vyhrabat se z žumpy.

„Každý, kdo vám říká, k čemu v roce 2020 dojde, neví, o čem mluví,“ řekl.

„Myslím sice, že prezident zvolen bude, ale myslím si, že to bude tvrdší boj, než si lidé myslí.“

Stone, který byl v únoru odsouzen k 40 měsícům basy, následně po podzimním usvědčení ze lhaní Kongresu a z vyhrožování svědkovi v době, kdy v roce 2016 pracoval pro Trumpovu kampaň, teď říkal, že se každý den modlil, aby vydržel zavřený doma podle zákazu vycházení tohoto slunečného státu.

„Jako většina Američanů, dřepíme na zadku. Máte tak čas být s rodinou, čas něco psát a modlit se. Má to své plusy, ale všechny tělocvičny na Floridě jsou zavřené, když si nemůžu jít zacvičit, dohání mě to k šílenství,“ říká 67letý Stone.

„Modlitby tvoří značnou část mých denních rituálů. Prostě si berete věci do svých vlastních rukou a to vám hodně ulevuje od tlaku a vidíte cestu vpřed o to jasněji,“ pokračoval.

„Teď ale nešlo jít ani na mši na Velikonoční neděli a to je poprvé v mém životě, kdy jsem tuhle mši propásl. Koukal jsem na papeže. Nejsem zrovna blázen do politiky tohoto papeže,“ řekl, i když vnímal to, jak mše proběhla, jako dojemné.

Zdroj: nypost.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
6. května 2020

To je presne ako z 9/11

Coronavirus je ako 9/11 Americkou prácou a otcom coronavírusu a celej tejto Pandémie bude na 99 percent Bill Gates.

Rockefeler bol aj za španielskou chrípkou pred 100 rokmi nie že nie.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/01/normal-0-21-false-false-false.html


20