Rodina Schwarzenberga vydělá 2x na zbouraném vepřínu v Letech u Písku
14. července 2020 Redakce AC24 Z domova 6189 2
Nejstarší poslanec v zemi Karel Schwarzenberg ještě před rokem kritizoval každého, který kritizoval vládu za rozhodnutí o zbourání vepřína v Letech u Písku a další náklady převyšující půl miliardy korun za odstranění stavby. Jeho rodina na odstranění vepřína a po zřízení zalesněného památníku totiž vydělá 2x. 

 
 
loading...
 

Komu nejvíce smrděl vepřín v Letech u Písku poslanče Schwarzenbergu?

Abychom pochopili útoky Karla Schwarzenberga na všechny kritiky zbouratelného vepřína,  je  nutno vědět i účel, proč politikovi TOP 09 vepřín v Letech u Písku tolik smrděl.  Karel Schwarzenberg  byl totiž  až v dospělosti adoptovaný  svým strýcem, aby po něm získal nárok na jeho majetek. Tak  současně adoptovaný syn po roce 1990 restituoval nejenom strýčkův  majetek,  ale  k tomu přidal i majetek po svých skutečných rodičích, což podle Wikipedie české ani československé zákony neumožňovaly, ale koho dnes zajímá, jak šlo získat  neuvěřitelně obrovský majetek v zemi.

Na jedné straně nejstarší poslanec v zemi  vždy  chválil zbourání vepřína a bojoval  za zmonumentování pietního místa v Letech u Písku s úctou k  postiženým a v mnohém případě i na následky vypuklé epidemie umírajícím v pracovním táboře zadržovaným občanům Protektorátu, ale už zapomíná  dodat, že hned sousední pozemky vedle vepřína jsou ve vlastnictví jeho syna Jana Schwarzenberga, na něhož převedl své restituované pozemky, když se stal ministrem zahraničních věcí.

A jak jsme přišli na to, že na zbourání vepřína poslancova rodina vydělá?  Na to nemusíte být realitní znalci, abyste potvrdili, že pozemky a ostatně  i ten rybník bude mít vyšší hodnotu, když vedle těchto nemovitostí  už nebude smrdící vepřín.

Ale to není všechno. Rodina poslaneckého veterána totiž vydělá i při zřizování nové podoby památníku, který v případě vítězného návrhu řešení jako na potvoru prosazuje výsadbu stromů a hádejte odkud by měly být podle vítězných tvůrců památníku sazenice těch stromů.

Muzeum romské kultury totiž nedávno zveřejnilo výsledky soutěže o podobu památníku, který bude zřízený v Letech u Písku v prostoru  původního tábora, který ještě před druhou světovou válkou zadržoval jen lidi "štítící se práce". 

Vítězný návrh dal přednost lesnímu porostu a navrhovatelé dokonce mají  jasno, odkud by měly být sazenice. A to se vyplatí.

Zdroj: pz.cz

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RR
radim rulik
15. července 2020
podřadný pedofil Schlaffenberg, víme již dlouho :)
00
BC
Bill Clinton
15. července 2020
Díky za informace, které jste sdíleli, jsem se toho hodně naučil. Prosím, sdílejte také spoustu skvělých informací, jako je tato, miluji váš web a často se sem vrací, aby zde viděli skvělé informace. wuxiaworld
00