Pyramidy byly vytvořeny mimozemšťany, uvedl Elon Musk
3. srpna 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 297030 5
„Když se cestování ve vesmíru stane běžným jako cestování ve vzduchu, bude budoucnost civilizace zajištěna,” tweetoval Musk. (Foto: Flickr)

 

 
 
 

Ale ne švihni z těch, kdo sleduje miliardáře na sociálních sítích, vyjádřili s jeho názorem souhlas. 

„To se nikdy nestane. Můžu si koupit letenku a dostat se do letadla za hodinu. Vesmírné cestování bude vyžadovat měsíce školení, nemluvě o nákladech (…),” píše jeden uživatel.

„Když lidé začnou projevovat empatii a potvrdí v politice a praxi, že každý lidský život má důstojnost a hodnotu, bude zajištěna budoucnost civilizace,” uvádí se v dalším komentáři. 

„Nemůžeme si ani zařídit všechno správně na Zemi...! Lidstvo je ve válce, znečištění, víry,… mohla bych pokračovat,” píše ještě jedna uživatelka. 

V neděli kosmická loď Crew Dragon, kterou vytvořili ve SpaceX, úspěšně přistála v Mexickém zálivu po vykonání mise k Mezinárodní kosmické stanici. Jde o první podobnou pilotovanou misi soukromé kosmické lodi. 

Na konci července hlava SpaceX také tweetoval, že egyptské pyramidy byly vytvořeny mimozemšťany. Na jeho příspěvek zareagovala egyptská ministryně mezinárodní spolupráce Rania al-Mashatová. Úřednice pozvala podnikatele do země, aby se seznámil se skutečným procesem stavby pyramid.

Musk později sdílel odkaz na článek BBC s názvem „Soukromé životy stavitelů pyramid“ (The Private Lives of the Pyramid-builders), kde podle něj byl „rozumně vysvětlen“ průběh stavby známých památek světové architektury.  

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
3. srpna 2020

„Když lidé začnou projevovat empatii a potvrdí v politice a praxi, že každý lidský život má důstojnost a hodnotu, bude zajištěna budoucnost civilizace,” uvádí se v dalším komentáři.

Toto je skutočne pravdivé

 

Inak Musk trocha blúzni s tými mimoňmi, deje sa to v rámci programu Blue bem?

Hore sa napriek muskovmu úspechu podporovanému mohutne NASA dostanú len miliardári. Muskova raketa je napriek všetkému drahšia ako Ruský Sojuz.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/07/matovic-bez-chrbtovej-kosti-neodstupi.html

 


00
LF
Larry Fistingfield
4. srpna 2020

Vše, co zatím udělal, potvrzuje, že MUSK patří mezi elitní MONSTERS plnící plán Rotschild-Rockefellera a to, co jsem řekl již předtím, jemu chtějí vložit klíč záchrany své zrůdnosti, kapitalismu bez lidí, celoautomatizovanou planetu s nulovými náklady dle NWO.

Jméno znamená osud: MUSK (MASK) - maska, jeho děti jsou jen pouhá čísla, či prototypy?

Musk musí říkat, co se líbí reptilům, budou stále lhát a vydávat technologii našich Atlant´anů než se zničili za svou. Zničili jsme se vlivem reptilů před 10000 lety, pyramidy jsme postavili metodou přímé teleportace 100 tunových bloků přímo do vzorce stavby, vše bylo pečlivě spočítáno a uděláno před nejméně 12000 lety. Stavby, které umožn´ovaly propojení s vyššími duchovními dimenzemi byly zhoubným působením reptilů na podvědomí přeměněny na zbraně, pak již byl jen krůček od sebezničení. Ty zbytky, co pak faraoni znečistili svými ostatky, jen dokumentují hluboký pád Atlantidy VI.

Jsme bílými potomky Bílých Lidí z Hvězd a to nikdo nevymaže, černí

jsou původními obyvateli Země, Šedí- Arabi a Židi jsou genetickou mutační linií pokusné civilizace reptilů ADAM před 5000 lety, žlutí jsou mutanti reptilů se zajatými Slovany - potomků lidí z hvězd, Anglosasi-Normani-Wikingové jsou zajatí Slovani geneticky transformovaní k nenávisti k původním Slovanům a přetvoření na zabijáky v ledových zemích, tak nelítostných a ledových jako jejich srdce. Indiáni - rudí jsou nezmutovaní potomci lidí z hvězd, jejichž barva pleti se přizpůsobila podmínkám na Zemi.


00
EP
Eduard Piovarči
4. srpna 2020

Larry súhlas s tým Muskom on sa podiela na 5G velmi vehementne  zasiera LEO stzovkami a stovkami malých družíc ktoré ku zavedeniu 5G nutner potrebujú.

Rusko zakázalo používanie wify to už o niečom svedčí

https://aragonit11.blogspot.com/2020/07/matovic-bez-chrbtovej-kosti-neodstupi.html

Atlanťania to už je tenký lad ale je faktom že Sfinga pri pyramídach by sa dala datovať do toho obdobia pred 12 000 rokmi.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/06/blog-post.html

 


00
TK
tonny ken
13. srpna 2020
I like Elon Musk, he's a really amazing person, I think he's going to make a difference in the world run 3
01
HJ
halcyonn jones
13. srpna 2020
Ach, to je skvělé děkuji! Dobré i pro speciální potřeby! tunnel rush
01
TK
tonny ken
13. srpna 2020
I like Elon Musk, he's a really amazing person, I think he's going to make a difference in the world run 3
- 1