Putin se zastal veterána, kterého po přehlídce vítězství odstrčila ochranka
9. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 75519 19

 

 

Po skončení přehlídky vítězství v Moskvě jeden z veteránů sestoupil z tribuny a přiblížil se k Vladimíru Putinovi, ale cestu mu zastoupil pracovník Federální služby ochrany RF.

Prezident si tohoto incidentu všiml a přistoupil ke staršímu muži, potřásl mu pravicí a pozval ho, aby spolu šli do Alexandrovského sadu položit věnec ke Hrobu neznámého vojína.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PJ
Petr Ježek
9. května 2018
I to vypovídá o hluboce lidském rozměru VVP.
80
V2
Vaclav 2
10. května 2018

Janino, Petře zdravím..

máte oba pravdu, tohle vypovídá o hlubokém cítění státnosti a vlastenectví...

o těchto dvou pojmech nemá naše momentální česko - us garnitura vůbec ponětí...jistě budeme svědky jak "nezávislí a objektivní" čeští zpravodajové tím patočkovským mistrovsvím vše převedou na pojmy jak agresor nás ohlupuje a okupuje Syrii a Krym. 

Lidé! Nevěřte VVP, ten to myslí dobře!

 


30
PA
Piovarči Aragonit
10. května 2018

Pozdravujem všetkých

Putin je skutočný charakter aj keď bude niekto tvrdiť že to zahrali a zinscenovali. Nádej sveta je v Putinovi. Západné hodnoty nás ničia a válcujú už dnes na každom kroku. Honba za ziskom je na 1mieste na úkor všetkého, ľudského zdravia, životného prostredia a duchovných hodnôt. Vyhadzujú nás zo západných internetových médií ako je Facebog, google, i z diskusií v našich zapredaných médiách. Šikana na internete začína byť nepredstaviteľná

V Sýrii sa Sýrskej armáde zatiaľ veľmi darí

SANA uviedla, že DSP a jeho spojenci oslobodili viac ako 15,00 km2 v západnom a juhozápadnom vidieku Deir Ezzor od ISIS od začiatku vojenskej operácie 8. Mája.

https://southfront.org/category/all-articles/world/middle-east/syria/ 

http://aragonit9.blogspot.sk/2018/03/flajsova-priepast-zosuv-v-lome.html


40
J*
Janinna *
9. května 2018

I tahle reakce hodně vypovídá o charakteru ruského vůdce.

Sice v čété nám jistě Liborek Dvořákojc přednese, jak tohle gesto bylo prvoplánované a pro kamery a pro novináře a další kecy.

Putin má srdce na pravém místě, má úctu ke starým lidem, a tohle byl ještě ke všemu veterán.

Putin moc dobře ví co dnešní den pro ruský náRod znamená. A i když veteránů ubývá...paměť je důležitá, paměť náRoda.

 

Někdo vypočítal, že pokud by se všichni zemřelí sovětští vojáci ve II.SV shromáždili na Rudém náměstí .....tak by pochod trval devatenáct dní a nocí. 

Tolik dní by přes Rudé náměstí šel tento nepřetržitý proud padlých z praporů, pluků, divizí, armád.

Devět milionů vojáků a důstojníků by šlo po Rudém náměstí 19 dní a nocí, a jestliže se tento údaj  násobí třemi, dostaneme dvacet sedm milionů = to jsou občané SSSR, kteří zemřeli v té hrozné válce.

A oni by šli po Rudém náměstí 57 dní a nocí – nepřetržitě.

Téměř dva měsíce pochodu ohromných ceremoniálních "útvarů" po dvě stě osob v každém z nich – rychlostí dva kroky za sekundu = konkrétně takové tempo kroku předpokládá slavnostní pochod.

A kdybyste si je představili jak jdou v jedné řadě, tak ten smutný řetězec lidí, kteří zemřeli, by šel po Rudém náměstí 570 dnů a nocí.

Téměř dva roky ........

Je však nemožné si představit ženy, děti a starší lidi, jak jdou náměstím rychlostí dva kroky za sekundu.

Běžní lidé se pohybují rychlostí v průměru krok za sekundu.

Dostáváme tisíc sto čtyřicet dní a nocí.

Více než tři roky nepřetržitého pochodu lidí ......

Umí si to vůbec někdo představit?


90
JN
Jaromír Novák
9. května 2018

A pak že neni peklo už tady na Zemi , je a jsou připraveni další následovníci fašounů ale tentokrát a právě proto, kolik obětí ,slz , krve a utrpení musel tento Slovanský národ vytrpět , nesmi k ničemu podobnému dojít a to si právě uvědomuje Vladimir Vladimirovič jaká odpovědnost je na jeho bedrech a to že tuto situaci zvládá bravurně dělá ho Velikým.

 


50
PA
Piovarči Aragonit
10. května 2018

Dôležité je pre Rusko aj svet udržať teraz mier a nedopustiť zničujúcu poslednú vojnu vojen. Vojnu v Sýrii je preto potrebné vyhrať a zatiaľ sa to Rusku a Sýrskej armáde darí. Postupne padajú posledné bašty ISIS a flaky zeme obsadené predtým ozbrojenou opozíciou sa rozpadajú. Ozbrojená opozícia sa vzdáva. Centrálna časť Sýrie bude čoskoro celkom bez džihádistov posluhujúcich západnému impériu.

Lenže čerstvá správa

Včera v noci, aspoň 20 rakiet zaútočilo  z južnej Sýrie na pozície Izraelskej armády v Golanských Výšinách. Útok bol údajne zameraná na tieto Izraelské ciele:

    A VELITEĽSTVA pohraničnej brigády 9900     A VELITEĽSTVA pohraničnej brigády 810     Technické a elektronického prieskumu zariadenia     A HQ z EW zaseknutiu zariadenia     Komunikačné a prenosové zariadenia     A vrtuľníky letiska     Je outpost na Mount Hermon     Alpinist jednotky HQ

https://southfront.org/category/all-articles/world/middle-east/syria/


40
SI
Scipio Invictus
9. května 2018
Podle uniformy a výložek se podle mě jedná o generála. Chápu, že generálmajorů ve výslužbě je v Rusku opravdu dost, ale stejně by měl mít poskok poskok zejména 9. května na Rudém náměstí dost důvtipu na to, že nezastaví evidentního veterána že nesmí jít tak, kam jde.
30
J*
Janinna *
10. května 2018

Ahoj Scipio, kde se touláš?:)) Už jsem si myslela, žes to tady vzdal.

Nebuď tak přísný, on si jenom dělal svou práci, i když na tak starého člověka mohl reagovat jinak.

A veterán pak pochodoval s Putinem:))

Co mě zaujalo byl Bibi jak mašíroval po boku Putina. Hodně věcí se nejspíš dnes v Moskvě ujednalo. 

A ten srbský premiér Vučič, to je tedy chlap jak hora:))


50
SI
Scipio Invictus
10. května 2018
Ještě jsem si nezvyknul na nový styl. Občas to otevřu a kdyř si přečtu některý z "výživných" titulků, tak to zase zavřu. Kdyby se jednalo jenom o hodinky a holinky, ale ty překlady jsou, jako kdyby si pletli pohlavní a pietní akt!
20
JM
John Maxwell *
10. května 2018

Ahoj Jani a všichni ....

Odpověď na tvoji otázku " Umí si to vůbec někdo představit?" neumí , opravdu neumí ... je to stejné jako se slovem či pojmem válka ... ktrerá na nás huláká z obrazovek ,rádií , internetu ... kolikpak lidí ze zápádní demokratůry si válku umějí vůbec představit ... nikdo ... "Sytý hladovému nevěří" a tak je to se vším ...

Tak pro svět je výhra, že letos vyhrál v RF volby V.V.Putin ....

Docela zajimavé ...:

V Polsku ve městě Vratislav bude poprvé po stovkách let postaven chrám slovanských bohů. Bude sloužit nejen pro náboženské, ale i pro vzdělávací účely. Návštěvníci se mohou seznámit se starými zvyky a tradicemi Slovanů, účastnit se lekcí mistrů zpěvu, tance a řemesel.

https://cz.sputniknews.com/svet/201805107318485-pohanstvi-polsko-chram/


30
Jarin G.
10. května 2018

Ahoj Johne a i ostatní!

Jen krátce, než mi to zase smažou!


50
glossy diamond
10. května 2018

Nemáme jinou cestu jak nějakým způsobem komunikovat s autorem a správcem nové podoby diskuzí na AC24, než pomocí příspěvků pod jednotlivými články. Od zavedení nové normy se v různých debatách velmi často vyskytují více či méně věcné, ale nutno říci vždy korektní poznámky k podobě a chodu serveru AC24, zejména k možnostem vkládání příspěvků a strukturám debaty pod jednotlivými články. Sám jsem jich sem strčil aspoň 5. Chápu, že je jich v souhrnu hodně a jsou různě roztroušené, ale dají se vzhledem k rozsahu aktuálních diskuzí (okolo 10 příspěvků / článek) ve srovnání s dřívějším stavem (desítky, u vybraných témat i stovky příspěvků), docela dobře dohledat. A vzhledem k tomu, že písemné reakce technika ubyly a subjektivně nepozoruji žádný větší posun ve formování podoby AC24 a diskuzí, mohu nejen já říci s "mdlobnou jistotou", že na to sere Bílej Tesák.

Zkusím návrh: proč technik AC24, člověk k těmto věcem fundovaný a povolaný, nezaloží, aspoň po dobu určitou, samostatné příspěvkové "vlákno", kde budou moci centrálně sdělit své názory na nové fungování nejen registrovaní čtenáři a přispěvatelé? Pokud se budou opakovat některé připomínky, neznamená to, že jejich autoři nečtou předchozí, ale spíše že jde o problém, který otravuje více lidí.

Mě třeba momentálně otravuje to, že sem někdo okamžitě nacpe nějaké obrázky bez zřetelného významu či návaznosti na článek a další jouda sem cpe odkazy na pochybné weby. Zároveň nedochází k zobrazení některých vložených příspěvků nebo k jejich následnému zmizení. Též rád uvítám v editačním okně možnost automatické kontroly českého pravopisu, když už ji mám zavedenou ve Firefoxu kvůli podobným účelům. Též to pomůže některému z přispěvatelů, aby byly jeho filozofické úvahy a perly správněji podány a obecenstvem lépe pochopeny.

P.S. Temto dlouhý příspěvek radši napřed kopíruji do chránky, kdyby náhodou... To také nesvědčí o bezchybné činnosti nové tváře AC24, že?


30
PA
Piovarči Aragonit
10. května 2018

Diamond absolútny súhlas ale zrejme sa veci už moc nezmenia. Tak ako si to trefne poznamenal že na to Biley Tesák serie.

Obyčajne je to vždy a všade kde sa spraví nové IMAGE webu od deviatim k piatim a vždy na to doplácajú návštevníci a prispievatelia nepohodou a množstvom nečakaných zádrheľov. Niekdy mi to príde ako zámer. Ale dúfam že v prípade AC24 to tak nie je

Tiež som posielal priamo do redakcie viacero požiadaviek ktoré boli napokon vyslišané ale nie všetky. Požadoval a radil som aj kontinuitu so starými diskúsnými prispevkami aj keď to sľúbili doteraz staré diskusie nepripojili všetko zrejme zmazali

A poruchy tu bežia stále a je nutné si príspevok vždy zálohovať lebeo sa často stáva že druhou reakciou v článku si premažete predchádzajúci príspevok aj keď ste si otvorili pod niekým na konci diskusie nové okno.

Predpokladám že admin nemá moc času sledovať naše diskusie.


40
Jarin G.
10. května 2018

Ahoj Die a Pio!

Sohlasím s vámi oběma.

Bohužel, oni už nic nevylepšují, ba ani neopravují své staré chyby! Psal jsem několikrat přímo "Technikovi" a ani jedna jediná zpětná reakce! Tedy mimo úplného začítku.

Bohužel jsem nekopíroval a ani se mi nechce, tak mi několik příspěvků zmizelo! Že by i cenzura?

      Prostě oni jsou spokojení se stavem jaký je, s počtem kliknutí na články a my je vlastně ani nezajímáme!

 


20
TA
Technik AC24
10. května 2018

Dobrý večer, Vaše komentáře samozřejmě sledujeme. Naši práci primárně koordinuje Redakce AC24 a věřte že na portálu neustále pracujeme. Vlastní vlánko ohledně připomínek a návrhů ke zlepšení je rozhodně zajímavá myšlenka, kterou se budeme zabývat. V tuto chvíli pracujeme na dostatečně efektnivním mechanismu, který bude filtrovat škodlivý obsah. Je potřeba tomu věnovat velké úsilí aby nedocházelo k neadekvátní cenzuře příspěvků, které nemají škodlivou povahu. Díky, s pozdravem Technik.


21
glossy diamond
11. května 2018

Dobrý den. Děkuji za odpověď a snažím se odpovědět. Jak sám vidíte, články, pod které jsem vkládal své tottožné příspěvky se ucitnuly během 24 hodin na druhé až třetí přehledové stránce, tudíž bez nároku na nějakou další plodnou diskuzi. Těch článků publikovaných za den je přeci jen velké množství. Další čtenářské příspěvky jsou umístěny pod mé kopie u jiných článků, tak jak jsem je zde včera rozhodil. Podle mne tedy jednoznačná situace, kdy se požadavek samostatného vlákna, spouštěného např. přímo z hlavní lišty, jeví jako nezbytný.

Chápu, že server musí být z něčeho financován a to je odvislé i od počtu zveřejněných článků (které, mimochodem, můžeme nalézt na řadě dalších alternativek s maximálně 2 denním předstihem nebo zpožděním). Potom doporučuji jinak strukturalizovat rozložení zveřejňovaných článků. Moje někdejší návrhy se zavedením další rubriky, kromě stávajících Úvod, Z domova, Ze světa nebyla až tak recesistická, jak se mohlo na první pohled zdát. wink


00
SI
Scipio Invictus
11. května 2018
Zkuste prosím také ppřemýšlet o tom, jak to udělat, aby titulky a texty nebyly tak špatně překládané. Doporučoval bych, aby je překládali lidé, nikoliv google translátor. Obrat "vykonal přistání" je skutečně jazyková perla, hodná absolventa inkluze!
00
JB
jiří b.
10. května 2018
Kto a prečo pripravuje majdanizáciu Bieloruska alebo záver seriálu o našej ceste s Nočnými vlkmi A je tu záverečná časť miniseriálu o našej ceste po Bielorusku spolu s Nočnými vlkmi. Prežili sme v tejto krásnej krajine niekoľko nádherných dní, stretli sme veľa milých, dobrosrdečných, príjemných ľudí. Boli však aj momenty, ktoré nás prekvapili, donútili zamyslieť sa a spozornieť. Faktom je, že sa pripravuje majdanizácia Bieloruska. Je to dosť smutné konštatovanie, ale to nevidí iba slepý. Samozrejme, Bielorusko nie je Ukrajina a banderovci, neoliberáli a neonacisti to tam nebudú mať také ľahké. Ale „prípravná práce“ sa zjavne rozbehli. Viacerí domáci obyvatelia nás na to upozornili. Poukázali na to, že na „teplé miestečka“, hlavne v regiónoch, sa postupne dostáva stále viac ľudí, ktorí nemajú záujem o zachovávanie priateľských vzťahov s Ruskom a skôr sa „otáčajú“ k Európskej únii a USA. Nie náhodou samospráva úplne odignorovala jazdu Nočných vlkov. https://www.hlavnespravy.sk/preco-pripravuje-majdanizaciu-bieloruska-zaver-serialu-nasej-ceste-nocnymi-vlkmi/1397496
30
cawess .
10. května 2018

Na počesť víťazstva nad fašizmom, tak toto je Kijev 9. mája 2018

Kyjevom pochodovalo asi 50 tisíc ľudí a vláda tomu nemohla zabrániť

VIDEO:


10
J*
Janinna *
9. května 2018

I tahle reakce hodně vypovídá o charakteru ruského vůdce.

Sice v čété nám jistě Liborek Dvořákojc přednese, jak tohle gesto bylo prvoplánované a pro kamery a pro novináře a další kecy.

Putin má srdce na pravém místě, má úctu ke starým lidem, a tohle byl ještě ke všemu veterán.

Putin moc dobře ví co dnešní den pro ruský náRod znamená. A i když veteránů ubývá...paměť je důležitá, paměť náRoda.

 

Někdo vypočítal, že pokud by se všichni zemřelí sovětští vojáci ve II.SV shromáždili na Rudém náměstí .....tak by pochod trval devatenáct dní a nocí. 

Tolik dní by přes Rudé náměstí šel tento nepřetržitý proud padlých z praporů, pluků, divizí, armád.

Devět milionů vojáků a důstojníků by šlo po Rudém náměstí 19 dní a nocí, a jestliže se tento údaj  násobí třemi, dostaneme dvacet sedm milionů = to jsou občané SSSR, kteří zemřeli v té hrozné válce.

A oni by šli po Rudém náměstí 57 dní a nocí – nepřetržitě.

Téměř dva měsíce pochodu ohromných ceremoniálních "útvarů" po dvě stě osob v každém z nich – rychlostí dva kroky za sekundu = konkrétně takové tempo kroku předpokládá slavnostní pochod.

A kdybyste si je představili jak jdou v jedné řadě, tak ten smutný řetězec lidí, kteří zemřeli, by šel po Rudém náměstí 570 dnů a nocí.

Téměř dva roky ........

Je však nemožné si představit ženy, děti a starší lidi, jak jdou náměstím rychlostí dva kroky za sekundu.

Běžní lidé se pohybují rychlostí v průměru krok za sekundu.

Dostáváme tisíc sto čtyřicet dní a nocí.

Více než tři roky nepřetržitého pochodu lidí ......

Umí si to vůbec někdo představit?

+ 9

TA
Technik AC24
10. května 2018

Dobrý večer, Vaše komentáře samozřejmě sledujeme. Naši práci primárně koordinuje Redakce AC24 a věřte že na portálu neustále pracujeme. Vlastní vlánko ohledně připomínek a návrhů ke zlepšení je rozhodně zajímavá myšlenka, kterou se budeme zabývat. V tuto chvíli pracujeme na dostatečně efektnivním mechanismu, který bude filtrovat škodlivý obsah. Je potřeba tomu věnovat velké úsilí aby nedocházelo k neadekvátní cenzuře příspěvků, které nemají škodlivou povahu. Díky, s pozdravem Technik.

- 1