Putin reagoval na slova Zelenského o vydávání ukrajinských pasů Rusům
29. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 51481 19
Ruský prezident Vladimir Putin okomentoval slova vítěze druhého kola prezidentských voleb na Ukrajině Volodymyra Zelenského o vydávání ukrajinských pasů Rusům. (Foto: Sputnik)

 
 
loading...
 

„Opravdu to tak řekl? To je moc dobře. <...> Pokud udělí Rusům občanství a my v Rusku udělíme občanství Ukrajincům, pak se postupně dostaneme k výsledku, o kterém jsem mluvil. To znamená, že budeme mít společné občanství,“ řekl ruský lídr novinářům po slavnostním předání medailí pod názvem Hrdina práce.

Navíc, pokud jde o porušení práv, hlava státu doporučila Kyjevu, aby „začali u Gruzínů“. Podle Putina by Ukrajina měla vrátit ukrajinský pas bývalému prezidentovi Gruzie a bývalému guvernérovi oblasti Oděsy Michailu Saakašvilimu, protože „byl nezákonně zbaven občanství“.

Ve středu Putin podepsal výnos o zjednodušeném přijímání ruských pasů obyvateli LLR a DLR. Prezident řekl, že Moskva nemá nejmenší touhu dělat Kyjevu problémy, ale situace s právy na Donbasu přesahuje hranice.

Připustil také, že všichni obyvatelé Ukrajiny budou moci brzy získat ruské pasy zjednodušeným způsobem.

Volodymyr Zelenskyj nazval rozhodnutí Moskvy pokusem „svést občany Ukrajiny“ a zdůraznil, že Kyjev chce „chránit, poskytovat azyl a ukrajinské občanství všem, kteří jsou připraveni bojovat za svobodu“.

Dne 21. dubna se na Ukrajině konalo druhé kolo prezidentských voleb. Po zpracování všech záznamů získal Zelenskyj 73,22 % hlasů. Oficiální výsledky hlasování budou vyhlášeny 30. dubna.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Buzz Aldrin
29. dubna 2019

Hnědý trpajzlík a tupý diletant Vovka Putlerek by mohl spíš vysvětlit, proč je po 20 letech jeho vládnutí v Rusku tak strašná bída, či otřesný stav pozemních vojsk, konkrétně tanků:

 

"Vypovídající je počet tanků schopných výzbrojí a ochranou konkurovat západním protivníkům:

Počet ruských tanků schopných prostřelit (pomocí podkaliberní munice) nejsilnější části čelního pancíře západních tanků ‒ 0

Počet ruských tanků s čelním pancířem schopným odolat moderní západní tankové munici ‒ 0"

 

Více:

https://www.armadninoviny.cz/vyvoj-ruskeho-tanku-t-14-armata-stale-pokracuje.html


14
RK
Rudolf Kavan
29. dubna 2019

Russian Federation GDP, PPP (current international $) 1998:   806 334 billion 2017: 3 817 000 billion

https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.CD?locations=RU

 


00
V2
Vaclav 2
30. dubna 2019

buzzi..

neustále ty samé hloupé řeči, z kterých je vidno, že nemáte ponětí co v rusku a co ruské dějiny... urážet a provokovat...

co by měl VVP vysvětlovat? hážete z neznalosti situace a z nenávisti všechny do jednoho pytle...aby bylo líp, tak by musel VVP pozavírat na doživotí 90% vlády, to je ty americké přisluhovače od Medvěděva a dolů... S těmi bojuje dnes a denně. S těmi, co ubíjejí a ožebračují celý ruský národ a žijí "gloria us" Tomu asi nerozumíte, možná že ano, nechci vás podceňovat...

A VVP? dokázal to, co nedokázal nikdo nikdy, za co jej celý západ nenávidí.

Ono, já vám píši občas to samé, ale věcná a naprosto realistická reakce od vás vždycky chyběla...

buďme rádi, že se tam dostal VVP a postavil se jednoznačně proti americké okupaci a vydírání Ruska. Pokud by to byl nějaký slaboch, podobný jelcinovi, tak je už dnes buď válka nebo vše rozryté od us tanků...

Eda-pio (kterému děkuji za všechny ty rozumné a věcné příspěvky) vám odpovídá neustále, trpělivě a věcně na vaše "pro US" bláboly, ale vy to zřejmě ani nečtete...

 

 


10
EP
Eduard Piovarči
29. dubna 2019

Rusko nepotrebuje tanky na priamy kontak tankou ani nedôjde. Už len Ruské delostrelectvo rozstriela akúkoľvek tankovú armádu

Nemecké tigre boli tiež lepšie ako ruské tanky a predsa ich Rusi prečíslili počtom svojich slabších ale spolahlivých tankov. Keď začnú chrliť Armaty armády NATO sa zoserú

Ale toto je Aldrin horšie:-)

Tohle je konec. Bomba pro světovou ekonomiku obsahuje 243 bilionů dolarů

 

22:29 29.04.2019

Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů. Je to rekord, který třikrát překročil globální HDP, tedy cenu všech produktů a služeb na planetě. Ekonomové varují, že až tato obrovská bomba pod světovou ekonomikou vybuchne, vypukne krize horší než v roce 2008.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Americký dlh

Ze zprávy Ústavu mezinárodních financí vyplývá, že se globální dluh loni zvýšil o 3,3 biliony dolarů, na 243 bilionů. Z toho 65 bilionů připadá na souhrnné státní dluhy, což je téměř 1,5krát více než v krizovém roce 2009.

Extrémně velký poměr dluhu a HDP mají ve vyspělých zemích – 390 %. Největší mají v Japonsku, Francii a Austrálii. Na rozvojových trzích byl naopak růst dluhu zpomalen na minimum od roku 2001.

Analytici konstatují, že tento obrovský a nekontrolovaný dluh je výsledek nezodpovědné politiky západních centrálních bank, které si našly zálibu v tištění peněz a poskytování úvěrů.

Súvisiaci obrázok

Vlády, společnosti a soukromníci si půjčují peníze za účelem financování ekonomického rozvoje. Růst se nekoná, pak si půjčují ještě více. „Je to klasické chování narkomanů,“ poznamenal investiční analytik John Mauldin. „Světové CB vytvářejí dluhy, aniž by se staraly, co s nimi bude dál.“

Ekonomové Mezinárodního měnového fondu poukázali již koncem loňského roku na neúnosnou globální zadluženost jako na klíčovou hrozbu pro světovou ekonomiku. Ředitelka MMF Christine Lagardeová v souvislosti s tím připomněla nesprávná politická rozhodnutí, jež následovala po bankrotu Lehman Brothers.

Vlády většiny států nezvládly prakticky všechny reformy potřebné na ochranu bankovního systému, především před riskantními a neuváženými aktivitami finančníků, jež způsobily mocnou řetězovou reakci pádu v roce 2008, konstatoval MMF. I když se regulátorům podařilo vzít si za uplynulé desetiletí jistá ponaučení, což je zvýšení bankovních rezerv, zpřísnění dozoru nad finančním sektorem, stejně to nestačí.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Dolár a Putin

Kritický dluh USA

Skutečný strojem na výrobu dluhů jsou USA. Celkový dluh země (včetně vlády, místních úřadů, finančního systému, byznysu a domácností) stoupl od roku 2000 téměř na trojnásobek a dnes překročil 73,6 bilionů dolarů, což je 106 % HDP. Stát, banky a nefinanční sektor si půjčily pouze za poslední rok 2,9 bilionu dolarů, je to maximum od roku 2007. Nefinanční korporační dluh v USA se přibližuje k předkrizovým maximům 2008. Není divu, že v prvním čtvrtletí letošního roku zažily americké společnosti snížení úvěrových ratingů.

Ještě větší obavy vzbuzuje obrovský a stále se zvyšující státní dluh USA. Byl překročen další rekord: 22 bilionů.

Za Donalda Trumpa tempa zadluženosti pouze stoupla. I když v roce 2016 během předvolební kampaně slíbil, že tento problém zvládne za 8 let, vyšlo to naopak. Za dva roky si stát půjčil téměř dva biliony, za dva další k tomu podle výpočtů Bloomberg přidá ještě 4,4 bilionu.

Nyní se Trump hodlá zbavit příliš velkého dluhu ke konci druhého prezidentského období. Ekonomové jsou ale přesvědčeni, že se tento trend nedá přelomit, poněvadž se situace s rozpočtem pouze zhoršuje.

Za finanční rok 2018 stoupl schodek federálního rozpočtu USA o 17 % a dosáhl 779 miliard dolarů, je to maximum od roku 2012. Je to následek Trumpovy daňové reformy. V nejbližší budoucnosti to bude stejné kvůli snížení příjmů z daní a růstu výdajů na obranu. Není vyloučeno snížení solventnosti země. Rozpočtová správa Kongresu prognózuje, že letos stoupne schodek o dalších 15,1 % na 897 miliard dolarů. V roce 2022 překročí jeden bilion, klesat nebude.

Súvisiaci obrázok

Bomba vybuchne dříve

Investiční banky předpovídají, že do roku 2024 dosáhne americký dluh 140 % HDP. Vláda si bude muset půjčovat další biliony na podporu finanční bubliny a růstu ekonomiky. A nakonec tento strukturní schodek vytvoří „účinek kolejnice“, po čemž ekonomika začne sklouzávat do propasti.

Podle názoru expertů zbývá USA na překonání tohoto problému maximálně 10 let. V opačném případě čeká zemi opravdová krize, která se dá srovnat s Velkou depresí třicátých let minulého století.

Ke katastrofě ale může dojít ještě dříve. Světová ekonomika nedokáže v jistou chvíli strávit obrovský a neřízený dluh. Analytici z Bloomberg zastávají názor, že následující krize způsobí masovou bídu, silnou geopolitickou nestabilitu, nepokoje a války.

A ať byl finanční pád 2008 jakkoli ničivý, příští bude ještě ničivější, prostě proto, že od té doby byla globální ekonomika zatížena dalšími dluhy ve výši 70 bilionů. Znamená to, že vlády a centrální banky mají dnes mnohem méně sil a možností na stabilizaci ekonomiky na vrcholu dalšího krachu.

Rusko v týchto dlhoch nezaviazlo:-)

https://aragonit11.blogspot.com/2019/04/blog-post_23.html


20
EP
Eduard Piovarči
30. dubna 2019

Rusku pribudnú ďalšie milióny obyvateľov. Donbas a Luhansk začnú dostávať Ruské dôchodky.

Ukrajina prichádza o svojich občanov

„Putinovo rozhodnutí podepsat dekret o zjednodušeném udělování ruského občanství obyvatelům Donbasu vyvolalo jásot v Donbasu, znepokojení v evropských hlavních městech, rozhořčení ve Washingtonu a zběsilost v Kyjevě. Moskva jednoznačně projevuje politickou vůli bojovat o Ukrajinu, což dotvrzuje hned několik rozhodnutí: 1. Zákaz prodeje ropy na Ukrajinu z Ruska nebo přes Bělorusko. 2. Odmítnutí blahopřát Zelenskému ke zvolení prezidentem. 3. Poskytnout pasy a ruské občanství obyvatelům Donbasu. Mimochodem, pokud se z nich stanou ruští občané, potom bude mít Rusko povinnost a právo poskytnout jim ozbrojenou ochranu v případě jejich napadení armádou Ukrajiny nebo zemí NATO. To je zřetelný vzkaz Panu Zelenskému: Pokud chcete být faktickým prezidentem Ukrajiny, okamžitě začněte plnit Minské dohody. A respektovat práva obyvatel Donbasu. Jinak se z nich stanou občané cizí země, která bude jejich práva bránit.“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Novorusko

http://www.novarepublika.cz/2019/04/novorusko-je-bliz-k-rusku-rusove-na.html


20
EP
Eduard Piovarči
30. dubna 2019

Aldrin ďalší Putinov skvelý ťah:-)

Lidí z LLR a DLR, kteří chtějí získat pasy občanů Ruské federace, je obrovské množství. Jde o miliony lidí. To nelze udělat jedním rázem.

Nové bezpečnostní záruky

Rozšířila se informace, že mezi prvními obdrží pasy vojáci. Uvědomme si, co to znamená, když armáda Novoruska – organizovaná, vycvičená, vybavená – bude sestávat z ruských občanů, kteří zároveň nejsou příslušníky žádných státních silových struktur Ruské federace. A navíc vedou válku za hranicemi Ruska. A žádné mírové jednotky s oficiálním mandátem, jako v zakavkazských republikách nebo v Podněstří, je neoddělují od nepřítele. To je samozřejmě zcela nová realita. Ruské pasy pro obyvatele Donbasu jsou zárukou jejich bezpečnosti. Podle Ústavy Ruské federace budou nyní jejich životy muset být chráněny všemi prostředky a silami. Armádou, letectvem i námořní flotilou – a zcela legálně. Podobně jako životy obyvatel Gruzií napadené Jižní Osetie v roce 2008 – tam byla také většina ruských občanů.

Ukrajina prichádza o Donbas a Luhansk

 


20
EP
Eduard Piovarči
30. dubna 2019

Z tohoto budú mať na západe dlhé bolenie hlavy a tak sa zahajuje koordinované odstrelovanie 100 km dlhej obrannej línie Novoruska

Súvisiaci obrázok

Tvrdá cesta k ruskému sjednocení

V situaci prozatímního vládního stavu v Kyjevě – jeden prezident odchází a druhý ještě nenastoupil – nadále přicházejí znepokojující zprávy z frontové linie v Donbasu. Například zvláštní zpravodaj televizního kanálu „Živě“ Semjon Pegov hlásí: „Ukrajinská armáda střílí z minometů, SPG-9 i ručních zbraní na pozice vojenské obrany DLR v Zajcevu, na letišti Spartak, na severu a na západě Doněcka a také ve směru Mariupolu.Na pozadí zprávy o ruských pasech pro obyvatele Donbasu je to naprosto příznačné. Zjevná je také synchronizace akcí ukrajinských ozbrojených sil na frontovém úseku delším než 100 kilometrů.“ Uplynulo pět let cynického ponižování Donbasu ze strany Kyjeva, pět strašných let beztrestného ničení ukrajinských občanů ukrajinskou armádou. Ruský prezident čekal na první slova a činy nově jmenovaného prezidenta Ukrajiny. A uslyšel je. Zelenského i Volkera zírajícího z amerického velvyslanectví. Signál byl přijat a dekódován. Jeho podstata je táž jako u Porošenka:

„Donbas bude ukrajinský. Nebo vylidněný.“

Vladimír Putin na to odpověděl prostě a jasně.

 


20
EP
Eduard Piovarči
30. dubna 2019

Buzz

USA boj proti terorizmu vyústil do katastrofy.

V Auganistane sú už 18sty rok a prehrávajú

Usáma bin Ládin

18 let teroru: Welt sestavil šokující seznam teroristických útoků po 11. září

Jewel Samad

19:29 29.04.2019

11. září 2001 svět s hrůzou sledoval, jak se hroutí dvojčata, tento den se konala rozsáhlá série teroristických útoků v samém centru New Yorku. Od té doby se extrémisté dopustili nejméně 31 221 útoků po celém světě. Nejméně 146 811 lidí bylo zabito. Německý časopis zveřejnil šokující seznam teroristických útoků od 11. září.

https://cz.sputniknews.com/svet/201904299763136-18-let-teroru-welt-sestavil-sokujici-seznam-teroristickych-utoku-po-11-zari/


10
AZ
Antonín Zelenka
30. dubna 2019

Řízení informačního pole barevných revolucí

 

Z globálního úhlu pohledu: SSSR byl výkladní skříní socialismu, USA byly výkladní skříní kapitalizmu. Socialismus jako takový v SSSR nebyl, byly jen pokusy ho vybudovat a proto byla společnost SSSR nestejnorodá. Pokud byla zlikvidována výkladní skříň socialismu, pak musí být přemodelována i výkladní skříň kapitalismu – USA: konkrétně i proto, že na obyvatelstvo USA, které tvoří 5% obyvatel Země, připadá téměř polovina spotřeby přírodních zdrojů a více než polovina ekologického znečištění, nemluvě už o rozpadu životního prostředí na území USA. Pokud vše zůstane jak je, pak GP nemůže efektivně řídit světové procesy – je narušena rovnována sil. Tento proces přemodelování USA v jejich současné pozici nyní beží pod vedením Donalda Trumpa. Nakolik to on sám chápe, je druhá otázka. Ale technologové GP (globální prediktor) dobře ovládájí metody řízení mimo kontrolu vědomí.

 

Dále proběhly majdany v řadě bývalých republik SSSR (Gruzie, Kyrgyzstán, Ukrajina), které skončily více či méně krvavými státními převraty pod vedením zvláštních služeb mezinárodní vojenské mafie. Nejkrvavější byl převrat na Ukrajině. Protože (nejen) prezident ČR podporuje Rusko v jeho konfrontaci s GP, pak je přirozené, že se mezinárodní vojenská mafie snaží zorganizovat majdan a státní převrat v ČR a SR.

 

V Rusku (SSSR) byl převrat možný díky zradě „elit“ (politických, vojenských, …). Zhodnocení těch zkušeností začalo teprve v posledních 10 letech. Všechno co probíhá na Ukrajině je výstraha všem zemím, co a jak se nemá dělat.

 

Proto odpověď na otázku „co dělat“ lze shrnout do následujících bodů:

 

- Nedělat to, co bylo uděláno na Ukrajině.

 

- Pro odvrácení majdanu v Praze nebo Bratislavě je třeba politický lídr se silnou vůlí a pocitem odpovědnosti za budoucnost své země.

 

- Vedení armády, policie a zvláštních služeb si také musí uvědomovat svou zodpovědnost za budoucnost země.

 

- Je třeba projevovat aktivitu v sociálních sítích, protože ty jsou jedním z nástrojů koordinace majdanů takového druhu. Je třeba ukazovat lidem, jak probíhá majdanizace davu, v síti je už plno informací o tom, jak byly organizovány „sametové revoluce“. Konkrétně: leták z Kyjeva a z Egypta se odlišuje jen nápisy, na jednom ukrajinsky, na druhém arabsky; na Ukrajině zavraždili novináře Gongadze, na Slovensku Jana Kuciaka – scénáristé jsou ti samí a konají podle šablon; ostřelovači na kyjevském majdanu pocházeli z Gruzie, nikoliv od Janukovyče, a mnozí z nich už jsou dnes mrtvoly, a pokud dopustíme majdan zde, bude se dít to samé; je třeba připomenout, že pokud by ČLR nepotlačila zvenku řízený majdan na Náměstí nebeského klidu (Tian-an-Men), pak by dnes úspěšně se rozvíjející Čína neexistovala; je třeba vysvětlovat, že otázka neleží v rovině změny vedení, ale v koncepci státního řízení a její realizaci, že tzv. „političtí lídři“ jsou v podmínkách falešné demokracie jen realizátoři koncepce a odpovědnost nenesou před lidmi, ale před „světovým zákulisím“ a před...

 

Technologie přípravy informačních žoldáků

https://youtu.be/X0t7n7p_syw

 

Technická i duchovní vyspělost, část první.pdf

https://drive.google.com/open?id=17lcYQaKaTjaAC0FslIQ_dn2nK4vOC0Xu

 


20
EP
Eduard Piovarči
30. dubna 2019

Pekne analyzované

Na slovensku Kuciaka odpravila Penta a tá posluhuje západu. Ako najväčší zločinec je ale v Penťáckych médiách popisovaní Fico

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Dolár a Putin

Najväčšou nádejov pre svet je dnes Rusko ktoré odoláva agresii fašizmu šíriaceho sa z USA.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/09/stvrtok-21.html


20
AZ
Antonín Zelenka
1. května 2019

Téma: _____ Kategorie: Odtajněné dokumenty

Celá šířka

 

Jedná se o dokument _____ s nejvyšším stupněm utajení, který obsahuje rozčleněné informace, nezbytné pro národní bezpečnost _____.

 

KAPITOLA 3

 

Oddíl I. BEZPEČNOST

 

Stiskněte tlačítko vypnout

 

Přinášíme vám přepis rozhovoru novináře _____ a _____ dle videa o tom, že vše nemusí být vždy tak, jak se tváří…ani historie, jak dokládají tajné archivy _____.

 

Dříve se na INTRANETU již objevily různá shrnutí těchto dokumentů. Nicméně nyní jsme obdrželi fotografie dokumentů samotných. Z toho co víme je toto poprvé, kdy budou tyto tajné dokumenty, ne jen jejich přepisy, skutečně zveřejněny. Můžete si je pak prohlédnout, spolu s jejich transkripcí, po zveřejnění přístupu.

 

Není známo, jestli jsou to skutečně legitimní dokumenty některé vlády. Zaznamenali jsme několik překlepů a dalších chyb. Tyto však neznevažují dokumenty, protože se objevují často zejména ve vládních spisech jednotlivých států.

 

Bude si pak třeba všimnout, že informace v těchto dokumentech odpovídají dalším známým důkazům a událostem a jsou značně správné.

 

Osoba, která nám zaslala tyto dokumenty je důvěryhodným a spolehlivým zdrojem a má nespočet legitimních kontaktů v utajených _____ a _____ projektech, které jsou spojeny s _____.

 

Pak zveřejňujeme tyto a jiné dokumenty rychle, kvůli bezpečnostním důvodům, protože cítíme, že není moudré nechat uběhnout mnoho času mezi obdržením a zveřejněním. Pokud jsou legitimní, jsou potencionálně historické.

 

Obdrželi jsme informace týkající se fontu, typu tiskárny atd., ze které tyto dokumenty pocházejí. Tato data jsou shodná s _____, kdy se konal Briefing.

 

Také jsme obdrželi další dokumenty týkající se vyšetřování _____ a _____ ohledně těch, kteří publikovali první transkripce (_____, _____ atd.). Toto potvrzuje, že existuje vážný oficiální zájem o tyto dokumenty, což by nebylo pravděpodobné, kdyby se jednalo o hoax vytvořený nějakým šprýmařem.

 

Rovněž jsme obdrželi informace od Spolku přátel _____, že Projekt _____ skutečně existoval, stejně jako _____ a další projekty.

 

Zatímco jádro dokumentů je považováno v podstatě za správné, shrnutí může vynechat, nebo dokonce nahradit, klíčová data a informace. Nevíme, kdo byl cílem Briefingu, a tak je možné, že některé informace byly záměrné desinformace nebo šité na míru konkrétnímu individuu. Víme, že nejméně jedno datum a místo a osoby je nesprávné.

 

Samozřejmě dokud neobdržíme potvrzení z první ruky od zúčastněných lidí, zůstane tento případ otevřený a nejasný. Mnoho lidí vyjádřilo své názory, nás však zajímají jen ty přímé.

 

Projekty zabývající se _____ nebyly spravovány pod ústavním dohledem a kontrolou nejméně od _____. Proto se nyní ti, kteří mají nějaké informace o těchto projektech, nemusí bát případné pokuty za otevřené vystoupení. Je základním pravidlem, že žádný projekt, který operuje skrytě a nelegálně si nemůže nárokovat národní bezpečnostní právo a ustanovení. Zkrátka to nejde dohromady.

 

Velkou pozornost je třeba věnovat zachování bezpečnosti v kterémkoli bodě výzkumu, kde může být _____ dostupná pro vědecké studium. Musí být přijata extrémní opatření k ochraně a uchování jakéhokoli materiálu nebo celých _____ od objevení, výzkumu nebo k odvedení zájmu široké veřejnosti, civilních agentur nebo jednotlivců. Proto se doporučuje, aby bylo kdykoli zabráněno úniku informací do tisku.

 

Pokud by se tento postup neukázal jako možný, doporučují se následující krycí příběhy pro tisk, které se mají zveřejnit. Zodpovědný důstojník musí jednat rychle, aby vybral příběh, který nejlépe vyhovuje situaci. Je třeba si při výběru krycího příběhu uvědomit, že oficiální politika týkající se _____ říká, že neexistují.

 

1) Oficiální popírání: Nejžádanější odpovědí by bylo, že se nestalo nic neobvyklého, a že _____ neví nic o této události. Veřejný tisk tak může vyloučit další vyšetřování.

 

2) Diskreditace svědků: Pokud je to možné, budou svědci drženi v izolaci, dokud nebude zjištěn rozsah jejich znalostí a účasti na události. Svědci budou odrazeni od mluvení o události, o tom, co viděli a jejich zastrašování může být nezbytné k zajištění jejich spolupráce. Pokud svědci již kontaktovali tisk, bude nutné jejich příběhy zdiskreditovat. To lze nejlépe provést tvrzením, že buď si nesprávně vyložili "přírodní" události, jsou obětí "hysterie nebo halucinace", nebo jsou sami "pachateli" podvodů.

 

3) Klamavé prohlášení: Může se stát, že budete muset vydat nepravdivé prohlášení pro zachování bezpečnosti. _____, _____, _____ a _____ jsou všechno přijatelné alternativy, ačkoli v případě _____ by měla být věnována pozornost tomu, aby nebylo možné předpokládat, že _____ mohlo být experimentální nebo tajné, protože by to mohlo vyvolat větší zvědavost _____ i zahraničního tisku.

 

Odtajněné dokumenty: Krtek a buldozer.pdf

https://drive.google.com/open?id=1gobiOLaTgKXPcyUbhb5bcod-jysE1Qbq

 


10
EP
Eduard Piovarči
1. května 2019
To pôsobenie na kvantovej úrovni teda potvrdzuje aj Seldrakeho morfická rezonancia. Čím viac nás bude čo budeme myslieť správne a poctivo tým viac ovplivníme či usmerníme kolektívne vedomie. Existuje v tomto zmysle kritická hranica na ktorej sa dejiny a udalosti môžu zásadne zmeniť a otočiť. A Megapredátor to vie a všemožne sa snažia aby táto ktitická hranica nebola dosiahnutá. Preto rozpútali peklo na zemi vo všetkých oblastiach. Preto existujú tajné projekty na presne cieľené ovplivňovanie ľudského vediomia a myslenia
10
AZ
Antonín Zelenka
3. května 2019

Jediné východisko z této situace je připustit, že dnešní věda má zcela mylné představy o povaze hmoty, a nebo že zákon zachování hmoty neplatí. Současná forma tohoto zákona je totiž naprosto v rozporu s výsledky experimentů. Nicméně, zákon zachování hmoty je však jedním z mála postulátů vedy, kterému se téměř podařilo reflektovat skutečný stav věcí – je třeba jen trochu rozšířit pojem „hmoty“ a tento postulát nabyde platnosti.

 

Toto se však nedá říct o postulátu izotropie vesmíru a rychlosti světla. Byly to tyto dva postuláty, které stály u zrodu Einsteinovi Obecné a Speciální teorie relativity. Chtěl bych do této záležitosti vnést trochu světla. Nehledíc na to, jestli jsou tyto teorie správné nebo ne, bylo by omylem považovat Einsteina za jejich autora.

 

Pravdou je, že Einstein, během doby kdy působil jako zaměstannec patentového úřadu, si jednoduše „vypůjčil“ tyto myšlenky od dvou vědců: matematika/fyzika Poincarého a fyzika Lorentze. Tito dva na své teorii spolupracovali několik let. Byl to Poincaré, kdo postuloval homogenitu (izotropii) vesmíru a konstantu rychlosti světla ve vakuu, a Lorentz vyvinul jeho slavné transformace během práce na teorii éterického driftu.

 

Einstein, který pracoval na patentovém úřadě, měl přístup ke výzkumu obou vědců a rozhodl se tuto teorii přejmenovat, a publikovat pod svým jménem. Dokonce „zanechal“ Lorentze ve svých teoriích, ponecháním názvu základních matematických vzorců teorie – Lorentzových transformací. Nějak ale zapoměl poznamenat, jakou roli on sám v této práci měl (žádnou); také nějak „opoměl“ uvést jakoukoliv zmínku o Poincarém, který je autorem postulátů o rychlosti světla a homogenitě vesmíru. Navzdory tomuto všemu, tyto teorie vešly do historie jako jeho práce.

 

Každý ví, že Einstein je nositelem Nobelovy ceny za své zásluhy za vytvoření obecné a speciální teorie relativity. Ale není to pravda. Skándál s původem těchto teorií, i když známý jen úzkému kruhu vědců, zabránil Nobelově komisi udělit mu za tyto cenu. Nicméně, komise našla velmi jednoduché řešení. Einstein byl odměněn Nobelovou cenou za objev druhého zákona fotovoltaického jevu, který byl ale pouze speciálním případem prvního zákona fotovoltaického jevu. V tomto kontextu je poněkud zajímavé, že ruský fyzik Alexandr Stoletov (1830 – 1896), který byl objevitelem tohoto zákona, nobelovu cenu nikdy nedostal, a potažmo ani žádnou jinou vědeckou cenu za své výsledky. Ale Einstein dostal „nobelovku“ za studii konkrétního případu tohoto zákona.

 

Podivnost, z jakékoliv stránky se na to podíváte. Jediné smysluplné vysvětlení je, že někomu výrazně záleželo na tom, aby Einstein Nobelovu cenu dostal, a tím získal vědeckou prestiž, která by mu mj. umožnila patřičně umlčet případné “heretiky”, nesouhlasící s jeho teorií. Tomuto “géniu” pouze stačilo přeformulovat jeden konkrétní případ fotovoltaického zákona, a – pohleďtě, geniální fyzik, nositel Nobelovy ceny, je na světě!

 

Nobelova komise se pravděpodobně rozhodla, že dvě ceny za tutéž věc by bylo příliš, a tak vybrala jen jednoho „kandidáta“ - „geniálního“ Einsteina. Koho by zajímalo, jestli cena byla udělena za první nebo druhý fotovoltaický zákon? Prašť jak uhoď, historie si s tím brzy poradí...

 

Nejdůležitější bylo, že bylo dosaženo cíle – Einstein se stal nositelem Nobelovy ceny, a dnes si téměř každý myslí, že to bylo za jeho „zásluhy“ na poli „velkých“ teorií. Relevantní otázka vyplyne na mysl: proč někdo velmi vlivný investoval tolik, aby se Einstein stal nositelem nobelovy ceny a glorifikoval ho napříč celou zeměkoulí jako největšího vědce všech dob? Byl zde nějaký skrytý záměr?

 

Tento důvod leží v dohodě, kterou Einstein uzavřel s lidmi, kteří mu „zařídili“ cenu. Pravděpodobně Einstein sám po tomto hodně toužil, po aureole slávy, a tak ho jisté zájmy, které cítily urgentní potřebu „navigovat“ směr ubírání vědy a tímto i celé civilizace špatným směrem k ekologické katastrofě, použili jako „učitečného idiota“ - nebo, možná Einstein poté tuto úlohu sehrál s plným vědomím, čeho se dopouští, jestliže to nevěděl již od počátku. Einstein tedy souhlasil s tím, že se stane nástrojem tohoto plánu, pod jednou podmínkou – že dostane Nobelovu cenu. A tak byla dohoda uzavřena a z obou stran dodržena, což bylo navíc výhodné pro tyto „skryté zájmy“ - vytvoření aureoly okolo Einsteina jakožto největšího vědeckého génia všech dob jen ulehčilo jejich plány, které sestávaly z indoktrinace mas falešnou představou o povaze okolního Vesmíru.

 

V tomto kontextu slavné foto, kde Einstein vyplazuje jazyk, nabírá poněkud odlišného významu, dovtípí se jistě každý sám..


10
EP
Eduard Piovarči
3. května 2019
Iste zaujímavá úvaha i uvedené fakty ktoré Einstena nevrhajú do celkom dobrého svetla. Aj v udelovaní Nobelových cien hrá rolu ideológia a presadzovanie istých záujmov. Skrátka osobná prestíž a vidina z toho plynúceho postavenia i finančného benefitu nútia aj vedcov vykrádať mozgy svojich kolegov. I tam prebieha neustály boj o piedestály a benefity aj na úkor iných.
10
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
3. května 2019

Antonín Zelenka: Len malá bezvýznamná kozmetická oprava - Einstein dostal Nobelovku za fotoelektrický, nie fotovoltaický jav. Ide síce o rovnaký fyzikálny princíp, ale z hľadiska správneho použitia pojmov sa fotoelektrický jav používa skôr u fotonásobičov (ako napr. nočné videnie) a fotovoltaický u zariadení na výrobu elektriny. Inak súhlasím so všetkým čo o Einsteinovi píšete. Minule som tu dal podobný príspevok o tom ako sa globálne elity snažia brzdiť technologický pokrok zavádzaním vedy do slepých uličiek. Jednou z nich je aj Všeobecná Teória relativity.

Tá vo svojej podstate operuje s troma veličinami. Priestorovou dĺžkou (v metroch), časom (v sekundách) a rýchlosťou svetla (v metroch za sekundu). V nej je rýchlosť svetla vyhlásená za absolútnu konštantu a premenný je čas a dĺžka. Vyplývajú z nej rôzne relativistické javy, ako kontrakcia dĺžky v závislosti od rýchlosti, či dilatácia času v závislosti od rýchlosti. Ale k rovnakým výsledkom sa dostaneme aj ak bude absolútny čas a meniť sa bude dĺžka a rýchlosť svetla. Každé hodiny totiž závisia od ich geometrie (a neexistujú žiadne ktoré by boli nezávislé od svojich rozmerov). Ak sa zmení ich geometria (kontrakciou dĺžky) budú ukazovať iný čas. Bum, práve sme "dokázali" dilatáciu času, i keď žiadna neexistuje.


10
AZ
Antonín Zelenka
4. května 2019

Vážné potíže moderní vědy lze pozorovat jak v obou úrovních, v mikro- i makro-světě. Během pokusů se syntézou elementárních částic, jaderní fyzikové narazili na jev který, v principu, zpečetil osud moderní „vědy“.

 

příroda respektuje svoje vlastní zákony.pdf

https://drive.google.com/open?id=1c9D3qAgyYlhhy7M63ziuBoPQX1_F3wmF

 

Jeden ze základních zákonů moderní fyziky, zákon zachování hmoty, říká, že když se syntetizuje nová částice, její hmota musí být menší nebo rovna součtu hmoty částic, z nichž vznikla. V kostce, tento zákon tvrdí, že hmota/energie nemůže být vytvořena ani zničena, jen transformována.

 

k energetickému standardu přes zlatý.pdf

https://drive.google.com/open?id=1TLPTSUKdrqxQgoY4-mIOBQc20l6pQXfN

 


10
EP
Eduard Piovarči
5. května 2019
Stagnácia vedy v istých smeroch je dokázateľne riadená a ak sa v tých smeroch aj pracuje tak len utajene v prospech úzkej ekonomickej skupiny na globalistickej špičke
10
AZ
Antonín Zelenka
5. května 2019

Z oficiální ruské historie prostě odřízli 9 století

 

Teď si vezměte moderní ukrajinskou historiografii: píše se, že Kyjevský stát byl ukrajinský, všechna knížata byla čistě ukrajinská. Nicméně, ...

 

Ruské (slovanské) písemnictví existuje několik desítek tisíc let.pdf

https://drive.google.com/open?id=1afjNzPiwYd_H8jPVArqaQWGQ8w-vLoBM

 


00
EP
Eduard Piovarči
5. května 2019

Propaganda je jednoducho Panna Zázračnica

Spraví skutočným aj to čo sa nikdy nestalo a naopak.

Však už je takmer historicky isté že Čechy oslobodili od fašizmu Američania:-) A zajtra sa to dostane aj do školských učebníc dejepisu.


00
EP
Eduard Piovarči
29. dubna 2019

Rusko nepotrebuje tanky na priamy kontak tankou ani nedôjde. Už len Ruské delostrelectvo rozstriela akúkoľvek tankovú armádu

Nemecké tigre boli tiež lepšie ako ruské tanky a predsa ich Rusi prečíslili počtom svojich slabších ale spolahlivých tankov. Keď začnú chrliť Armaty armády NATO sa zoserú

Ale toto je Aldrin horšie:-)

Tohle je konec. Bomba pro světovou ekonomiku obsahuje 243 bilionů dolarů

 

22:29 29.04.2019

Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů. Je to rekord, který třikrát překročil globální HDP, tedy cenu všech produktů a služeb na planetě. Ekonomové varují, že až tato obrovská bomba pod světovou ekonomikou vybuchne, vypukne krize horší než v roce 2008.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Americký dlh

Ze zprávy Ústavu mezinárodních financí vyplývá, že se globální dluh loni zvýšil o 3,3 biliony dolarů, na 243 bilionů. Z toho 65 bilionů připadá na souhrnné státní dluhy, což je téměř 1,5krát více než v krizovém roce 2009.

Extrémně velký poměr dluhu a HDP mají ve vyspělých zemích – 390 %. Největší mají v Japonsku, Francii a Austrálii. Na rozvojových trzích byl naopak růst dluhu zpomalen na minimum od roku 2001.

Analytici konstatují, že tento obrovský a nekontrolovaný dluh je výsledek nezodpovědné politiky západních centrálních bank, které si našly zálibu v tištění peněz a poskytování úvěrů.

Súvisiaci obrázok

Vlády, společnosti a soukromníci si půjčují peníze za účelem financování ekonomického rozvoje. Růst se nekoná, pak si půjčují ještě více. „Je to klasické chování narkomanů,“ poznamenal investiční analytik John Mauldin. „Světové CB vytvářejí dluhy, aniž by se staraly, co s nimi bude dál.“

Ekonomové Mezinárodního měnového fondu poukázali již koncem loňského roku na neúnosnou globální zadluženost jako na klíčovou hrozbu pro světovou ekonomiku. Ředitelka MMF Christine Lagardeová v souvislosti s tím připomněla nesprávná politická rozhodnutí, jež následovala po bankrotu Lehman Brothers.

Vlády většiny států nezvládly prakticky všechny reformy potřebné na ochranu bankovního systému, především před riskantními a neuváženými aktivitami finančníků, jež způsobily mocnou řetězovou reakci pádu v roce 2008, konstatoval MMF. I když se regulátorům podařilo vzít si za uplynulé desetiletí jistá ponaučení, což je zvýšení bankovních rezerv, zpřísnění dozoru nad finančním sektorem, stejně to nestačí.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Dolár a Putin

Kritický dluh USA

Skutečný strojem na výrobu dluhů jsou USA. Celkový dluh země (včetně vlády, místních úřadů, finančního systému, byznysu a domácností) stoupl od roku 2000 téměř na trojnásobek a dnes překročil 73,6 bilionů dolarů, což je 106 % HDP. Stát, banky a nefinanční sektor si půjčily pouze za poslední rok 2,9 bilionu dolarů, je to maximum od roku 2007. Nefinanční korporační dluh v USA se přibližuje k předkrizovým maximům 2008. Není divu, že v prvním čtvrtletí letošního roku zažily americké společnosti snížení úvěrových ratingů.

Ještě větší obavy vzbuzuje obrovský a stále se zvyšující státní dluh USA. Byl překročen další rekord: 22 bilionů.

Za Donalda Trumpa tempa zadluženosti pouze stoupla. I když v roce 2016 během předvolební kampaně slíbil, že tento problém zvládne za 8 let, vyšlo to naopak. Za dva roky si stát půjčil téměř dva biliony, za dva další k tomu podle výpočtů Bloomberg přidá ještě 4,4 bilionu.

Nyní se Trump hodlá zbavit příliš velkého dluhu ke konci druhého prezidentského období. Ekonomové jsou ale přesvědčeni, že se tento trend nedá přelomit, poněvadž se situace s rozpočtem pouze zhoršuje.

Za finanční rok 2018 stoupl schodek federálního rozpočtu USA o 17 % a dosáhl 779 miliard dolarů, je to maximum od roku 2012. Je to následek Trumpovy daňové reformy. V nejbližší budoucnosti to bude stejné kvůli snížení příjmů z daní a růstu výdajů na obranu. Není vyloučeno snížení solventnosti země. Rozpočtová správa Kongresu prognózuje, že letos stoupne schodek o dalších 15,1 % na 897 miliard dolarů. V roce 2022 překročí jeden bilion, klesat nebude.

Súvisiaci obrázok

Bomba vybuchne dříve

Investiční banky předpovídají, že do roku 2024 dosáhne americký dluh 140 % HDP. Vláda si bude muset půjčovat další biliony na podporu finanční bubliny a růstu ekonomiky. A nakonec tento strukturní schodek vytvoří „účinek kolejnice“, po čemž ekonomika začne sklouzávat do propasti.

Podle názoru expertů zbývá USA na překonání tohoto problému maximálně 10 let. V opačném případě čeká zemi opravdová krize, která se dá srovnat s Velkou depresí třicátých let minulého století.

Ke katastrofě ale může dojít ještě dříve. Světová ekonomika nedokáže v jistou chvíli strávit obrovský a neřízený dluh. Analytici z Bloomberg zastávají názor, že následující krize způsobí masovou bídu, silnou geopolitickou nestabilitu, nepokoje a války.

A ať byl finanční pád 2008 jakkoli ničivý, příští bude ještě ničivější, prostě proto, že od té doby byla globální ekonomika zatížena dalšími dluhy ve výši 70 bilionů. Znamená to, že vlády a centrální banky mají dnes mnohem méně sil a možností na stabilizaci ekonomiky na vrcholu dalšího krachu.

Rusko v týchto dlhoch nezaviazlo:-)

https://aragonit11.blogspot.com/2019/04/blog-post_23.html

+ 2

Buzz Aldrin
29. dubna 2019

Hnědý trpajzlík a tupý diletant Vovka Putlerek by mohl spíš vysvětlit, proč je po 20 letech jeho vládnutí v Rusku tak strašná bída, či otřesný stav pozemních vojsk, konkrétně tanků:

 

"Vypovídající je počet tanků schopných výzbrojí a ochranou konkurovat západním protivníkům:

Počet ruských tanků schopných prostřelit (pomocí podkaliberní munice) nejsilnější části čelního pancíře západních tanků ‒ 0

Počet ruských tanků s čelním pancířem schopným odolat moderní západní tankové munici ‒ 0"

 

Více:

https://www.armadninoviny.cz/vyvoj-ruskeho-tanku-t-14-armata-stale-pokracuje.html

- 4