Putin otevřeně říká, že „mocné síly“ v USA prohlubují napětí mezi Ruskem a Amerikou
22. července 2018 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 31696 15
„Mocné síly“ uvnitř Spojených států prohlubují napětí mezi Amerikou a Ruskem i na úkor svých vlastních národních zájmů, tvrdí prezident Vladimir Putin.

 
 
loading...
 

Putin při projevu k ruskému ministerstvu zahraničí odhalil „Síly uvnitř Spojených států, které jsou ochotné obětovat rusko-americké vztahy jen, aby mohly protlačovat své ambice uvnitř vnitřních rozbrojů v Americe.“

„Oni jsou připraveni obětovat zájmy svých podniků, které ztrácí spoustu miliard dolarů z kontraktů a obecně z ruského trhu, stejně tak jako pracovní místa ve Spojených státech, i když jich moc není, tak stejně jsou tam pracovní místa spočívající na spolupráci s Ruskem. Mluvíme o desítkách tisíc, potenciálně i stovkách tisíc pracovních míst,“ dodal.

Ruský prezident se uchýlil k tvrzení hodnotícímu to tak, že ač jsou tyto síly uvnitř Ameriky, tak stejně pracující proti zájmům své vlastní země.
„Když mluvím o těchto silách, tak víte, to nezapadá do naší politické filosofie, protože nás vždy učili, že takoví funkcionáři pracují v zájmu státu a společnosti a musí v první řadě myslet na tyto základní zájmy a těm dávat prioritu. Bohužel, ve Spojených státech tam mají i takovéto síly, které kladou své úzké skupinové zájmy nad zájmy národní,“ řekl Putin.

„Ty jsou ochotny obětovat i svou vlastní bezpečnost,“ uvedl Putin s dodatkem: „Jsou připraveni obětovat zájmy svých spojenců v Evropě a na Středním východě, zvláště pak zájmy státu Izrael.“

„Jsou to mocní lidé s ohromnou silou, kteří bez mrknutí oka dovedou do tváří milionů svých vlastních občanů podstrkovat neuvěřitelné a nelogické povídačky,“ dodal.

Putin v těchto referencích na „mocné síly“, které však vůbec nereprezentují zájmy své vlastní země, zjevně mluví o tom samém hlubokém státě a vojensko-průmyslovém komplexu, který je ve válce s Donaldem Trumpem.

V komentářích ruského prezidenta se odráží to, co pronesl bývalý kongresman Ron Paul, který tento víkend obviňoval „tajnou vládu“ z rozdmýchávání plamenů hysterie kolem Trumpovy schůzky s Putinem.

Vladimir Putin a Rusko, které do teď bylo přinejmenším v částečném souladu se zájmy globální elity, teď ale naráží na velice diametrální odpor od Nového světového řádu (New World Order).

Tak je tomu přinejmenším od roku 2014, kdy vrcholný americký diplomat Christopher R. Hill řekl, že ruská reakce na ukrajinskou krizi znamená, že Moskva zradila „nový světový řád“, jehož bylo v předchozích 25 letech součástí.

Zdroj: prisonplanet.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Jarin G.
22. července 2018

Ahoj!!!

Po návratu z "výletu" (dovolená v důchodu je asi blbost) jen krátký vstup pro ty, kdo se na to video (o dost delší- 4:43 min.) chtějí podívat ve slovenštině!

ilustr. fotka:

Putin varuje pred Deep State v USA - Títo ľudia sú mocní a silní

https://www.youtube.com/watch?v=GPTMsmybvLw&feature=em-uploademail

video:

 

 

 

 


40
PA
Piovarči Aragonit
22. července 2018

Ahoj Jarine

Ako bolo na dovolenke?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Putin zachránca

Moskva zradila svetový poriadok ktorého bola donedávna súčasťou. Tak to sme nesmierne radi že ich Moskva zradila. Mali by sme ich zradiť všetci. Preto že nový svetový poriadok je nespravodlivý. Preto že nový svetový poriadok je postmoderné otroctvo. "Sloboda" podmienená bezvýhradnou poslušnosťou k elitám.

Putin to povedal dobre čoho sú všetkého schpné najmocnejšie sily v pozadí USA. Dopoviem čo povedať ešte nemohola alebo nechcel. Tieto elity v pozadí obetovali a neváhali zavraždiť 3000 americkývh spoluobčanov len aby sa mohla začať nová vlna vojen proti terorizmu. Pričom najväčšími teroristami sú práve predstavitelia tejto najmocnejšej sily v samotnom vnútri USA. A ich cieľom je likvidácia Ruska takého ako ho dnes poznáme. Ich cieľom je absolútne ekonomické podriadenie sa Ruska ich zámerom si Ruské bohatstvo rozdeliť.

A ich ciele sú získať do osobného vlastníctva všetko nerastné bohatstvo Ruska a jeho ekonomické ovládnutie. Sú to zlodeji ekonomík. Zmocňujú sa ekonomík štátov po pučoch a vojenských prevratoch alebo priamou agresiou pod zámienkou demokratizácie toho ktorého štátu tak ako sa to stalo v Iraku a v Líbyi. Koho si nemôžu kúpiť toho zničia vojenskou silou.

Súvisiaci obrázok

Lenže v Rusku táto SVETOVÁ KOSA NOSTRA narazila na KAMEŇ, a zlámala čepel svojej zbrane.

Putin teraz jednoznačne povedal Američanom kto ich pripravil o možnosti obchodovať z Ruskom, kto ich pripravil o trhy a pracovné miesta na tomto obrovskom ekonomicky bohatom území.

Putin teraz priamo oslovuje a ovplyvňuje mysle američanov. A amrická COSANOSTRA bude teraz škrípať zubami

 

Zatiaľ situácia v Sýrii

ISIS Captures Six New Villages From Opposition Forces In Southern Syria (Map)

Stačí pozerať len na tieto mapky aby človek vytušil že Rusko v Sýrii ten poriadom urobí. Armáda obsadila ďalších 615 km štvorcových územia ktoré doposial držali povstalci.

Ostali už len tri evakuačné zóny. Akonáhle budú militanti odsťahovaný začne armáda operáciu proti ISIL. USA momentálne ťahajú za kratší koniec. Umiernený sa vzdali zbraní. Armáda obsadila územie v poslednej fáze takmer bez boja. Toto bude mať demoralizujúce účinky na ISIL v tejto oblasti.

http://aragonit11.blogspot.com/2018/07/pokracovanie-prac-v-sonde-pod-cestou-16.html


50
Jarin G.
22. července 2018

Ahoj Edo!

Dík za příspěvek. Početl jsem si.

Byli jsme jen tady v Čechách v Krušných horách!

A jak bylo? Vedro, vedro, prokládané dusnem! Horko jak u moře na jihu, ale tam je jiná vlhkost a jde to. Šli jsme se projít a za hodinu pot z nás jen tekl. Na kole jen taky tak hodinku. Krajina celkem krásná, houby žádné. Holt jsme se netrefili do termínu.

Ale pojedeme ještě někam k moři, ale až mimo hlavní sezonu, někdy koncem září, v říjnu. Kam ještě nevím, vyplatí se počkat a pak nějaké to Last minute. Určitě na mezi migranty v Evropě či muslimy na severu Afriky. Snad jen Tunis by mohl přijít do úvahy. Tam je teď celkem klid!

Ceny zájezdů mimo sezónu jsou pořádně levnější. To se dají ušetřit pěkné tisícovky. Navíc pak v těch destinacích je více klidu, méně turistů, ceny ovoce apod. taky dole. A teploty kolem 28 st. jsou pro mě ideální! Moře vyhřáté vydrží dlouho. V tom by ses ty uvařil!

A sem na pláže na Santo Domingo v Karibiku určitě tedy nepojedeme:

https://youtu.be/p9UdkV8r0h8

 

 

 

 


40
P:
Puer :-)
22. července 2018
Tož má pravdu chlapec... Nicméne četl jsem, že Putin do 3. volebního období nepůjde... Upřímně, už se to blíží: https://bit.ly/2647Tcc
20
PA
Piovarči Aragonit
22. července 2018
To len nechce dopredu dráždiť USA pitbula. Ak nemá náhradu tak tam zostane. Dúfajme. Ale uznám že toho už musí mať dosť.
40
Jarin G.
22. července 2018

Pio, neboj. Funkční období prezidenta FR teprve začalo a trvá 6 roků. Do roku 2024 je ještě pěkně daleko!

A pokud se nezmění Ústava RF, tak kandidovat potřetí za sebou ani Putin nemůže.

A navíc, on si je schopen za těch skoro 6 let připravit vhodného nástupce. Chytrých a vlasteneckých Rusů je dostatek!

A kdyby se mu stalo něco teď (nedejbože, doufám, že ne), tak Lavrov je schopen v Putinově politice pokračovat.


50
Jarin G.
22. července 2018

ještě pro Pia:

Mimo téma. Teď se pohybuji na Opeře. Neukládám, nevyskakuji a vše funguje jak má. Doplňuji, opravuji, vkládám. Kopírovat a vkládat obrázky můžu jen klikem CtrlC, CtrlV.... 

   A koukám, že i ty reaguješ, přestože tu máš dlouhý příspěvek. Došlo u tebe k nějaké změně?

Mně to tu funguje fakt dobře.

Okno pro reakce jsem si zvětšil do optimální šíře, nevyžádané re.l.my zamezeny. Jen by to chtělo ještě pár kolegů z dříve!

Byl jsi se někdy podívat na tom novém blogu "T"? Tam je prostor pro příspěvky mnohem horší. Jednou jsem tam publikoval přes mejl a vyšel z toho hrozný paskvil, který si ani nemohu upravit. A okenko na reakce téměř bez jakýchkoliv vymožeností! Nic pro mě. Chodím tam jen kvůli článkům Janinny, ale sám nepřispívám.


30
PA
Piovarči Aragonit
22. července 2018

Ahoj vlastne máš pravdu. O svojho nástupcu sa Putin stihne postarať.

Aj mne to funguje po tom čo som na to pustil program proti trojanom a červom.

Tak že dúfam že to nejaký čas vydrží. Nemám moc času moc surfovať po nete. Chystám sa opäť do chorvátska pojaskyniarčiť i odpočinúť. Tak že tu nejaký čas nebudem. Príprava ma stojí nejaký čas hlavne technika a organizácia akcie.

 

 


30
Jarin G.
23. července 2018

Tak to jsem rád, že už ti to celkem jede!

Užij si ten výlet a i si odpočiň! 

A že tu nějaký čas nebudeš? No a co. Stejně je taková okurková sezona. Počkáme. Ty nám to pak vynahradíš. Už se těším na fotoreportáž na aragonitu! Hlavně nezapomeń ty fotky prokládat pěknými děvčaty a nejen jeskyněmi!


20
Jarin G.
22. července 2018

pro "Pauer"

Co má ten odkaz společného s Putinem. A to o tom 3. období jsi nemohl nic takového číst. Ústava RF to neumožňuje a Putin by nikdy neřekl nic, co s ní není v soulladu! A myslím si, že on ji zná dokonale.

Tenhle odkaz s tím modrookým Ježíšem tu už před časem býval! Hlásíš návrat pod jiným nickem?


20
Satan Atan Henoch
22. července 2018

Ano, Krym se zbraněmi byl odňat nwóčku a to teď zuří. Nwóčko řeší ve svých templech situaci a spojuje se  všemi duchy zemřelých, kteří kdy toužili po moci a bohatství. Tito duchové ale chtějí vládnout bez nich. Takže nyní uvidíme, jak se jim to kabalistické snažení vyplatilo. Vyvolávají ty, kteří rozhodně nešli cestou života s tím známým Zákonem Nezabiješ, nepokradeš...každý normální člověk ví, jak se chovat..., ale vyvolali celé peklo, aby jim pomohlo ke světovládě. To znamená, že nyní se budou prát mezi sebou i s duchy dávno mrtvých o prvenství, kdo z nich bude tím očkem na pyramidce.

Henoch.

Latina je umělý jazyk těch, kteří chtěli ovládnout svět. Byl to jazyk učenců, církevních hodnostářů, filosofů a králů. Tento jazyk pochází z Vatikánu a vznikal na zániku Říše Západořímské. Z této říše zbylo učení, které mělo zotročit celý svět. Vy víte, kdy se rozpadla tato říše, kdy se narodil Můj Syn a tušíte, proč pomalu pět set let po Jeho narození vznikla pozemská církev. Dříve žádné církve na ovládání lidí nebyly, byly rodiny tak, jak vám to v Písmu sdělili proroci. Buď lidé měli rodinu v těle nebo tak, jako proroci, bez viditelného těla. Proto mohli být propojeni s Nebem a vzkazovat lidem to, co jsem jim potřeboval vzkázat. Měli neviditelné ženy a s nimi děti. Znali nás a My je. Viděli nás ve svých živých očích. Viděli obrazy, které vám pak popsali. Duchovně byli s námi propojení, proto byli tolik zabíjeni a mučeni. Přinášeli vám pravdu, kterou jste, pokud jste ji přijali, se měli řídit, aby jste přežili mezi mocichtivými. To, co se ve Vatikánu pak stalo, byly mše vedené v latině. Tomu jazyku nerozuměl nikdo, jenom kněz a další zasvěcenci. My jsme se přizpůsobovali tak, aby chycené ovládané ovce přežily mezi horou lží a upravovali jsme jazyk kněží tak, aby to nebyly jenom kletby. Obraceli jsme ty kněze i papeže této církve. Hráli jsme s nimi tuto komedii tak, aby měla šťastný konec. Jejich Franta rozdělil církev viditelných kozlů v lidských tělech od naší rodiny a ovcí. My jsme mu asistovali tak, aby nic netušil. Tak se církev z Vatikánu projevila ve své nahotě se svým us na konci snad všech slov tohoto umělého jazyka. Us znamenalo jejich značku, proto byla ve všech modlitbách zastrčená. Potřebovali mocnou říši, první říši, označenou prvním písmenem abecedy. V této souvislosti tušíte, kterou říši vytvořili. Zde si podmanili Indiány a obsadily jižní i severní část tohoto kontinentu. Oslavují Den nezávislosti. Mnozí Američané si myslí, že je to den, kdy Amerika získala nezávislost na anglické Koruně. Ve skutečnosti jejich Den nezávislosti znamená něco jiného. Je to odmítnutí učení Mého Syna, které lidem přináší dobrý život.

Otec


30
Jarin G.
22. července 2018

Ahoj Otče! Máš tu kolegu, či snad konkurenta?

Podívej se do odkazu nicku "Pauer". Jaký máš na to názor? Je to tvůj podporovatel (tvůj obrázek - Ježíš) nebo kdo to je?


20
Satan Atan Henoch
22. července 2018

To je slátanina všeho možného. Můj Syn tak nevypadá, má sice modré oči, ale ti, kterým se ukázal a dal jim kamínek, ví, jak vypadá. 

 

Otec


30
Jarin G.
22. července 2018

Dík za odpověď.

Já si to taky myslel, že je to jen jakýsi blábolista a v podstatě spamer!


30
PE
Pátý Element
22. července 2018
02
PA
Piovarči Aragonit
22. července 2018

Ahoj Jarine

Ako bolo na dovolenke?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Putin zachránca

Moskva zradila svetový poriadok ktorého bola donedávna súčasťou. Tak to sme nesmierne radi že ich Moskva zradila. Mali by sme ich zradiť všetci. Preto že nový svetový poriadok je nespravodlivý. Preto že nový svetový poriadok je postmoderné otroctvo. "Sloboda" podmienená bezvýhradnou poslušnosťou k elitám.

Putin to povedal dobre čoho sú všetkého schpné najmocnejšie sily v pozadí USA. Dopoviem čo povedať ešte nemohola alebo nechcel. Tieto elity v pozadí obetovali a neváhali zavraždiť 3000 americkývh spoluobčanov len aby sa mohla začať nová vlna vojen proti terorizmu. Pričom najväčšími teroristami sú práve predstavitelia tejto najmocnejšej sily v samotnom vnútri USA. A ich cieľom je likvidácia Ruska takého ako ho dnes poznáme. Ich cieľom je absolútne ekonomické podriadenie sa Ruska ich zámerom si Ruské bohatstvo rozdeliť.

A ich ciele sú získať do osobného vlastníctva všetko nerastné bohatstvo Ruska a jeho ekonomické ovládnutie. Sú to zlodeji ekonomík. Zmocňujú sa ekonomík štátov po pučoch a vojenských prevratoch alebo priamou agresiou pod zámienkou demokratizácie toho ktorého štátu tak ako sa to stalo v Iraku a v Líbyi. Koho si nemôžu kúpiť toho zničia vojenskou silou.

Súvisiaci obrázok

Lenže v Rusku táto SVETOVÁ KOSA NOSTRA narazila na KAMEŇ, a zlámala čepel svojej zbrane.

Putin teraz jednoznačne povedal Američanom kto ich pripravil o možnosti obchodovať z Ruskom, kto ich pripravil o trhy a pracovné miesta na tomto obrovskom ekonomicky bohatom území.

Putin teraz priamo oslovuje a ovplyvňuje mysle američanov. A amrická COSANOSTRA bude teraz škrípať zubami

 

Zatiaľ situácia v Sýrii

ISIS Captures Six New Villages From Opposition Forces In Southern Syria (Map)

Stačí pozerať len na tieto mapky aby človek vytušil že Rusko v Sýrii ten poriadom urobí. Armáda obsadila ďalších 615 km štvorcových územia ktoré doposial držali povstalci.

Ostali už len tri evakuačné zóny. Akonáhle budú militanti odsťahovaný začne armáda operáciu proti ISIL. USA momentálne ťahajú za kratší koniec. Umiernený sa vzdali zbraní. Armáda obsadila územie v poslednej fáze takmer bez boja. Toto bude mať demoralizujúce účinky na ISIL v tejto oblasti.

http://aragonit11.blogspot.com/2018/07/pokracovanie-prac-v-sonde-pod-cestou-16.html

+ 5