Publicista: Kvůli masové imigraci se Francie podobá zemím třetího světa!
18. října 2018 Redakce AC24 Ze světa 10963 5
Procházky ve francouzských městech stále více připomínají prohlídku nepřátelského prostředí, napsal v rozhovoru s Breizh Info autor knihy „Imigrace. Francouzská katastrofa" Marcus Graven.

 

 
 
 

Během svých cest po celé zemi byl publicista svědkem toho, jak masové přistěhovalectví „vylidňuje" centra velkých měst, a že následně vypadají jako osídlení v zemích třetího světa.

„Francouzská města se staly oblastí fyzického a intelektuálního nepohodlí. Procházka po nich stále více připomíná výlet do nepřátelského prostředí," popisuje novinář Marcus Graven, autor knihy „Emigrace. Francouzská katastrofa" („Immigration, le nafrage français“). V rozhovoru s Breizh Info Brezon Graven hovoří o své cestě po zemi, která ho inspirovala k napsání knihy.

„Procházeje se ulicemi francouzských měst jsem cítil obrovskou propast mezi projevy takzvaných elit a každodenním životem Francouzů", řekl novinář. „Snaží se nás přesvědčit, že nevidíme, co vidíme," píše Graven o vedení země. Mezitím jsou čtvrti a centrální ulice francouzských měst „zničeny pomalou občanskou válkou". Bít na poplach začíbají i zodpovědné osoby, které „dlouhou dobu byly nezodpovědné".

Před skutečností, že se situace ve velkých městech „vážně zhoršila“, že se v nich upevnil „zákon nejsilnějších - pašeráků drog a radikálních islamistů“, a brzy může být tento proces „zcela nezvladatelný“, varoval Gerard Colomb, který nedávno opustil post ministra vnitra. Starostka Paříže Anne Hidalgová připustila, že některé části města „se úplně rozpadly kvůli drogám".

Starosta Lille, Martin Aubrey, požaduje podporu treestněprávních orgánů, aby se zajistila bezpečnost ve městě. Starostka Nantes Joanna Rollandová vypsala šek ve výši 4 miliony eur na to  aby se převzala kontrola nad migranty, kteří se usadili na centrálním náměstí města. Současně, jak zdůrazňuje autor, všichni výše uvedení politici pocházejí z „socialistické strany", kterou lze jen  obtížně obvinit z nedostatku „otevřenosti a soucitu". „Objevili, že oheň je horký a voda je mokrá," konstatoval publicista.

V jakémkoliv městě ve Francii, bez ohledu zda je to Grenoble, Brest, Nantes, Lyon nebo Marseille, všude viděl totéž: „zřejmé problémy s bezpečností, přemíra agrese, špína, které se hodí spíše na města ze zemí třetího světa“.

„Centrální ulice Brestu a Nantes jsou pod kontrolou obchodníků s drogami a migrantů, falešných jednookých nezletilých, drtivé většiny muslimů," svědčí autor knihy. Ve stejné době, jak uvedl novinář, v dopoledních hodinách v ulicích francouzských měst i nadále připomínají scény z filmů 70. let, ale po 10 hodin, jakoby v důsledku ‚časoprostorová přechodu‘ se všechno se mění, a objeví se „oni“. „Shromažďují se ve skupinách, usazují se na místech, zabírají na náměstí lavice, hlasitě diskutují v nesrozumitelných jazycích," píše Graven ve své knize a zaznamenává „katastrofální neschopnost" měst vyplývající z masového přistěhovalectví.

Navzdory tomu zůstává Graven optimistický ve svých předpovědích do budoucna. Ve svém přesvědčení, i přes úsilí mediální propagandy, nebude daleko doba, kdy osobní zkušenost Francouzů začne určovat jejich politické preference, jak se již stalo ve Velké Británii, Polsku, České republice, Itálii, Rakousku a dalších zemích. „Lidé (tam) pochopili, že globální supertřída jim nepřeje žádnou dobro, ale smrt, aby je nahradily „nové osoby", tvrdí autor.

Nicméně, tento „nový člověk bez kořenů, bez hranic, podřízený pouze zákonu trhu“, opěvovaný politickými elitami, v důsledku toho očekává účast, které neunikl ve své době „homo sovieticus“ a nacističtí „nadlidí“, upozornil novinář. „Jsme svědky znovuzrození národních identit," dodal Marcus Graven.

Zdroj: pz.czbreizh-info.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JJ
Jiri Jiri
18. října 2018
Jak je to možné??? Že by multilkulti nefungovalo?
40
Pepa2 . Zdepa2
18. října 2018

Zdravím Jirko,

to víš, že multikulti funguje! A moc dobře. Kalergiho plán se uskutečňuje! To by bylo, aby nebyli stvořeni ti "béžoví" Evropané s nižším IQ. kteří v budoucnosti rozpoutají v Evropě války na snížení počtu obyvatel.

Právě proto to tak v Paříži vypadá. Likvidace všeho kulturního, tradičních evropských a křesťanských hodnot, je jejich cíl.  A počkejme pár roků, až se Francie rozpadne na 2 části, jak to bude v tom Kálífátu France, vypadat! To teprv bude bordel. Tam už nikdo nebude pracovat, natož uklízet. Jenom možná křesťanští otroc, kteří  včas neprchnou! Zato "bojovníků" a teroristů tam bude nepočítaně. A žádná ústava, ale Šária to tam bude řídit.


40
Dědouch11 *
18. října 2018
Přesně. Koho by to napadlo, že.
40
Bender Rodríguez
18. října 2018
EU parlament sa teší že touto sciálnou špinou zaplaví aj krajiny V4
40
Bender Rodríguez
18. října 2018
ňič sa nestane ,lebo ďalsím francúzky prezident bude nejaký "Mohamed Abdul Kalif" pozitív.
40
JJ
Jiri Jiri
18. října 2018
Jak je to možné??? Že by multilkulti nefungovalo?
+ 4